Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Czas na zielone światło dla Twojego zdrowia

Lato w pełni, więc w naszej diecie gości dużo świeżych warzyw i owoców. Jeśli jednak martwisz się, że ich jakość nie jest najlepsza; jeśli wiesz, że nie spożywasz takiej ich ilości, jakiej rzeczywiście potrzebuje Twój organizm, a chcesz być zdrowszy i mieć więcej energii, wśród naszych nowości pojawiło się coś, co może Ci zapewnić zdrowie.


Jedząc i pijąc dostarczamy organizmowi składników mineralnych, niezbędnych do utrzymania stanu równowagi kwasowo-zasadowej. Spożywamy zbyt duże ilości produktów kwasotwórczych, do których należą m.in. białka zwierzęce, węglowodany, kawa, czarna herbata, alkohol i nikotyna. Poziom kwasów we krwi może ulec zwiększeniu również w wyniku stresu, pośpiechu, odchudzania, nadmiaru leków lub braku ruchu.

Serce Rozwiązaniem jest zwiększenie w diecie produktów, które działają na nasz organizm odkwaszająco. Wtedy pożegnasz się z niskim poziomem energii, złym trawieniem, zbędnymi kilogramami i chorobami.

Badania i praca dr. Roberta O. Younga doprowadziły do powstania suplementów odżywczych, takich jak zielone napoje, sole alkaliczne oraz krople:

pH Miracle Greens to mieszanka ponad 40 rodzajów warzyw, zieleniny i kiełków, zawierajacy 100 naturalnych witamin, minerałów, aminokwasów i flawonoidów. Jeśli potrzebujesz więcej energii, dążysz do osiągnięcia lepszego stanu zdrowia dostarczy organizmowi dokładnie to, czego potrzebuje. Do tego ma delikatny, przyjemny smak. pH Miracle Greens
pHour Salts Sól pHour jest kombinacją czterech potężnych soli węglanowych (wodorowęglanu sodu, węglanu magnezu, wodorowęglanu potasu i węglanu wapnia), które naturalnie występują we wszystkich płynach ciała. Pomagają utrzymać zasadowość w organizmie.
PuripHy pomaga chronić zasadowe środowisko przewodu pokarmowego przed kwasami pochodzącymi z diety. Zaledwie kilka kropel puripHy neutralizuje glony, bakterie, drożdże, pleśnie, pasożyty, egzotoksyny i mikotoksyny. Ponadto wspomaga krew we wchłanianiu większej ilości tlenu z wody, którą pijemy. puripHy

Powyże trzy produkty: krople, sól alkaiczna i zielony napój spożywane w ZESTAWIE optymalne rezultaty. Choć ich cena wydaje się wysoka, pamiętaj, że są one niezwykle wydajne, a jedno opakowanie wystarcza na około 3 miesiące.

Wśród zielonych napojów znajdziesz również:

  • BioLive Soy Sprouts, sproszkowane kiełki soi będące nie tylko doskonałym źródłem najwyższej jakości białka; chronią komórki ciała przed zmianami nowotworowymi.
  • Doc Brocs Power Plants, wysoce odżywczą mieszankę warzyw i traw, o bardzo przyjemnym smaku, dzięki dodatkowi awokado, pomagający zmienić krew i tkanki z kwasowych na zasadowe i osiąga się naturalną, idealną równowagę pH.
  • Liquid ChloropHeal, płynny chlorofil zwiększający ilość czerwonych krwinek i poprawiajacy ich jakość.

 ZIELONA ŻYWNOŚĆ W OFERCIE CZARYMARY.PL


Robert O. Young jest również współautorem książek Cud równowagi pH, w których prezentuje sposoby odzyskania równowagi kwasowo-zasadowej organizmu:

Książka Próbowałam już tylu diet... przedstawia innowacyjny program osiągania równowagi kwasowo-zasadowej, poczynając od procesu oczyszczania organizmu, a kończąc na poradach dotyczących suplementów żywieniowych i ciekawych przepisach kulinarnych. Dowiesz się, jakie produkty działają odkwaszająco, i w jaki sposób można z nich tworzyć smaczne i urozmaicone potrawy. Próbowałam już tylu diet...
Próbowałam już wszystkiego, aby

Odkładanie się tłuszczu w organizmie jest reakcją obronną przed nadmiarem toksyn i zakwaszeniem spowodowanym niewłaściwą dietą.
Książka Próbowałam już wszystkiego, aby schudnąć zawiera siedmioetapowy program, który ostatecznie prowadzi do odzyskania równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie, a co za tym idzie, zrzucenia zbędnych kilogramów.

Nigdy nie jest zbyt wcześnie, jeśli chciałbyś czuć się lepiej.

Kwiat


Odchudzanie

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!