Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Dziś polecamy: horoskop na sierpień i wiedzę starożytnych o 2012

Przed nami kolejny miesiąc wakacji, zapraszamy więc do poznania horoskopu na sierpień. Czas szybko mija, nie tylko ten wakacyjny, i do końca roku 2012 coraz bliżej. Niektórzy twierdzą, że te pozostałe nam 5 miesięcy to jedyny czas, aby dokonać wielkich zmian. Wiesz już, z czym chciałbyś wejść w następny cykl 26 000 lat? Czas na przemyślenia masz do 21 grudnia, do godziny 11.11. Potem wrota się otworzą…


Tajemna historia świadomości
W te nowe przestrzenie wkrocz wraz z

Tajemną historią świadomości
dr Meg Blacburn Losey.

Bez problemu przestąpisz granice innych światów, przemierzysz czasoprzestrzenie i podążysz w kierunku wyższej inteligencji. Dr Losey daje Ci bowiem starożytne klucze do przyszłości pokoleń.

Odkrywa ona prawdziwe znaczenie kalendarza Majów. W kulminacyjnym jego punkcie – właśnie 21 grudnia – połączą się bowiem Kwiat Życia, Drzewo Życia i chrześcijański krzyż. To jakby scalenie symboli niemal większości religii. Wówczas swoje apogeum osiągną wszystkie cykle. A musisz sobie uświadomić, że każdy kolejny cykl to postępujący rozwój świadomości!

Dr Meg Blacburn Losey dzieli się z tobą historią swojego życia. Ona sama bowiem wyszła poza świat trzech wymiarów, dotarła do wiedzy o życiu i posiadła zdolność wkraczania do multiwymiarowych światów. Dostroiła swoją jaźń do wyższej częstotliwości i otworzyła drzwi do nieskończonej świadomości. Losey

I ty możesz to zrobić! Twój umysł podlega takim samym procesom – z Tajemną historią świadomości wejdziesz na nowy etap rozwoju. I nie łudź się, że już nasza cywilizacja osiągnęła wysoki poziom – wyższa inteligencja musiała istnieć dużo wcześniej. Bo jak wytłumaczysz fakt, że wieki temu ludzie – bez zdobyczy współczesnych technologii – budowali piramidy i rzeźbili ścieżki asteroidy? Dowiedz się tego i otwórz, niemal jak czarodziej Merlin, drzwi do wyższego poziomu wtajemniczenia. Podaj rękę dr Losey i daj jej się poprowadzić po zakamarkach Twojej świadomości, innych światów, czasów i przestrzeni.

Dowiedz się więcej o dr Meg Blacburn Losey

Przeczytaj fragment Tajemnej historii świadomości

Otwórz serce. Otwórz umysł. Zapomnij o wszystkim, w co wierzysz i rozważ możliwość istnienia jeszcze wspanialszej rzeczywistości. Nie zawiedziesz się!
Tajemna historii świadomości

Kwiat

Uwolnij swój potencjał doskonałej istoty ludzkiej! Ogromna moc tkwi w Tobie – wystarczy, że otworzysz furtkę do świata nieskończonych, pozytywnych możliwości. Oprócz dr Losey, w tej transformacji świadomości pomogą Ci również Plejadianie – niewymiarowe istoty z nami spokrewnione, które w tym procesie duchowej przemiany będą Cię wspierać do wspomnianego 21 grudnia 2012 roku! Śpiesz się – przed Tobą droga do odnalezienia kluczy własnej mocy! W tym celu zapoznaj się z naukami Plejadian, które spisała Barbara Marciniak.

Tylko u nas wyjątkowa promocja, jakiej jeszcze nie było!

Do 31 sierpnia dajemy Ci 30% rabatu na każdą książkę
z serii nauk Plejadian Barbary Marciniak,

a przy kupnie całego zestawu nawet 35%!


Promocją objęte są następujące książki z bestsellerowej serii Barbary Marciniak:


Zwiastuni świtu Ziemia Zwiastunów Świtu Świetlana Rodzina Ścieżka mocy

Zestaw

ZESTAW KSIĄŻEK TAŃSZY AŻ O 35%


Śpiesz się!
Oferta ważna tylko do 31 sierpnia,
do wyczerpania zapasów!


Kwiat

Nowy miesiąc, nowe możliwosci! Sprawdź, jakie prognozy na sierpień dla Twojego Znaku Zodiaku wyczytała z kart Tarota nasza CzaroMarowa wróżka:


Horoskop na sierpień

HOROSKOP NA SIERPIEŃ


Z pozdrowieniami, życząc pomyślnych wróżb,
Ewa Szyłko i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2