Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zdrowie w 6 minut! Poznaj Kod Uzdrawiania

Jeśli ktoś powie Ci, że sam możesz poradzić sobie z przyczynami problemów zdrowotnych i uczuciowych oraz niepowodzeń, i to w ciągu tylko kilku minut, nie chciałbyś poznać tego sposobu uzdrawiania? A wiedząc, że on istnieje i jest skuteczny, nie chciałbyś przekazać go bliskim? Dziś zapraszam Cię do poznania Kodu uzdrawiania, dzięki któremu pomożesz sobie i innym.


Kod uzdrawiania


Odkryj rewolucyjny sposób na rozwiązanie swoich problemów: tych, o których wiesz,
i tych, o których nie wiesz!

Poznaj bestsellerową książkę

KOD UZDRAWIANIA
Alexandera Loyda i Bena Johnsona.

Alexander Loyd doszedł do wniosku, że u podłoża wszystkich chorób leżą negatywne myśli, obrazy i przekonania zakodowane w pamięci komórkowej. Odkrył on cztery centra energetyczne w obrębie głowy, na które można oddziaływać samodzielnie lub przy pomocy drugiej osoby. Palce rąk składamy razem i trzymamy je na wysokości szyi, żuchwy, skroni i łuku brwiowego. W ten sposób przesyłamy do nich uzdrawiającą energię. Nauczenie się Kodu Uzdrawiania zajmuje kilka minut, a efekty z jego stosowania będą trwały przez całe życie! Dodatkowo poznasz metodę Wykrywacza Problemów Serca i Natychmiastowego Efektu radzenia sobie ze stresującą sytuacją.

Stres, lęki, traumy i złe wspomnienia, negatywne programy przekazywane w rodzinie z pokolenia na pokolenie, czasami pamięć o traumatycznych przeżyciach z poprzednich wcieleń przechowywana przez nasze komórki ciała - wszystko to odciska się na naszej podświadomości i może być przyczyną chorób. Sprawdzając konkretne dolegliwości, możemy dotrzeć do dawno zapomnianych wspomnień, które stanowią podłoże konkretnej choroby. Po ich zneutralizowaniu, ciało samo wraca do zdrowia. Kod uzdrawiania trafia właśnie w takie destruktywne wspomnienia, usuwa je i jest w stanie uzdrowić chorego.

A więc najpierw następuje uzdrowienie psychiki, a potem ciała. Kod uzdrawiania możesz stosować również wobec innych ludzi, a także względem zwierząt.

ZOBACZ KSIĄŻKĘ KOD UZDRAWIANIA

Kwiat

 

Większość dolegliwości fizycznych odzwierciedla problemy na poziomie emocjonalnym i mentalnym, ale nie są one w pełni uświadomione. W ten sposób organizm daje nam znać, byśmy powrócili na drogę miłości i harmonii. Poniżej znajdziesz tytuły, które pomogą Ci zrozumieć język Twojego ciała: wspaniałą książkę Louise L.Hay Możesz uzdrowić swoje życie i Twoje ciało mówi: pokochaj siebie, a także Uzdrawianie duszy i ciała Doreen Virtue, jeśli pragniesz zrzucić zbędne kilogramy.
Wśród pozycji
szczególnie polecanych znalazł się Kurs cudów, gdyż jego przestudiowanie, mimo że zajmuje minimum rok czasu, prowadzi do dogłębnego rozpoznania tego, kim naprawdę jesteśmy, całkowicie uwalnia od lęku i wprowadza prawdziwą miłość do naszego życia; mówiąc krótko: uzdrawia naszą psychikę.

Uzdrawianie duszy i ciała Możesz uzdrowić swoje życie Twoje ciało mówi: pokochaj siebie Kurs
            cudów


ZOBACZ KSIĄŻKI O SAMOUZDRAWIANIU

 

Kwiat

Pragniemy, aby cały świat został uzdrowiony, dlatego napisaliśmy tę książkę. Prosimy cię, gdy już ją przeczytasz i będziesz wiedział, jak stosować Kod, Natychmiastowy Efekt i jak uzyskać dostęp do Wykrywacza Problemów Serca, (...), jeśli ci pomogły, powiedz o nich innym!
Pomóż nam szerzyć uzdrowienie na świecie".

Alexander Loyd i Ben Johnson, Kod uzdrawiania


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2