Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Sprawdź, co znajduje się na mapie Twojej duszy

Większość nas przez całe życie próbuje odczytać znaczenie naszego istnienia. Szukamy wskazówek i duchowych systemów, które dostarczą nam sposobu, by go rozpoznać. Jeśli szukasz mapy, która pomoże Ci odnaleźć drogę do zrozumienia swojej przeszłości i poprowadzi do przyszłość, dziś podaję Ci do niej kierunek.


Mapa. Odnajdywanie Magii i Znaczenia
w Historii Twojego Życia

Colette Baron-Reid

Gdy rozpoznasz swój wewnętrzny krajobraz, będziesz w stanie świadomie kształtować swój świat przez zmianę krajobrazu w sobie. Odnajdziesz prawdziwą magię i znaczenie historii Twojego życia oraz odwagę, siłę i mądrość, by dokonywać słusznych wyborów.

Mapa

W każdym z nas, w naszych osobistych wewnętrznych krajobrazach, możemy odnaleźć naszą własną mądrość. Wkraczając w magiczny świat intuicji i wyobraźni, odnajdujemy inspirujące odpowiedzi. W naszych psychologicznych krajobrazach stworzonych przez uczucia i myśli znajdziemy Burzowe Pola, na których zamieszkujemy, gdy czujemy się narażeni na atak czy Grząskie Bagno, w które wpadamy, gdy przytłaczają nas nasze obowiązki.

Dzięki Mapie w swoim wewnętrznym świecie rozpoznasz nie tylko krajobrazy, poznasz też wyimaginowane stworzenia, które posiadają klucze do mądrości ukrytej w Twej podświadomości: Czarodzieja Świadomości, Łagodną Ogrodniczkę, Zbieraczkę Kości i Duchy psychologicznego terenu, który przemierzasz. Zobaczysz, jak oswoić swawolnego oszusta Goblina, który zamyka Cię w starych nawykach. Każdy z tych aspektów twojej psychiki ma dla ciebie naukę i każdy odpowiada twoim kierunkom, ponieważ to Ty zarządzasz swoją własną mapą.


ZOBACZ KSIĄŻKĘ: MAPA. ODNAJDYWANIE MAGII I ZNACZENIA
W HISTORII TWOJEGO ŻYCIA

Niech ta książka przyniesie Ci mądrość, pokój i nadzieję!

Kwiat

 

Pracując ze swoją duchowością prędzej czy później natkniemy się na mroczniejsze strony naszej duszy, do których podejść powinniśmy z rozwagą i wyczuciem. Dużą pomocą okażą się w tej wędrówce poniższe tytuły.

Przesłaniem książki Efekt cienia jest zachęcenie do pokonania strachu przed mroczną stroną życia i negatywnymi aspektami osobowości każdego z nas. Poznasz dzięki niej rolę cienia w naszym codziennym życiu oraz sposoby na odzyskanie siły wynikającej z naszego skomplikowanego wnętrza. Efekt cienia
Jak wykorzystać ciemną stronę?

Dzięki książce Jak wykorzystać ciemną stronę? poznasz praktyczne ćwiczenia umożliwiające pracę z tkwiącym w Tobie mrokiem. Znajdziesz w niej liczne przykłady osób, którym udało się zamienić gniew czy żądze w inwencję i błyskotliwość.

Biegnąca z wilkami, cudowna książka pełna mądrości, pomoże Ci w zrozumieniu przesłania Twojej duszy dzięki głębokiej analizie symboliki baśni i podaniu sposobów na odnowienie kontaktu z Dziką Kobietą, symbolizującą instynktowną naturę kobiet. Biegnąca z wilkami

  Kwiat

Również karty Tarota umożliwiają nam pracę z naszym cieniem: w jego odkryciu, zrozumieniu, w podawaniu wskazówek, jak z nim pracować.

Maroon
            Tarot

Na początek możesz spróbować z 22 Wielkich Arkanów Tarota wybrać te karty, które wzbudzają Twój niepokój czy po prostu najmniej Ci się podobają. Te karty niosą informacje o naszych lękach, o tym, czego istnieniu w nas możemy zaprzeczać.

Pamiętaj, że nie każdy z nas jest na to przygotowany, bo często są to bolesne sprawy, które mamy zaakceptować, i często odrzucamy lub zaprzeczamy istnieniu pewnych aspektów naszego cienia. Ale kiedy będziemy gotowi, nasza słabość stać może się naszą siłą.


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2