Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Tematy artykułów

Zdrowie i uroda
Kategorie
Nowości
Kontakt
INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 8-18
Bezpieczne zakupy

Rozmowy z Aniołami i sposoby na zdrowe oczy

 
Choć od dziś czeka nas wiele emocji, bo rozpoczynają się Igrzyska Olimpijskie, mam nadzieję, że znajdziesz chwilę na duchową lekturę - zapis rzeczywistych rozmów z Aniołami, które odbyła czwórka młodych ludzi podczas II wojny światowej. Jeśli jednak wolisz oglądanie relacji sportowych, pamiętaj o zdrowiu swoich oczu, i wykorzystaj ten czas na ich ćwiczenie.
 

Wśród CzaroMarowych nowości pojawiła się niezwykła książka - dokument spisany przez Gittę Mallasz pod tytułem Rozmowy z Aniołami.

Jest to prawdziwa historia czwórki młodych Węgrów, którzy poszukując sensu swojego istnienia w nieludzkich czasach holokaustu napotkali świetliste moce. One pomogły im odnaleźć nadzieję i nowy kierunek w życiu. Moce, które później nazwali aniołami, towarzyszyły im do czasu śmierci trójki z nich. Przeżyła tylko Gitta Mallasz, która przekazała światu ich historię i te niezwykłe dialogi.

Rozmowy z Aniołami

Książka Rozmowy z Aniołami zawiera notatki sporządzane na bieżąco w dniu, w którym miały miejsce rzeczywiste zdarzenia. Anioły stopniowo wywracały do góry nogami dotychczasowe przekonania tych młodych ludzi. Przekazywały im głębokie nauki i mądrość życiową, które dzięki książce są dostępne dla każdego z nas. To poruszająca lektura, zawierająca w sobie duchowe bogactwo.

 


Kwiat

Jeśli często odczuwasz nieprzyjemne objawy zmęczenia oczu, jak suchość, przekrwienie, łzawienie, a także towarzyszący temu ból w szyi i w ramionach - zauważalne zwłaszcza po długiej pracy przy komputerze to możesz temu zaradzić w naturalny sposób. Poznaj łatwe i skuteczne ćwiczenia oczu, jak Palming czy Joga dla oczu (dostępne w wygodniej formie filmów instruktażowych teraz w ZESTAWIE w promocyjnej cenie 20% taniej - SPRAWDŹ TUTAJ ), które pomogą Ci w usunięciu zmęczenia oczu.
Palming Joga dla Twoich oczu DVD Samoleczenie
            wzroku Osioł w okularach


Wciąż nosząc okulary korekcyjne lub soczewki kontaktowe, rozleniwiamy nasze oczy, ich mięśnie słabną, a nasza wada wzroku wciąż sie pogłębia. Pozwólmy naszym oczom trochę potrenować - przecież chcemy widzieć, jak najdłużej, jak najwyraźniej,i jak najlepiej.

Specjalnie zaprojektowane okulary ajurwedyjskie służą wzmocnieniu mięśni oczu. Już po pierwszym lub drugim założeniu można zauważyć zwiększenie ostrości widzenia.  Na początku zaleca się 5-15 minutowe używanie okularów. Z czasem warto stopniowo wydłużyć ten czas nawet do kilku godzin dziennie.

Okulary


DZIAŁ ZDROWE OCZY W CZARYMARY.PL


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu ważne przez 7 dni
Kod otrzymasz tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!