Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

WARSZTAT TWOJA MISJA ŻYCIOWA 8–16 listopada w Egipcie

 
WARSZTAT TWOJA MISJA ŻYCIOWA
Tom de Winter
medytacje w piramidzie CHEOPSA i przy SFINKSIE
zwiedzanie Aleksandrii, Kairu i Luksoru

warsztat prowadzi Tom de Winter

8–16 listopada w Egipcie

Przeżyj z nami niezapomniane chwile!

Doświadcz potęgi starożytnych miejsc mocy i duchowej transformacji
w przełomowym 2012!


Zapraszamy na dziesiąty medytacyjny wyjazd do magicznego Egiptu organizowany dla polskich uczestników. Warsztat Twoja Misja Życiowa oraz medytacje poprowadzi niezwykła osoba Tom de Winter z Holandii, który przyjeżdża do Polski regularnie od wielu lat. Wyjazd zawiera unikalny program obejmujący dwudniowy warsztat oraz już tradycyjnie prywatny pobyt i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie. Dzięki specjalnemu zezwoleniu od Ministerstwa d/s Starożytności specjalnie dla naszej grupy w piramidzie Cheopsa zostaną otwarte dwie dodatkowe komnaty (Królowej i Dolna), które nie są udostępniane innym turystom mających dostęp tylko do komnaty Króla. Będziemy także medytować "między łapami" Sfinksa. Normalnie turyści oglądają Sfinksa tylko z odległego tarasu widokowego:). Ponadto zwiedzimy Aleksandrię, Kair, Luksor oraz pojedziemy do uzdrowiciela Adela El Atara. Warsztaty i medytacje są tłumaczone z języka angielskiego na polski.

Od listopada 2011 r. energia w piramidzie Cheopsa i w innych miejscach mocy w Egipcie stale wzrasta. Jedna z uczestniczek dokonała pomiarów energii wg skali Bovisa podczas ostatnich medytacyjnych wyjazdów i wyniki okazały się niesamowite:

Pomiary przed 11.11.2011 (dane z internetu): piramida Cheopsa, Komnata Króla 170 000 jednostek Bovisa

Pomiary z 19.11.2011: Cheops, Komnata Królowej 494 000 // Cheops, Komnata Króla 647 000 // Cheops, Komnata na dole 860 000 // Sfinks 287 000

Pomiary z 23.03.2012: Cheops, Komnata Królowej 790 000; wnęka w ścianie przy wejściu 2 000 000 // Cheops, Komnata Króla 3 100 000 na skrzyżowaniu przekątnych komnaty; 1 350 000 w prawym (od wejścia) rogu przy sarkofagu // Cheops, Komnata na dole 2 950 000 // Sfinks 480 000.

Wg Wikipedii Skala Bovisa używana przez radiestetów i zwolenników geomancji służąca do pomiaru promieniowania oraz określania poziomu bioenergetycznego. Wartość 6500 w skali Bovisa jest uznawana za wartość „neutralną” i jest uznawana za wartość promieniowania ciała dorosłego, zdrowego człowieka. Wartości promieniowania poniżej 6500 są uznawane za szkodliwe dla organizmów żywych, natomiast wartości powyżej 6500 wskazują na promieniowania działające korzystnie.

WARSZTAT TWOJA MISJA ŻYCIOWA

Warsztat został specjalnie przygotowany dla polskiej grupy i dostosowany do wysokich energii w Egipcie. W 2012 r. nastąpi przejście w piąty wymiar. Według Toma zostaniemy obdarowani nowymi zmysłami np. telepatią, umiejętnością posiadania wizji czy przewidywania przyszłości. Osoby podnoszące swoją energię i żyjące z poziomu serca w sposób płynny dostosują się do zmieniających się wibracji Ziemi.

Wielu z nas zadaje sobie pytania: Czy jestem na właściwej ścieżce? Czy robię w życiu, to, do czego jestem powołana/-ny? Przez ostatnie lata zrozumiałem, że mamy ego toczące wewnętrzną walkę z naszym Prawdziwym Ja. Ego może być bardzo inteligentne, a nawet bardzo naturalne. Ale skąd mamy wiedzieć czy wypełniamy wyższy (kosmiczny) plan naszego życia? Odpowiedzi poszukamy w świętości naszego ciała. Nie mam tu na myśli religii, świętość ciała oznacza przewodnictwo. Ciało pokazuje nam, czy to co robimy jest dla nas właściwe. Wszystko stanie się jasne, gdy zrozumiemy język ciała. Bowiem poprzez uczucia ciało informuje nas czy wypełniamy Wyższy Plan. Uczestnicy moich warsztatów często także pytają: Jaka jest moja misja życiowa? Co jest dla mnie zapisane w Księgach Akaszy? Moją jedyną odpowiedzią jest ŻYJ TU I TERAZ, bądź obecny i odczuwaj to co jest.

Warsztat "Odkryj swoją życiową misję" jest skoncentrowany na fizyczności. Podczas zajęć zrozumiemy co robić w życiu, aby podążać ścieżką Kosmicznego Planu. Jesteśmy duszami, które wybrały życie w ciele fizycznym. Wybraliśmy tę rzeczywistości, aby wypełnić naszą misję życiową (kosmiczną). Będąc obecnym TU I TERAZ będziemy podążać za wskazówkami naszego Kosmicznego Planu. Aby to osiągnąć potrzebujemy powrócić do naszej niewinności, do wspomnień z naszego dzieciństwa. Kiedy się śmieliśmy byliśmy szczęśliwi, kiedy płakaliśmy byliśmy głodni lub nieszczęśliwi. Ta pamięć wciąż w nas żyje i sprawia, że możemy odnowić kontakt z Wyższą Jaźnią. Przez dwa dni będziemy doświadczać ciszy ciała i umysłu. Ciało pomoże nam odróżnić czym jest osobowość a czym jest Plan Kosmiczny. Ciało powie nam czy jesteśmy świadomi Kosmicznego Planu i czy podążamy za przewodnictwem Wszechświata. Zrozumiemy, że jesteśmy przejawem Wszechświata przez ciało fizyczne. Podczas warsztatów będziemy trenować odczucia fizyczne, aby zrozumieć różnicę pomiędzy dobrym samopoczuciem i tak zwanym złym samopoczuciem. Zrozumiemy zachowania związane z ego i z Prawdziwym Ja. Zrozumiemy także co jest osobowością a co jest Kosmicznym Przepływem. Tom de Winter

Co ciekawego przeżyliśmy na poprzednich wyjazdach w Egipcie:

relacje: http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-artykuly.html
zdjęcia: http://agnieszkajurko.pl/index.php/galeria-link.html

film: Medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz w świątyni Karnak
cz.1 http://www.youtube.com/watch?v=f2LcmNl1JOU&feature=related
cz.2 http://www.youtube.com/watch?v=FuZBS-Xz2Wc&feature=related

 

Program:

8 listopada: przelot z Warszawy do Kairu

9 listopada: zwiedzanie Kairu

10 listopada warsztat Twoja Misja Życiowa

11 listopada warsztat Twoja Misja Życiowa

12 listopada: zwiedzanie Aleksandrii

13 listopada: Kair: medytacje w CHEOPSIE i bezpośrednio przy SFINKSIE

14 listopada: Luksor: Dolina Królów, świątynia Hatszepsut, wizyta u uzdrowiciela Adela El Atara

15 listopada: Luksor: świątynia Karnak, jazda dorożkami, plantacja bananów

16 listopada: wylot z Kairu do Warszawy

 

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl , tel: 501 625 528

Pełna informacja: http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/533-misja-zyciowa-egipt.html


 
 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2