Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zadbaj o siebie i swojego mężczyznę

Dziś mamy coś specjalnie dla Ciebie i bliskiego Ci mężczyzny. Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie i urodę proponujemy Ci nowość kosmetyczną - Maskę i odżywkę do włosów z 8 składnikami. W czasie gdy Ty będziesz dbać o siebie, bliskiemu mężczyźnie poleć Męski Warsztat 2012, na którym czeka go moc pozytywnych wrażeń.

W dniach 18-21 października 2012 w Nowym Kawkowie, koło Olsztyna odbędzie się 4-dniowy warsztat tylko dla mężczyzn prowadzony przez Toma De Winter z Holandii, w całości poświęcony pracy z męską energią i tym, co to znaczy być mężczyzną w XXI wieku.  Udział w nim ma ogromnie pozytywny wpływ na związki i relacje partnerskie - wszyscy na tym korzystają.


Męski Warsztat

Jeśli w Twoim życiu bądź otoczeniu jest jakiś mężczyzna (syn, ukochany, przyjaciel itd.), który może dużo zyskać na wzmocnieniu siebie w roli mężczyzny, uzdrowieniu relacji z ojcem czy swoimi synami, to proszę przekaż mu informację o Męskim Warsztacie 2012

Więcej informacji o warsztacie, wraz z formularzem zgłoszeniowym, znajduje się na stronie www.MeskieWarsztaty.pl

 

Oddzielnik

Niedawno w CzaroMarowej ofercie pojawił się nowy produkt z olejkiem kokosowym. Tym razem przeznaczony jest tylko do pielęgnacji włosów, co pozwoliło wzbogacić go o dodatkowe składniki, oczywiście, naturalnego pochodzenia.

Maska i odżywka

W skład Maski i odżywki do włosów + 8 składników odżywczych wchodzą olejki: kokosowy, rozmarynowy, rycynowy, z henny, z owsa, z trawy cytrynowej i cytryny, a także ekstrakty z amli i Centella asiatica.
Takie zestawienie składników sprawia, że odżywka działa nawilżająco, zmiękczająco, witalizująco, przeciwłupieżowo i przeciwbaktetyjnie.

Jeśli do pielęgnacji włosów i skóry głowy stosujesz czysty olej kokosowy, będziesz również zachwycona nową maską i odżywką z dodatkowymi 8 składnikami.


ZOBACZ RÓWNIEŻ CZYSTY OLEJ KOKOSOWY
ORAZ
KOSMETYKI DO WŁOSÓW


A jeżeli jeszcze nie próbowałaś używać oleju kokosowego, to przypomnij sobie: kobiety w Indiach znane są z bardzo długich, pięknie lśniących i zdrowych włosów. Do ich pielęgnacji systematycznie stosują olejki. Nie zdziw się więc zdrowiem i pięknem, które zobaczysz w swoich włosach, jeśli zadbasz o nie przy pomocy oleju kokosowego.

Oddzielnik

Wsłuchaj się w swoje ciało i zaufaj naturalnej mocy samouzdrawiania!

Sekretny język Twojego ciała

CIESZ SIĘ ZDROWSZYM ŻYCIEM!


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2