Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Złam kod bogactwa i osiągnij finansowy sukces

Kto z nas nie chciałby przestać martwić się o pieniądze? Jeśli będziemy poruszać się po właściwych drogach i skorzystamy z dobrej mapy, możemy spełnić swoje marzenia o bogactwie. Poznaj FASTLANE MILIONERA, książkę, która może stać się Twoją mapą do osiągnięcia finansowego sukcesu.

 


Czy masz wrażenie, że Twoje aktualne tempo zarabiania pieniędzy i bogacenia się jest za bardzo rozłożone w czasie? Czekasz na wspaniałą emeryturę? Możesz znacznie szybciej stworzyć bogactwo i odrzucić plan powolnego bogacenia się. Nikt jednak nie wręczy Ci milionów tak z niczego, tę drogę powinieneś przebyć sam. MJ DeMarco w FASTLANE MILIONERA otwiera Ci drzwi do sukcesu, ale przejść przez nie musisz sam. Musisz być gotowy do oddania się pracy nad zdobyciem swojego bogactwa.
Fastlane

Bycie tylko zainteresowanym bogactwem i finansowym bezpieczeństwem nie wymaga żadnego wysiłku. To tak jakby prowadzić samochód, włączając jedynie pierwszy bieg. Jeśli chcesz przyspieszyć, musisz podjąć zaplanowany wysiłek i dokonywać dobrych wyborów, aby wykorzystać moc Fastlane. Pomiędzy zainteresowaniem a oddaniem jest zasadnicza różnica.

Zainteresowanie czyta książkę - oddanie wykorzystuje tę książkę 50 razy. Zainteresowanie chce biznesu - oddanie składa wniosek o założenie firmy. Zainteresowanie pracuje nad Twoim biznesem godzinę dziennie, od poniedziałku do piątku - oddanie pracuje nad nim siedem dni w tygodniu, kiedy tylko czas na to pozwoli. Zainteresowanie wynajmuje drogi samochód - oddanie jeździ rowerem i przynosi pieniądze Twojemu systemowi. Zainteresowanie jest zafascynowane wyglądaniem na bogatego - oddanie jest zajęte planowaniem zdobycia bogactwa.

Fastlane milionera Większość ludzi nie ma takiej woli, a to właśnie ona oddziela zwycięzców od przegranych. Osoba poruszająca się Fastlane oddaje krótkoterminowy komfort, bo wie, że może zdobyć niezwykły, długoterminowy komfort. Możesz osiągnąć przeciętny komfort teraz albo ogromny komfort później.

Dzięki skrótowi Fastline możesz zdobyć w pięć lat to, co postępowanie w myśl zasady Bogać się powoli dałoby Ci za 50 lat!

ZOBACZ KSIĄŻKĘ FASTLANE MILIONERA


Kwiat

Wśród poradników motywujących do pracy nad osiągnięciem sukcesu znajdziesz wiele pozycji wartych polecenia. Książka Dzieci szczęścia wskaże Ci drogę do zdobycia satysfakcji z życia, pieniędzy i ścieżkę do osobistego szczęścia. Dr Murphy w książce Zdobądź bogactwo i odnieś sukces podaje metody, jak skutecznie wpływać na podświadomość i zastępować szkodliwe przekonania wzorcami prowadzącymi do sukcesu. Robert Kiyosaki w książce Młody bogaty rentier podpowiada, jak stać się rentierem, czyli człowiekiem, który nie pracuje dla pieniędzy, ale dla którego pracują pieniądze. Planuj i bogać się opowiada o tym, czego należy się nauczyć, a czego doświadczyć, i o drodze, jaką musi przebyć każdy, kto chce odnieść sukces.

Dzieci szczęścia Zdobądź bogactwo Młody bogaty rentier Palnuj i bogać się

ZOBACZ CZAROMAROWY DZIAŁ O NAUCE,JAK ZOSTAĆ BOGATYM


Jeżeli do osiągnięcia sukcesu i zdobycia pieniędzy chciałbyś wspomóc się energią talizmanów, sprawdź nasze propozycje!
Talizman FEHU

ZOBACZ

TALIZMANY PRZYCIĄGAJĄCE
BOGACTWO

Pierścień obfitości FEHU

Kwiat

Zapraszamy na drugą już edycję Męskiego Warsztatu
18-21 października 2012 r. w Nowym Kawkowie koło Olsztyna.


To 4-dniowy warsztat tylko dla mężczyzn, prowadzony przez Toma De Wintera z Holandii, w całości poświęcony pracy z męską energią i tym, co to znaczy być mężczyzną w XXI wieku.

Męskie warsztaty

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.MeskieWarsztaty.pl. Mamy jeszcze tylko kilka wolnych miejsc, więc decyduj się szybko!

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2