Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na Grudzien 2007

Baran

Miesiąc ten przyniesie Ci z sobą wielki ładunek ożywczej energii. Energii która zasili same podstawy Ciebie. Poczujesz się niezwykle odświeżony tym przepływem sił witalnych. Może również zdarzyć się tak, że poczujesz uczucie które ludzie sztuki nazywają natchnieniem. Możesz spostrzec piękno w otaczającym Cię świecie. To doświadczenie może Cię zupełnie wewnętrznie odnowić i może to być zapowiedź zmian w twoim życiu, ale takich zmian, które przynoszą ze sobą pomyślność.

 
Byk     

W tym miesiącu przyszedł czas, kiedy sprawy którym nadałeś bieg dalej same potoczą się swoim torem. Trzeba zatem zostawić to co było i skierować swoją uwagę w nowym kierunku. Uporczywe trzymanie się przeszłości zamknie Cię w błędnym kole powtarzających się wydarzeń i pozbawi życiowej energii.

Otwórz się na nowe możliwości, nowe opcje w Twoim życiu. Ciesz się tym co osiągnąłeś dotąd i pielęgnuj w sobie uczucie wdzięczności za to wszystko co już posiadasz. Zobaczysz jak taka powstawa dosłownie w „cudowny” sposób pomnoży bogactwo, które Cię otacza. I nie mam tu na myśli wyłącznie bogactwa materialnego, ponieważ jest to tylko jeden z wielu wymiarów naprawdę bogatego i pełnego życia.

 

Bliźnięta

Postaraj się zachować równowagę między siłami, które oddziałują na Ciebie z zewnątrz, a tym co dzieje się w Twoim wnętrzu. Da Ci to spokój umysłu, który będzie Twoim sprzymierzeńcem , bo tylko wtedy najlepiej ocenisz sytuacje, w które wchodzisz w swym życiu.

Miesiąc ten rozpocząć może dla Ciebie jakiś nowy okres. W praktyce oznaczać to może wiele rzeczy. Od zmiany zainteresowań do rozpoczęcia nowej pracy. W każdym bądź razie będziesz musiał nauczyć się wielu nowych rzeczy, ale nie zniechęcaj się, ponieważ wszystko to, czego się nauczysz niesamowicie wzbogaci Cię i da Tobie nowy, niezwykle ciekawy ogląd rzeczywistości, która Cię otacza.

 

Rak

Przyszłość nie jest czymś z góry określonym, niezmiennym i stałym. Tak naprawdę Twoja przyszłość zaczyna się w momencie, kiedy dokonujesz jakiegoś wyboru, gdy podejmujesz decyzję. Zatem uważnie obserwuj co wybierasz dla siebie i czy Twoje wybory prowadzą Cię dokładnie tam, gdzie tego chcesz. Nie staraj się „zrzucać” winę na innych, czy na okoliczności, bo to Ty jesteś tym, który WYBIERA, chociażby to, jak zareagować w danej chwili, w określonej sytuacji. Możesz owszem wmawiać sobie, że „taki już jestem”, czy „to jest mój charakter”, ale jeśli coś w Tobie z jakichś względów nie odpowiada Ci, po prostu zmień to, bo to Ty jesteś panem lub panią swojego życia – absolutnie nikt inny nie przeżyje Twojego życia za Ciebie, nikt nie ma patentu na to, co jest dla Ciebie najlepsze – ostateczną decyzję zawsze podejmujesz Ty

 

Lew

W nadchodzącym miesiącu czeka Cię więcej gadania niż działania. Jeśli więc czeka Cię jakieś zadanie związane z mówieniem bądź pisaniem, to jest to dla Ciebie pomyślna wróżba. Jeśli zaś jesteś w „gorącej wodzie kąpany” to niestety tym razem musisz wstrzymać swoje zapędy i zanim rzucisz się w wir działania, musisz dokładnie wszystko przemyśleć.

 Wszystkie zewnętrzne trudności i kłopoty jakich doświadczasz, są odzwierciedleniem Twojego sposobu widzenia świata. Podlegasz swoim ograniczeniom dopóki w nie wierzysz. Uwierz w siebie, że możesz o wiele więcej, a trudności znikną!

 

Panna

W tym miesiącu to czego chciałeś będzie bardzo bliskie realizacji. W okresie tym jak najpełniej korzystaj z darów losu, mogą one przyjąć postać możliwości lub pomyślnych zbiegów okoliczności. To taki rodzaj szczęścia, który wymaga Twojego aktywnego udziału, dokładnie jak w powiedzenie, że „pieniądze leżą na ulicy” – ale te sytuacje wymagają, byś się po nie schylił. Jeśli zrobisz dobry pożytek z tych „uśmiechów fortuny”, znacznie wzbogaci to Twoje życie i pomoże w realizacji planów. Dlatego miej oczy i uszy otwarte, by w porę zorientować się, kiedy nadarzy się okazja.

 Dobrze zrobisz jeśli postawisz na wydajną pracę i metodyczny trening. To wszystko potrzebne Ci będzie gdy staniesz w szrankach z konkurencją, która też chce osiągnąć Twój cel. To nie talent się tak bardzo liczy w osiąganiu sukcesów ale wytrwałość w dążeniu do celu. Pamiętaj, że kropla drąży skałę nie siłą ale częstym spadaniem.

 

Waga

Miesiąc ten, to świetny okres, by nacieszyć się bogactwem. Ale bogactwem, którego źródło tkwi w Tobie, które jest Twoim potencjałem i dopiero umiejętnie przez Ciebie wykorzystane, może przynieść wymierne materialne korzyści. To taki rodzaj bogactwa, którego absolutnie nikt nie jst w stanie Ci zabrać, za to Ty sam, możesz korzystać z niego bez ograniczeń. Bogactwo to, to Twoja kreatywność, Twoje twórcze myślenie, Twoje talenty (być może takie, o których istnienie nawet się nie podejrzewaszJ) Pamiętaj, że bogactwo tak naprawdę, to stan ducha a nie posiadania. Można mieć wiele zer na koncie a nie móc zasnąć martwiąc się o możliwość utraty majątku.

 Czas ten pokaże Ci największą tajemnicą dobrobytu, że źródło wszelkiego bogactwa znajduje się w Tobie. To Ty sam przez swoją kreatywność i pomysłowość tworzysz bogactwo. Inni ludzie tylko pośredniczą w jego przepływie. Jedyne co musisz zrobić, to się na to otworzyć.

 

Skorpion

Możesz liczyć na chojność losu w zbliżających się grudniowych dniach. Nie weźmie się ona jednak tak po prostu „z kosmosu”, tylko będzie niejako ukoronowaniem Twoich wcześniejszych wysiłków i starań. Możesz zatem liczyć na realizację swoich celów, planów i zamierzeń.

W tych dniach wiele (jeśli nie wszystko) po prostu Ci się uda. Jednym słowem bierz i korzystaj, ponieważ jest do dla Ciebie czas zbierania plonów.
Mając jednkaże na uwadze to, że nic nie trwa wiecznie, spożytkuj ten okres z jak największą dla siebie korzyścią. Niczego nie odkładaj na „jutro”.

 

Strzelec

W Twoim życiu mimo wakacji nadchodzący miesiąc będzie okresem w którym konieczna jest stała dyscyplina. Musisz w końcu jasno uzmysłowić sobie, które z Twoich działań w perspektywie czasu przyniosą Ci korzyść, a które nie. Będzie zatem to również okres swoistego rachunku sumienia, w którym być może z własne woli zdecydujesz, by odrzucić coś, co Cię spowalnia w Drodze.

To czas na Twój ruch. Trzeba więc wziąć sprawy w swoje ręce i działać. Będziesz miał wystarczająco dużo energii by zrealizować swoje zamiary, a dodatkowo wzbudzisz w swoim otoczeniu zapał do aktywności. Uważaj jednak, by swojej woli nie narzucać innym. Nie przekraczaj granic innego człowieka tak jak nie chcesz, by ktoś nie przekraczał Twojej.

 
Koziorożec

W tym miesiącu dobrze Ci zrobi towarzystwo kogoś, kto wesprze Cię swoją energią. Może to być Twój przyjaciel albo ukochany. Ponieważ potrzebować będziesz swego dopełnienia, ten ktoś da Ci inspirację i wzmocni Twoje siły.

Możesz poczuć przesycenie obecnym stanem rzeczy w Twoim życiu, więc pod groźbą ogromnej nudy musisz stworzyć miejsce na coś nowego, co poruszy Twoją wyobraźnią. Możesz sprawić, by życie przypominało pudełko czekoladek, by każdy dzień był równie ciekawy jak zawartość następnej czekoladki :).


Wodnik

Najlepsze, co w tym miesiącu możesz zrobić dla siebie, to odnaleźć  swój własny rytm. Niektóre sprawy nabiorą u Ciebie tempa. Może również zdarzyć się to, na co już bardzo długo czekałeś.

Słuchaj podszeptów swojej intuicji, która często doradzi Ci lepiej niż tzw. zdrowy rozsądek, więc jeśli masz ochotę na coś, co na pozór wydaje się szalone, ale czujesz, że jest to dla Ciebie dobre – po prostu zrób to J.
Zaufanie temu wewnętrznemu głosowi sprawi, że Twoje życie może stać się o wiele przyjemniejsze niż dotychczas.

 

 Ryby

Będzie to dobry miesiąc dla tych, którzy umieją trzymać ster swego życia w rękach. Dla tych, którzy mają z tym problemy miesiąc ten przyniesie na pewno nie jedną okazję, by mogli zmierzyć się z tą słabością.

Jednak władza nad swoim życiem to także odpowiedzialność za wszystkie swoje czyny, słowa i myśli. Wymaga to samodyscypliny.

Poza tym w tym miesiącu Twoje sprawy nabiorą rozpędu. W tym dość krótkim okresie czasu będziesz mógł z korzyścią dla Ciebie załatwić sporo rzeczy. Pamiętaj, czas działa na Twoją korzyść. Łap więc nadarzające się okazje, które kryć się mogą w zbiegach okoliczności.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2021 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2