Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

KURS HO'OPONOPONO według MORRNAH SIMEONY

Baner

Zapraszamy na
KURS HO'OPONOPONO według MORRNAH SIMEONY


Sopot 30 czerwca - 1 lipca
Kraków 21-22 lipca
Warszawa 28 września (Basic II)
Warszawa 29-30 września
Wrocław 20-21 października


Prowadzi Anna Kligert

Ho'oponopono to petycja do Miłości, aby wypełniła sobą wszystko to,
co nią nie jest.
 

 

Więcej o metodzie Morrnah Simeony:
http://wwww.manawa.com.pl/szkolenia-manawy/hoo-morn-si...
http://www.manawa.com.pl/hooponopono
 
Relacje uczestników:
http://www.manawa.com.pl/szkolenia-manawy/hoo-morn-sim...


Na kursie nauczysz się oryginalniej metody Morrnah Simeony. Fundacja Pacifica Seminars, pod której egidą organizujemy kursy w Polsce, sprawuje pieczę nam tym, aby Ho'oponopono Morrnah przetrwało w niezmienionej formie. 
Ho'oponopono jest esencją starożytnej psychologii i filozofii hawajskiej, w której już od wieków znane było (i stosowane w praktyce) to, do czego obecnie dochodzi współczesna neurochemia, czy fizyka kwantowa. Ten prastary rytuał pojednania i wybaczenia pomaga w oczyszczeniu naszego umysłu z kodów i programów powodujących stres i problemy w relacjach, prowadzących do chorób i zaburzeń w naszym życiu. "Resetując" nasz "biokomputer", transformując traumy, zaburzenia energetyczne, dostrzegamy jasno nowe możliwości i rozwiązania.

Gdy zaakceptujemy, że jesteśmy całkowitą sumą wszystkich minionych myśli, uczuć, słów czynów, że nasze obecne życie i podejmowanie decyzji zabarwione jest pamięcią z przeszłości, zaczynamy dostrzegać, jak proces ho'oponopono może zmienić całe nasze życie, rodzinę oraz społeczeństwo.

Morrnah Morrnah Nalamaku Simeona (1913 - 1992) Kahunka Lapa'au. Jako dojrzała kobieta zachorowała na złośliwy nowotwór. Był to przełomowy moment w jej życiu. Wyzdrowiała dzięki swoim zdolnościom, wiedzy oraz zastosowaniu starożytnego hawajskiego procesu uzdrawiania - Ho'oponopono.

Doświadczywszy mocy Ho'oponopono postanowiła zaadaptować je w taki sposób, aby mogło być opanowane i stosowane indywidualnie przez każdego przeciętnego człowieka, nawet, jeśli nie specjalizuje się on w uleczaniu innych. Nauczała go w wielu krajach na kilku kontynentach. Także na uniwersytetach i wyższych szkołach medycznych, na forum O.N.Z. oraz Światowej Organizacji Zdrowia. Jej prace zostały przetłumaczone na kilkanaście języków. Założyła w Europie fundację ”Pacifica Seminars”, który po dziś dzień sprawuje pieczę na procesem. W 1983 roku w uznaniu za jej zdolności, pracę i oddanie hawajskiemu językowi, kulturze oraz kultywowaniu sztuki uzdrawiania władze Stanu Hawaje oraz Misja Hongwanji w Honolulu uhonorowały ją tytułem "Living Treasure of Hawaii" ("Żywy Skarb Hawajów").

Więcej informacji i zapisy: tel. 695 09 05 71, http://wwww.manawa.com.pl/

ZAPRASZAMY!

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2