Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Stopklatka szczęścia

Siła aspektu: średnia

Szczyty: czwartek 24.12.2007:
pełnia g. 2:15
opozycja Słońce Mars q. 20:46

Czas trwania:
21.12.2007 - 27.12.2007

Poniedziałek nad ranem - pełnia Księżyca tuż przed wigilią. Księżyc (potrzeby, opieka, podświadomość) wchodzi w fazę pełni w znaku Raka (dom, korzenie, bezpieczeństwo) stojąc na Marsie (ambicja, zdobywanie, seks). Wieczorem zaś Słońce (świadomość, "ja", miłość) staje w nieharmonijnym aspekcie do Marsa.
Radość rodzinnych spotkań przy wigilinym stole dziś osiągnie swoją pełnię. Wszystkie znaki na niebie błogosławią rodzinne domostwa rozmaitymi mocami. Jest ich tak wiele, że może być trudno o odnalezienie harmonii w tym tłumie przeróżnych, niekoniecznie zgodnych energii. Można - jeśli na jedną chwilę wszyscy rzeczywiście skupią się tam, gdzie są - Tu i Teraz. Utrudniać to będą ambicjonalne dążenia do zaspokajania swoich własnych potrzeb.
Sam Księżyc - archetypalna Wielka Bogini - stoi w swoim ulubionym znaku Raka, opiekuńczego skorupiaka, otaczającego pancernymi tarczami swoich kleszczy wszystkie dzieci. Połączenie zachowawczej, matczynej i opiekuńczej energii Księżyca, razem z wojowniczą, ambitną i zdobywającą energią Marsa daje koktajl wybuchowy. Na samym Słońcu, rozsyłającym światło świadomości w znaku ambitnego i skupionego na karierze Koziorożca, stoi grupka planet. Od dłuższego czasu sprzyja ona osądzaniu oraz wygłaszaniu osądów (patrz opis tranzytów - Pisanie ksiąg prawa od nowa, Rozmowa niekontrolowana).
Jowisz jest archetypowym Sędzią, Merkury wszystko stara się zakomunikować, zaś Pluton świetnie odsłania wszelkie mroczne strony życia.
To trochę tak, jakby przy tradycyjnym, polskim stole wigilijnym posadzić obok siebie polskich dziadków, kultywujących tradycje katolickie, razem z wnukiem skejtem fristajlowcem, wnuczką impreziarą, oraz rodzicami - pracoholikami. Wyobraźcie sobie teraz, że wnuczki kombinują jak się wyrwać "na buszka", rodzice gadają cały czas przez komórki o interesach, zaś dziadkowie próbują się skupić na telewizji.
W tym momencie potrzebna jest stopklatka, by rodzinne grono naprawdę osiągnęło jednię. Potrzeba mniej osądów, komentarzy i biegu za "marchewkami" - więcej szacunku dla starszych głów.

Życzę wszystkim z całego serca:

Zatrzymania się w rodzinnej stopklatce

Głębokiego słuchania i współodczuwania z innymi

Powstrzymania od realizacji swoich, prywatnych ambicji

Objęcia w ramiona całości rzeczywistości

Otwarcia się na głębokie, rodzinne uczucia

Roman Fierfas

www.gwiazdydzisiaj.info

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2