Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Sprawdzone recepty na sukces, nie tylko finansowy

 

Jeśli borykasz się z finansami, co miesiąc z tęsknotą wypatrujesz dnia wypłaty, wiedz, że dzielisz los wielu... Możesz jednak szybko znaleźć się wśród mniejszości, która w pełni korzysta z życia! Dziś przedstawiamy rozwiązania na osiągnięcie bogactwa w każdym zakresie, nie tylko materialnym.Przejmowanie kontroli zawsze zaczyna się od marzenia.

Są to słowa Roberta Kiyosaki, autora światowego bestsellera pt.: Bogaty ojciec, Biedny ojciec, w którym pokazał, czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy, i o czym nie wiedzą biedni i klasa średnia.

Autor zanegował sens przestarzałych rad typu: znajdź dobrą pracę, ciężko pracuj, oszczędzaj pieniądze, spłać długi, inwestuj długoterminowo. Robert Kiyosaki pokazuje, jak wziąć sprawy w swoje ręce oraz jak umiejętnie generować i pomnażać swoje pieniądze. Książka Bogaty ojciec, Biedny ojciec stała się jedną z najpopularniejszejszych na rynku pozycji o pieniądzach. Bogaty ojciec, biedny ojciec

Przed jej napisaniem Robert Kiyosaki stworzył edukacyjną grę planszową CASHFLOW 101, żeby zapoznać ludzi z finansowymi i inwestycyjnymi strategiami, których przez lata uczył go bogaty ojciec.

ZOBACZ KSIĄŻKI Z SERII BOGATY OJCIEC

CASHFLOW 101 Bogaty ojciec, biedny ojciec Bogata kobieta Opanuj swój wewnętrzny głos


90% kobiet w jakimś momencie swojego życia to jedyne osoby odpowiedzialne za finanse, ale 79% kobiet nawet nie bierze tego pod uwagę w swoich planach.
Bogata Kobieta, Kim Kiyoski

Kim Kiyosaki napisała poradnik inwestycyjny Bogata kobieta skierowany do kobiet, które pragną być samodzielne i niezależne finansowo. Zachęca do radykalnej zmiany myślenia, dzięki której inwestowanie stanie się sprawą priorytetową, dając w rezultacie większą pewność siebie, lepsze związki, mniej zmartwień, a w końcu więcej wolności osobistej oraz większą swobodę działania, i posiadania tego, co pragniemy mieć.

Robert Kiyosaki

Robert Kiyosaki w serii książek BOGATY OJCIEC nie owija niczego w bawełnę i już od samego początku wymaga od Czytelnika pracy, żeby mógł on osiągnąć wolność i szczęście w przyszłości, ale też ułatwia drogę, która do tego prowadzi, dbając o to, żeby była zajmująca i oparta na doświadczeniu.

Kwiat

 

Jeśli pragniesz osiągnąć niezależność finansową, zrealizować swoje marzenia, żyć pełnią życia i potrzebujesz na tej drodze przewodnika, wiedz, że jednym z najlepszych autorytetów w tej dziedzinie jest Brian Tracy:

KSIĄŻKI BRIANA TRACY

Ogromny wpływ na całe pokolenia ludzi poszukujących sukcesu wywarł również bestsellerowy autor książki Myśl i bogać się - Napoleon Hill. Niedawno ujrzała światło dzienne jego książka Przechytrzyć diabła, zbyt kontorwersyjna, by pojawić się na rynku się w 1938 roku, kiedy powstała:

Maksimum osiągnieć Przechytrzyć diabła Planuj i bogać się Droga do finansowej wolności


ZOBACZ PORADNIKI O SUKCESIE,
KARIERZE I ZDOBYWANIU PIENIĘDZY

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2