Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Warsztaty ZMYSŁOWE WAKACJE Z TANTRĄ: PRZEBUDZENIE ZMYSŁÓW

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO TU I TERAZ
W NOWYM KAWKOWIE oraz STOWARZYSZENIE U ŹRODŁA

                                         
   zapraszają  4-8 lipca 2012 na

ZMYSŁOWE WAKACJE Z TANTRĄ
PRZEBUDZENIE ZMYSŁÓW


PROWADZĄ: SARITA I SUTA

Zapraszamy na 4-dniowe spotkanie, którego celem będzie świętowanie i cieszenie się zmysłami w świadomy, kochający sposób przy użyciu metod, jakie oferuje Tantra.
Każdego dnia będziemy eksplorowac jeden zmysł. Przedpołudnia będzie poświęcone na praktykowanie Tantry, popołudnia natomiast będą czasem wolnym, który stworzy nam przestrzeń na cieszenie się pięknym otoczeniem i towarzystwem innych uczestników warsztatu. Będzie można spacerować w naturze, pływać w jeziorach, wymieniać się nawzajem masażem... lub robić cokolwiek innego, co sprawia ci radość....  W czasie wolnym będzie można także  wziąć także udział w bogatej ofercie III Festiwalu Integracji Ciała, Duszy i Umysłu poświęconego własnie Zmysłom.
Wieczorami będziemy brali udział w różnych wzbogacających nas aktywnościach, w których będzie miejsce zarówno na zabawę, jak i rytuał. Będzie to czas pozwalający świętować zmysłowość i duchowość  jako jedną organiczną całość.
Zajęcia prowadzi jedna z najbardziej znanych na świecie  nauczycielek tantry – Sarita (Mahasatvaa Ma Ananda), partneruje jej Suta. Warsztat jest otwarty  dla singli, jak i dla par.

Tantra to starożytna praktyka jednoczenia seksualności i ducha. Oferuje podejście do życia, które celebruje radość i  zmysłową świadomośc ciała. Jest szczególnie ważna dla ludzi, którzy pragną głębokiej relacji z partnerem. Poprzez delikatność, uważność  i świadome odczuwanie ciała, tantra pomaga  w pełni  otworzyć  się na bliską osobę. Wpływa na całe nasze życie.  
Wakacje z Tantrą to przyjemny i relaksujący sposób na spędzenie wartościowego czasu w towarzystwie tantrycznych przyjaciół.

Nie wahaj się ani chwili dłużej, zapisz się już dzisiaj:
prosimy o zgłoszenia do 20 czerwca.

Sarita Sarita (Mahasatvaa Ma Ananda) jest światowej sławy nauczycielką tantry prowadzącą kursy i warsztaty na całym świecie.  Jest też autorką wielu książek (m.in. Divine Sexuality: The Joy of Tantra, Tantric love: Journey into sexual and spiritual ecstasy). Mieszkała w Indiach przez 26 lat. Spędziła wiele lat w ashramie Osho przechodząc proces głębokiej osobistej transformacji z osobistym wsparciem i przewodnictwem Osho. Już w czasie  pobytu w Indiach zaczęła uczyć Tantry wraz z Geho, jej ówczesnym partnerem.

Rozwinęła kursy dla singli oraz 7-poziomowe szkolenie dla par. W 2000 roku w Anglii założyła School of Awakening (Szkołę Przebudzenia), która  poprzez liczne grupy i szkolenia zmieniła życie wielu tysięcy ludzi. Szkoła została stworzona, aby oferować ludziom wysokiej jakości wielowymiarowy rozwój osobisty. Zespół nauczycieli szkoły  ma bogate i różnorodne doświadczenie w medytacji, tantrze, holistycznym uzdrawianiu i  sztukach kreatywnych,  które prowadzą do głębokiej transformacjii  przebudzenia.
Sarita otrzymawszy bezpośrednią transmisję od Osho, pozostaje wierna prawdziwej esencji Tantry i prowadzi swoich uczniów po ścieżce samourzeczywistnienia. Oferuje czysty przekaz tantryczny  i jednocześnie, pomaga w przekroczeniu psychologicznych barier, które stoją na drodze zrealizowania  naszego pełnego potencjału.
Więcej na stronach: www.tantra-essence.com, www.schoolofawakening.com

 

Suta Istotą mojej pracy jest dawanie ludziom, którzy czują, że musi istnieć coś więcej, uzdrawiającego doświadczenia ciszy, bezczasowości i ekstazy, które rodzi się z ponownego połączenia energii seksualnej, miłości i Ducha.
Suta posiada ponad 20-letnie doświadczenia w sztukach uzdrawiania (różne formy masażu, pracy z oddechem i energią, medytacje  i taniec transowy) i naucza tantry na całym świecie razem ze swoim zespołem ChooseBlissNow oraz z Saritą, z którą współtworzy 7-stopniowy Trening Sex to Superconsciousness.

Znany jest ze swojej życzliwości i realistycznego, trzeźwego podejścia, jak również ze swojej głębokiej wiedzy na temat Tantry.  Dzięki wrażliwości i współczuciu, jakie charakteryzuję Sutę, ludzie czują się przy nim zauważeni i rozpoznani (zrozumiani), zarówno w swoich rozterkach, jak i wspaniałym potencjale. Suta wspiera innych w pełniejszym przeżywaniu życia oraz w tworzeniu intymności, która pozostawia poczucie spełnienia.
Odnajduję wielką radość w inspirowaniu ludzi do odkrywania i badania nowych wymiarów zmysłowości oraz w byciu ich przewodnikiem w tworzeniu miłości życia, o jakiej marzą.
Więcej na stronie: www.chooseblissnow.co.uk

ZMYSŁOWE WAKACJE Z TANTRĄ: PRZEBUDZENIE ZMYSŁÓW

TERMIN: 4-8 lipca 2012   
POCZĄTEK: 4.VII. zaczynamy wieczorem przyjazdem uczestników i kolacją o 19.00
KONIEC: 8.VII po południu (obiad o 14.00)
MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo k. Olsztyna
CENA: 700 zł brutto oraz koszty pobytu i wyżywienia

ZAPISY I KONTAKT: Łukasz Kierus: lukasz@kierus.com , kom. 660 955 595

Konieczna wpłata zaliczki 200 zł na konto:
Łukasz Kierus
mBank 24 1140 2004 0000 3502 4234 6329

tytułem: pobyt 4-8.VII.2012

UWAGA: ilość miejsc  ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje kolejność  zgłoszeń  i wpłat zaliczek!
RABAT: 10 % zniżki dla osób, które brały już wcześniej udział w warsztacie Sarity organizowanym przez Ośrodek Tu i Teraz.

ZAPRASZAMY!

Kwiat

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2