Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Już niedługo wyruszymy na poszukiwanie kwiatu paproci!

 


Dziś przypominamy o zbliżającym się przesileniu letnim, które przypada na noc z 20 na 21 czerwca. To najkrótsza noc w całym roku, a zarazem święto ognia, wody, tańców i zalotów. To wielkie święto miłości. Natomiast w Noc Świętojańską będziemy szukać w lesie kwitnącego kwiatu paproci.


W czasie przesilenia letniego Słowianie obchodzili jedno z najważniejszych dla nich świąt: Noc Kupały, zwaną też Kupalnocką. Często nie odróżnia się Kupalnocki od Nocy Świętojańskiej, którą to obchodzi się w wigilię Św. Jana, czyli w nocy z 23 na 24 czerwca. Letnie przesilenie to wiccańskie święto Litha,  czas zwycięstwa światła nad ciemnością, życia nad śmiercią.
Zapraszam, przeczytaj o obchodach letniego przesilenia na naszym CzaroMarowym blogu.

Kwiat

Jeśli pomimo wszytsko nie uda Ci się znaleźć kwiatu paproci w Noc Świętojańską, w zdobyciu szczęścia pomoże Ci książka Dzieci szczęścia, która jak czterolistna koniczynka pozwoli Ci zauważyć szanse, jakie codziennie pojawiają się w Twoim życiu. Autor książki, Hermann Scherer pokazuje, dlaczego jedni z nas przez całe życie szukają swojej szansy, a inni wykorzystują swoje szanse codziennie - i są szczęśliwi.

Dzieci szczęścia

Dzieci szczęścia prezentują realne i skuteczne podejście do życia, osobistego szczęścia i pieniędzy. Główna teza książki głosi, że szczęście powstaje w naszych sercach i umysłach. Jest ono kwestią naszego twórczego nastawienia, dostrzegania możliwości i odwagi podążania za tymi odkryciami. Zależy też od umiejętności oderwania się od tego, do czego lgniemy, chociaż nam to wcale nie służy.

PRZECZYTAJ DARMOWY FRAGMENT
KSIĄŻKI DZIECI SZCZĘŚCIA

ZOBACZ KSIĄŻKĘ DZIECI SZCZĘŚCIA W CZARYMARY.PL


Wszystko, czym jesteśmy, to rezultat naszych dotychczasowych myśli. Umysł jest wszystkim. Stajemy się tym, o czym myślimy.
Budda

Nie jesteś tylko ciałem fizycznym – Twoje ciało, umysł i niezbadany przez naukę niematerialny pierwiastek zwany duszą, splatają się ze sobą, oddziałując na siebie nawzajem w każdym momencie. Poprzez umysł możesz wpływać na swoje ciało. Twój umysł i dusza to niesamowite fenomeny o niesamowitych możliwościach – niektórzy mówią wręcz o nieograniczonych możliwościach…

POZNAJ KSIĄŻKI, KTÓRE POMOGĄ WYDOBYĆ TWÓJ PRAWDZIWY POTENCJAŁ

Świat
            nieograniczonych możliwości Myśli stają się rzeczami Przebudź się Mózg Buddy

Kwiat


Matka Ziemia

Zapraszamy na
szamańsko - dźwiękowe warsztaty z Shirlie Roden

MATKA ZIEMIA I ŻYWIOŁY NATURY

25 - 31 sierpnia  k/Częstochowy
 

To będzie niezwykły tydzień obejmujący dźwięk, relaksację, oczyszczanie wzorców a przede wszystkim pracę z uzdrawiającą mocą natury. W trakcie pobytu odnowisz połączenie z Matką Ziemią, nawiążesz kontakt z Stojącym Ludem (drzewami) i  przetransformujesz swoją energię poprzez pracę z Żywiołami Natury. Będziesz nucić, wydawać dźwięki i tak jak rdzenni Indianie będziesz tańczyć z żywiołami Powietrza, Ognia, Wody i Ziemi. Połączysz się z Naturą i pod jej wpływem spiszesz lub namalujesz osobisty przekaz. Otworzysz Głos i Serce na Jedność ze wszystkim co Cię otacza.

 
PRZECZYTAJ WIĘCEJ O WARSZTATACH
MATKA ZIEMIA I ŻYWIOŁY NATURY

Kwiat

Życzymy radosnych obchodów przesilenia letniego
i pełnej magii Nocy Świętojańskiej!

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2