Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na październik i zapowiedzi na magiczną jesień

Przed nami nowy miesiąc, więc zapraszamy Cię do zapoznania się z horoskopem na październik. Dziś przesyłamy też ezoteryczne aktualności o warsztatach i zapowiedź Kalendarza Magicznego - CzaroMarownika 2013, dzięki któremu Twój czas w przyszłym roku będzie płynął zupełnie inaczej...

Zbliża się pełnia Księżyca, więc przypominamy, że warto skorzystać z jej mocy do zwiększania działania naszych rytuałów oczyszczających czy przyciągających pomyślność i dostatek.

Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z przygotowanych już zestawów magicznych: Rytuału oczyszczania pomieszczeń, w którym korzystamy z mocy białej szałwii, czy Rytuału oczyszczającego z przekleństw pospolitych. By zagwarantować sobie powodzenie i dostatek, możemy użyć Rytuału Szczęścia i dobrobytu czy Zestawu do zaklęcia przyciągającego pieniądze. /p_846398_zestaw_zaklecie_pieniezne

ZOBACZ ŚWIECE DO RYTUAŁÓW, ZIOŁA
I GOTOWE ZESTAWY MAGICZNE

CzaroMarownik 2013

Już niedługo ukaże się
CzaroMarownik 2013 - Twój Magiczny Kalendarz
na nadchodzący rok.

Dzięki niemu nie przegapisz najkorzystniejszych terminów na planowane przez Ciebie rytuały wspierane mocą pełni Księżyca, a dodatkowo poznasz wiele wskazówek na każdy dzień, miesiąc i porę roku.

Sprawdź, jak wyglądają karty CzaroMarownika 2013


Kwiat

Zapraszamy na drugą już edycję Męskiego Warsztatu
18-21 października 2012 r. w Nowym Kawkowie koło Olsztyna.

To 4-dniowy warsztat tylko dla mężczyzn, prowadzony przez Toma De Wintera z Holandii, w całości poświęcony pracy z męską energią i tym, co to znaczy być mężczyzną w XXI wieku.

Męskie warsztaty

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.MeskieWarsztaty.pl. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, zapraszamy!

Kwiat

Zapraszamy na

WARSZTAT TWOJA MISJA ŻYCIOWA

Tom de Winter medytacje w piramidzie CHEOPSA i przy SFINKSIE
zwiedzanie Aleksandrii, Kairu i Luksoru


warsztat prowadzi Tom de Winter

8–16 listopada w Egipcie

Przeżyj z nami niezapomniane chwile!

Doświadcz potęgi starożytnych miejsc mocy i duchowej transformacji
w przełomowym 2012!

Agnieszka Jurko i Tom de Winter zapraszają na dziesiąty medytacyjny wyjazd do magicznego Egiptu organizowany dla polskich uczestników. Wyjazd zawiera unikalny program obejmujący warsztat oraz już tradycyjnie prywatny pobyt i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie. Dzięki specjalnemu zezwoleniu od Ministerstwa d/s Starożytności specjalnie dla naszej grupy w piramidzie Cheopsa zostaną otwarte dwie dodatkowe komnaty (Królowej i Dolna), które nie są udostępniane innym turystom mających dostęp tylko do komnaty Króla. Będziemy także medytować "między łapami" Sfinksa. Normalnie turyści oglądają Sfinksa tylko z odległego tarasu widokowego:). Ponadto zwiedzimy Aleksandrię, Kair, Luksor oraz pojedziemy do uzdrowiciela Adela El Atara. Warsztaty i medytacje są tłumaczone z języka angielskiego na polski.

Od listopada 2011 r. energia w piramidzie Cheopsa i w innych miejscach mocy w Egipcie stale wzrasta. Jedna z uczestniczek dokonała pomiarów energii wg skali Bovisa podczas ostatnich medytacyjnych wyjazdów i wyniki okazały się niesamowite: pomiary z 23.03.2012: Cheops, Komnata Królowej 790 000; wnęka w ścianie przy wejściu 2 000 000, Komnata Króla 3 100 000, Komnata na dole
2 950 000 // Sfinks 480 000.

WIĘCEJ INFORMACJI O WARSZTACIE TWOJA MISJA ŻYCIOWA


Kwiat

Mam nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdziesz warsztat, który wniesie w Twoje życie wiele pozytywnych zmian i sprawi, że ta jesień będzie dla Ciebie niezwykła!  Na koniec zapraszam Cię do lektury horoskopu, który na nowy miesiąc przygotowała nasza CzaroMarowa wróżka.

Poznaj horoskop na październik dla Twojego Znaku Zodiaku:

Horoskop

 

 

Z pozdrowieniami, życząc pomyślnych wróżb,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu ważne przez 7 dni
Kod otrzymasz tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!