Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Ucz się tego, czego Twoja dusza zapragnie!

Wrzesień jest wspaniałym miesiącem na rozpoczęcie nauki, a jak powiedział  Gabriel Laub  Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych.  Może więc postanowisz zgłębić którąś z wielu dziedzin ezoterycznych. Może już czas, byś poznał tajniki czegoś nowego? Dziś polecam pozycje bardzo pomocne w nauce nowych dziedzin, o których wartościach świadczą liczne pozytywne recenzje. Jednak na początek zapraszam Cię gorąco na spotkanie autorskie i koncert Shirlie Roden, autorki książki Uzdrawianie dźwiękiem.


Spotkanie

Zapraszamy do udziału w spotkaniu autorskim z Shirlie Roden, autorką książki Uzdrawianie dźwiękiem. Spotkanie odbędzie się 15 września br. o godz. 18.30 w Ośrodku Rzeka życia w Warszawie.

Dla uczestników spotkania przewidziane są dodatkowe niespodzianki!

WSTĘP WOLNY!

Z kolei 16 września, w tym samym miejscu, zapraszamy do udziału w koncercie pod hasłem Wdzięczność, który poprowadzi Shirlie Roden. Koncert zacznie się o godz. 18.

Uwaga: bilety na koncert będą dostępne przed koncertem, bez wstępnej rezerwacji, w cenie 35 zł/osoba. Przepraszam za wcześniejszą niepełną informację na ten temat.

 

Kwiat

Ezoteryka obejmuje tak wiele dziedzin, że nie sposób wspomnieć o wszystkich w jednej wiadomości. Spróbuję jednak przybliżyć Ci kilka z nich, a może wraz z początkiem września zdecydujesz się na poznanie kolejnej gałęzi nauk ezoterycznych? Zachęcam do tego serdecznie, bo wiele ciekawych i wartościowych kwestii czeka na zgłębienie.

Numerologia to prognozowanie z liczb, i to nie tylko z daty urodzenia, ale również z nazw własnych, które zamienia się na liczby poprzez ponumerowanie konkretnych liter alfabetu. Numerologia daje nam możliwość odkrycia własnej, indywidualnej Drogi Życia, naszych motywów działania,  oraz podaje informacje o kierunku, w jakim potoczy się nasze dalsze życie. Pomogą Ci w tym poniższe pozycje:

Numerologia karmiczna Tajemnice numerologii Esencja numerologii Magia numerologii

ZOBACZ WIĘCEJ KSIĄŻEK O NUMEROLOGII


Może interesuje Cię radiestezja? Książka Magia wahadełka wprowadzi Cię w tajniki rozpoczęcia pracy z wahadełkiem.  Dowiesz się, jak wybrać wahadełko dla siebie, i jak ćwiczyć, aby odczytywać poprawnie jego rady oraz jak posługiwać się nim w celach magicznych, a także korzystać z jego wskazówek w pracy nad sobą oraz swoim rozwojem parapsychicznym.

Magia wahadełka

ZOBACZ DZIAŁ POŚWIĘCONY RADIESTEZJI


Geomancja

A może chciałbyś poznać liczącą sobie około trzech tysięcy lat sztukę przepowiadania przyszłości za pomocą kreślonych znaków? Książka Geomancja dla początkujących nauczy Cię tej prostej techniki wróżebnej, dzięki której poznasz odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące związków, kariery, pieniędzy i innych sfer życia.

ZOBACZ KSIĄŻKI O WRÓŻENIU

Jeśli na dziedzinę swoich studiów ezoterycznych wybierzesz runy, będziesz mógł korzystać z wielu wartościowych tytułów. Nauczysz się dzięki nim tworzyć osobiste talizmany runiczne na podstawie imienia oraz poznasz tajemne symbole, które wzmacniają moc amuletów. Odkryjesz również sekrety łączenia run, które pozwolą Ci szybciej osiągać to, czego pragniesz.

Magia runiczna Jak stosować runy na co dzień Magia i mantyka run Świat run

ZOBACZ KSIĄŻKI O RUNACH I KARTY RUNICZNE

Jeśli sięgniesz po karty Tarota, nauka z pewnością przyniesie Ci wiele satysfakcji. Zrozumienie kart Tarota pozwala nam nie tylko poznać możliwe rozwiazania naszych decyzji i uchylić zasłonę przyszłości, są one również wspaniałym narzędziem do poznania samego siebie... i zrozumienia innych ludzi.
Zobacz najpopularniejsze podręczniki do nauki Tarota:


Tarot dla początkujących Tarot dla każdego Karty Ridera Waite Tarot Intuicyjny

ZOBACZ KSIĄŻKI I KARTY TAROTA

A może to czas na rozpoczęcie studiów nad magiją? Magija współczesna Donalda M. Kraiga to znakomity podręcznik, który od podstaw poprowadzi Cię do celu, którym jest stanie się silnym i skutecznym magiem. Jeśli zaś poczujesz, że chcesz poznać ludzi, którzy również podążają tą ścieżką znajdziesz ich wśród magicznej spoełeczności na stronie:

www.magijawspolczesna.pl

Magija współczesna
 

Z pozdrowieniami, życząc sukcesów i satysfakcji z nauki,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2