Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Druga pełnia w miesiącu: dziś Niebieski Księżyc i nowy horoskop

Pamiętaj, aby dziś popatrzeć w niebo, wyjątkowo w tym miesiącu zobaczysz drugą pełnię Księżyca, który na dodatek będzie NIEBIESKI :) Mamy też dla Ciebie HOROSKOP NA WRZESIEŃ, ale wcześniej zapraszamy do lektury wywiadu sztuce wybaczania wg hawajskiej sztuki życia Hooponopono.

Z wcześniejszej wiadomości od nas (którą przeczytasz TUTAJ) poznałeś książkę Hooponopono. Siła tworzenia Krystyny Kwiecinski.

Teraz mamy dla Ciebie nie lada gratkę - wyczerpujący wywiad, w którym autorka z pasją opowiada między innymi o tym, skąd wzięło się u niej zainteresowanie tą hawajską sztuką życia, a także zdradza sekrety tej inspirującej techniki. Hooponopono to pochodząca z Hawajów metoda duchowego oczyszczania, która polega na miłości i wybaczaniu. Najważniejsze aspekty i praktykę Hooponopono opisała w swojej publikacji Hooponopono. Siła tworzenia.

Hooponopono

PRZECZYTAJ WYWIAD Z KRYSTYNĄ KWIECINSKI
O SZTUCE WYBACZANIA SOBIE I INNYM


Kwiat

Przysłowie mówi: wrzesień chodzi po rosie, zbiera grzyby we wrzosie, gdyż nazwa właśnie rozpoczynającego się nowego miesiąca pochodzi od kwitnących w tym okresie wrzosów. Dawniej używano również nazwy pajęcznik od nici babiego lata. Zapraszamy do lektury horoskopu, który na nowy miesiąc przygotowała nasza CzaroMarowa wróżka.

Poznaj horoskop na wrzesień dla Twojego Znaku Zodiaku:

 HOROSKOP NA WRZESIEŃ

Horoskopl na wrzesień

Kwiat

 

Dziś jest Niebieski Księżyc!

Obecnie jest druga pełnia Księżyca w tym miesiacu. To rzadkie wydarzenie! Tę specjalną pełnię nazywa się Niebieskim Księżycem.

Wcześniej Niebieski Księżyc obserwować mogliśmy w grudniu 2009, a kolejnym razem będziemy mieli taką możliwość  dopiero w lipcu 2015 roku!
Niebieski
            Księżyc

Pełnia Księżyca reprezentuje kulminację, szczyt, spełnienie i obfitość. Pełnią Niebieskiego Księżyca możemy wzmacniać każdy rytuał, a szczególnie związany z ochroną, miłością i płodnością. Przekaż innym tę informację i dobre życzenia, niech każdy skorzysta z błogosławieństwa, które może otrzymać!

 

Facebook A jeśli zobaczysz NIEBIESKI Księżyc,
zrób zdjęcie i podziel się nim na naszym CzaroMarowym profilu facebookowym!


Niech Niebieski Księżyc spełni Twoje marzenia!

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2