Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Poznaj swojego Anioła Stróża

Czy wiesz, że w każdej chwili masz przy sobie kogoś, kto obdarza Cię bezinteresowną miłością i nieustającą ochroną? A może już wielokrotnie odczułeś, że ktoś otacza Cię opieką? Tym właśnie zajmuje się Twój Anioł Stróż. Wystarczy, że poprosisz go o pomoc. Sprawdź co zrobić, by nawiązać bliższe relacje ze swoim anielskim opiekunem...


Bóg czeka w ludziach na ich przebudzenie.
Anioły pomagają śpiącym ludziom otworzyć oczy.

Czy wierzysz w to, że każdy z nas ma swojego Anioła Stróża? Jego działanie wyzwala w nas uczucie ulgi, rozszerzenia świadomości, radości wewnętrznej, poczucia bezpieczeństwa i akceptacji. Jest obecny przy nas w każdej sytuacji i samą myślą możemy nawiązać z nim kontakt. A może chciałbyś bardziej poznać swojego anielskiego opiekuna?

Anioł

Poznaj swojego Anioła
            Stróża

Poznaj swojego Anioła Stróża

Wśród naszych nowości pojawiła się książka Poznaj swojego Anioła Stróża, która przybliży Ci postać Anioła szczególnie otaczającego Cię swoją opieką. Każdy z 72 opisanych w niej Aniołów jest patronem dla 5 dni roku. Wystarczy, że w książce odszukasz datę swoich urodzin, a poznasz imię Anioła Stróża, który jest Twoim opiekunem, dowiesz się, jakie cechy Go charakteryzują oraz, w jakich dziedzinach jest najskuteczniejszy.

W książce znalazły się również modlitwy specjalnie dopasowane do danego Anioła. Ilekroć kierujemy modlitwę do naszego Anioła Stróża, łączymy się z nim i stajemy się odbiorcą jego potęgi i światła.

Bez żadnych przeszkód możemy również komunikować się z Aniołem opiekującym się innymi dniami, zwłaszcza tymi, które są obecnie. Dzięki temu mamy możliwość odkrycia wielu anielskich możliwości!  

Bliski kontakt z Aniołem Stróżem głęboko wpływa na naszą codzienność, przywraca spokój i poczucie bezpieczeństwa. Pomaga nam w dążeniu do Boskości i zrozumieniu naszego miejsca w życiu.

>> ZOBACZ KSIĄŻKI O ANIOŁACH <<

Anioły


Kwiat

Anielską obecność możemy poczuć przy sobie przez modlitwę, bezpośrednie wezwanie naszych anielskich opiekunów, poprzez pracę z kartami anielskimi (szczególnie polecam talię Przesłania Aniołów Doreen Virtue oraz Świetlistą Siłę Aniołów Jeanne Ruland z 44 kartami i fantastycznym podręcznikiem, do którego z pewnością często będziesz powracać),
czy lekturę książek o aniołach, na przykład publikację
Ocaleni przez Anioły Doreen Virtue,
która dzięki CzaroMarowej Letniej Wyprzedaży
jest obecnie tańsza aż o 30%
.
Ocaleni przez anioły

Głosy Aniołów Anioły przeznaczenia Wielkie karty
            Archaniołów Świetlista Siła AniołówMożesz przywołać anielską ochronę poprzez słowa modlitwy, a także wizualizację z Anielskim Talizmanem, które znajdziesz na naszym CzaroMarowym blogu we wpisie Anielska obecność.

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2