Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zobacz, jak to się robi na Hawajach. Moc Ho'oponopono.

Zapanował tropikalny klimat, więc zapraszam Cię w podroż na malownicze Hawaje, skąd bierze początek starożytna wiedza Ho'oponopono. To hawajska metoda duchowego uzdrawiania, która wprowadza do naszego życia harmonię i szczęście.

HO'OPONOPONO. SIŁA TWORZENIA
Krystyna Kwiecinski


Ho’oponopono jest częścią Huny – tajemnej wiedzy kultywowanej od wieków przez Hawajczyków.

Ta metoda uzdrawiania to duchowy proces polegający na oczyszczaniu siebie i swojego otoczenia, dzięki czemu w każdym obszarze  życia następuje widoczna poprawa.

Hooponopono

Podstawą Ho’oponopono jest przyjęcie założenia, że każdy człowiek jest twórcą swojej rzeczywistości, a tym samym musi zaakceptować odpowiedzialność za wszystkie zdarzenia, które zaistniały w jego życiu. Świat zewnętrzny jest lustrzanym odbiciem tego, co nosisz w sobie. Dlatego praca z Ho’oponopono opiera się na miłości i przebaczeniu.

Najważniejszych problemów, przed którymi stoimy, nie da się rozwiązać na tym samym poziomie myślenia, na jakim je stworzyliśmy.
Albert Einstain

Jeśli ciągle czynimy tak samo, wciąż otrzymujemy te same efekty. Możesz próbować czegoś innego, ale tak długo, jak Twoja świadomość i koncentracja pozostają na tym samym poziomie energetycznym, tak długo nic nie może się zmienić. Przy pomocy Ho'oponopono oczyszczamy swój negatywny sposób myślenia, wszystkie oceny i wątpliwości. Znikają wszystkie blokady międzyludzkie, powstaje harmonia i obcy ludzie nagle stają się dla nas przyjaciołmi. Brzmi to wszystko jak bajka? Ho'oponopono jest jedną z technik wewnętrznego oczyszczania, a tylko od nas samych zależy, kiedy pozwolimy sobie na bycie szczęśliwymi ludźmi.

Siła tworzenia

Zobacz spis treści
oraz
darmowy fragment książki

Ho'oponopono. Sztuka tworzenia

Dzięki książce Ho'oponopono. Sztuka tworzenia poznasz proste wskazówki, które ułatwią ci rozpoczęcie praktyki Ho’oponopono i dowiesz się, jak stosować tę metodę do rozwiązywania wszelkich problemów życiowych.

ZOBACZ KSIĄŻKĘ HO'OPONOPONO. SZTUKA TWORZENIA

Kwiat

 

W głębi każdego z nas drzemie siła twórcza, o której istnieniu zazwyczaj nie mamy pojęcia. Huna wskazuje nam, jak z nią postępować i w jaki sposób zrobić z niej użytek do tworzenia lepszego i szczęśliwszego życia. Jedynym warunkiem jest zmiana naszych – niekiedy ograniczających- przekonań i odrzucenie tego, co w naszej świadomości nie należy do nas. Tematykę Huny i jej praktycznego zastosowania przybliżają poniższe tytuły:

Huna Podręcznik Huny Sztuka uzdrawiania według Kahunów Zero ograniczeń


ZOBACZ WIĘCEJ KSIĄŻEK O HUNIE I SZAMANIZMIE

Kwiat

Zapraszamy na
KURS HO'OPONOPONO według MORRNAH SIMEONY

Kurs


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KURSIE HO'OPONOPONO


Kwiat

Teraz wybierając opcję płatności z PayByNet otrzymasz 3% rabatu!


PayByNet to obecnie najszybszy sposób płatności za zakupy, zapewniający jednocześnie wszystkim klientom wysoki poziom bezpieczeństwa i wygody! Twoje zamówienie zostaje przyjęte do realizacji od razu po zatwierdzeniu przez Ciebie przelewu. Rabat zostanie naliczony automatycznie przy wyborze płatności PayByNet.

Promocja jest ważna od 2 lipca 2012 do 10 lipca 2012.

PaybyNet

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROMOCJI

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2