Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Ciekawi Cię magia? Poznaj Wicca - religię czarownic.

Dziś mamy przyjemność przedstawić kolejną książkę z magicznej Serii dla początkujących. Tym razem masz szansę poznać i zgłębić tajniki Wicca. Okazuje się, że ta stara religia ma coraz większe rzesze zwolenników, a dzięki swemu jasnemu przesłaniu jest jednym z ciekawszych sposobów na magiczny, osobisty rozwój. Zapraszamy więc do świata prawdziwych czarownic.

 
Wicca. Religia czarownic
Czym tak naprawdę jest Wicca? Czy praktykują ją tylko czarownice? Czy każdy wiccanin uprawia magię i odprawia rytuały? Jeśli jeszcze tego nie wiesz albo nie jesteś do końca przekonany, na czym polega moc Wicca, poznaj najnowszą książkę:

Wicca – religia czarownic

napisaną przez Thea Sabin – praktykującą wiccankę stojącą na czele jednego z kowenów w USA.

Wicca - religia czarownic to książka, która nie przyda się komuś, kto chce nauczyć się rzucać klątwy, przyrządzać toksyczne mikstury, rozbudzić pożądanie czy latać na miotle. Prawdziwa Wicca jest religią ziemi, a wiccanie koncentrują się na uczestnictwie w cyklu życia i pracują z czterema żywiołami: ziemią, powietrzem, wodą i ogniem. Wicca to żywa religia, która ewoluuje razem z Tobą. Najważniejsze są Twoje doświadczenia, które mówią o tym, w co masz wierzyć.

Jak każda religia ma ona również swoje zasady, narzędzia i święta. Dzięki tej książce dowiesz się, jak wykonać pierwszy krok w kierunku uprawiania Wicca. Nauczysz się pracy z energią, technik wizualizacji, medytacji oraz dowiesz się, jak odprawiać wiccańskie rytuały. Wreszcie będziesz mógł rzucić swoje pierwsze zaklęcie. Magia jest nieodłączną częścią Wicca. Poznaj jej moc i naucz się wykorzystywać ją do wzmacniania i przyciągania pożądanych rzeczy.

PRZECZYTAJ DARMOWY FRAGMENT
KSIĄŻKI


WICCA - RELIGIA CZAROWNIC
Wicca

Kwiat

 

Byś mógł zapoznać się z podstawami wiedzy z najciekawszych magicznych dziedzin, przygotowaliśmy dla Ciebie fantastyczną ofertę!


Każda książka z Serii dla początkujących
jest tańsza o 25% od ceny okładkowej!
Promocja trwa tylko do 12 sierpnia 2012 roku!

Seria dla początkujących zawiera następujące książki:


Seria dla początkujących


Kwiat

Z pozdrowieniami,
Agnieszka Stankiewicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2