Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zaproś dobrą energię do swojego domu!

Dzisiaj zapraszamy Cię do magicznego domu, w którym panuje harmonia i spokój, a jego ściany przenika ochronna energia. Dowiesz się, że czasami kilka prostych zabiegów, jak powieszenie odpowiednich ziół, przesunięcie mebli czy zapalenie świecy w określonym kolorze może sprawić, że uda Ci się polepszyć atmosferę w domu, zapewnić spokojny sen, odpędzić pecha i przyciągnąć pomyślność. Nie potrzeba wiele, aby nawet nowoczesny dom przekształcić w wypełnioną magią chatkę sprzed wieków. Przekonaj się sam!

Dom to miejsce schronienia i tarcza, która zabezpieczała ludzi przed złymi wpływami od niepamiętnych czasów. Dlatego starano się na różne sposoby, aby domy były skupiskiem dobroczynnej energii m.in. zakopywano żelazne przedmioty pod fundamentem, aby odpędzić zło, rysowano biały okrąg na drzwiach, aby powstrzymać duchy, albo przenoszono deski ze starego domu i używano ich do budowy nowego.

Spośród wszystkich metod na stworzenie bezpiecznego i magicznego domu, Scott Cunningham i David Harrington wybrali te, które są najbardziej popularne i skuteczne. W efekcie powstała książka


– najlepszy poradnik, który zawiera praktyczny opis rytuałów i zaklęć, dzięki którym Twój dom będzie pełen pozytywnej energii.
Magia domowa

Dowiedz się, dlaczego potrzebujesz nosić klucz, który nie będzie pasował do żadnego zamka; z jakiego drewna kupić lub wykonać meble, aby miały uzdrawiający wpływ; co zapewniają zielone świece, jakie rośliny trzymać w domu dla określonych celów albo jak sporządzić proste saszetki z zwartością ziół, które zabezpieczą dom przed złodziejami lub złą pogodą. Wreszcie poznasz znaczenie domowych omenów i znaków, jak upuszczenie naczyń, zbicie szkła czy rozlanie wody.

ZOBACZ KSIĄŻKĘ MAGIA DOMOWA

Kwiat


Każda magia domowa wymaga użycia określonych mieszanek ziół, świec i akcesoriów magicznych. W CzaryMary.pl znajdziesz szeroką ofertę świec w różnych kolorach i kształtach, które posłużą do celów magicznych, kamieni szlachetych do wykonywania amuletów i talizmanów, dzienników magicznych na swoją Księgę Cieni. Polecamy też zioła i gotowe mieszanki ziół, które wykorzystasz podczas swoich rytuałów, a także naturalne kadzidła, które swym zapachem wspaniale podkreślą wyjątkowy charakter Twoich rytuałów:

Zioła Akcesoria magiczne Świece

ZOBACZ AKCESORIA DO MAGICZNYCH RYTUAŁÓW


Kwiat

Książka Magia domowa
zawiera też opis wielu rytuałów na oczyszczanie domu i przyciąganie pozytywnej energii. Poniżej przedstawiamy taki, który zapewni pomyślną energię w sypialni i jeśli jesteś samotny, pomoże odnaleźć miłość.


Jeżeli chcesz znaleźć miłość, zapal grubą, czerwoną świecę i poczekaj aż wokół jej knota roztopi się duża ilość wosku. Kiedy wosk ostygnie, ale jeszcze wciąż będzie nadawał się do formowania, umieść go na szklanym lub na ceramicznym naczyniu. Następnie w małym naczyniu wymieszaj ze sobą trzy suszone zioła: różę, rozmaryn i jałowiec, koncentrując się w tym czasie na swojej potrzebie miłości.

Serca Zacznij ugniatać palcami wciąż lekko roztopiony czerwony wosk, dodając do niego co kilka sekund szczyptę ziół. Rób tak, aż wosk i zioła całkowicie się ze sobą połączą. Z wciąż jeszcze miękkiego wosku zrób małe serce. Owiń je różowym materiałem, po czym zawieś na łóżku.

Niech każdy Twój rytuał będzie skuteczny
i daje Ci wiele radości i satysfakcji z jego wykonania!
 

Z pozdrowieniami,
Agnieszka Stankiewicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2