Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Wypróbuj na sobie uzdrawiającą moc dźwięku

Dziś zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniu autorskim, medytacji i w koncercie niezwykłej Shirlie Roden, autorki książki Uzdrawianie dźwiękiem.  Przypominamy też o CzaroMarowych Letnich Wyprzedażach, które trwają jeszcze tylko tydzień. To już ostatnie dni, by świetne tytuły nabyć w bardzo korzystnej cenie! 


Spotkanie

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniu autorskim z Shirlie Roden, autorką książki Uzdrawianie dźwiękiem. Spotkanie odbędzie się 15 września br. o godz. 18.30 w Ośrodku Rzeka życia w Warszawie.

Shirlie zaprasza do spotkania ze swoim uzdrawiającym głosem, którego moc zaprezentuje uczestnikom w trakcie wieczoru. Autorka będzie opowiadać o książce oraz o odkrywaniu siły własnego głosu. Ważnym punktem spotkania będzie pokazowa medytacja, którą Shirlie przeprowadzi wspólnie ze wszystkimi obecnymi.

WSTĘP WOLNY!

Dla uczestników spotkania przewidziane są dodatkowe niespodzianki!

Z kolei 16 września, w tym samym miejscu, zapraszamy do udziału w koncercie pod hasłem Wdzięczność, który poprowadzi Shirlie Roden. Koncert zacznie się o godz. 18.

 

Przekonaj się sam, że siła dźwięku ma moc!

Kwiat


Nieuchronnie zbliża się koniec CzaroMarowych Letnich Wyprzedaży.

Jeszcze tylko do 31 sierpnia na książki Barbary Marciniak z naukami Plejadian otrzymasz 30% rabatu, zaś przy kupnie całego zestawu ich cena jest niższa aż o 35%:

Plejadianie


Również do 31 sierpnia trwa Wakacyjna Promocja ZABIERZ KSIĄŻKĘ NA WAKACJE z rabatem 30%! Właśnie w niej znalazły się poniższe tytuły:

Magia wiedźm Książka opisująca rytuały, specyfiki i zaklęcia z magii wiedźm. Jeśli nie odpowiada Ci odwoływanie się do bóstw, możesz pracować po prostu z chrześcijańskimi świętymi.   Mały przykład rytuału z  Magii wiedźm: jeśli potrzebujesz pieniędzy lub twój interes nie idzie najlepiej, pomódl się do świętego Piotra, a w czasie modlitwy spal nać pietruszki lub szałwię i zapal zielone świece. Praktyczne i sprawdzone!

Części I książki Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu to wnioski z nauki badającej połączenie umysłu z ciałem. Część II zawiera osobiste historie wyleczenia. Część III jest pod wieloma względami najważniejsza, ponieważ traktuje ona o mocy miłości. Książka zawiera dodatkowo: opis techniki uzdrawiania Uzdrawianie w Polu Kwantowym, listę dolegliwości oraz wizualizacji służących ich leczeniu, oraz opis wizualizacji DNA.

Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu

ZOBACZ CZAROMAROWE LETNIE WYPRZEDAŻE


A na koniec krótki cytat. Jeśli ostatnio czarny kot przebiegł Ci drogę, nie lękaj się!

Czy czarny kot przynosi pecha czy nie,
zależy od tego, czy jest się człowiekiem czy myszą!

Magia wiedźm, Claire
Kotek

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2