Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

KONIEC ŚWIATA ILUZJI - Warsztaty według Pięciu Umów Don Miguela

KONIEC ŚWIATA ILUZJI

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE
WIEDZA STAROŻYTNYCH TOLTEKÓW WPROST ZE ŹRÓDŁA

KONIEC ŚWIATA ILUZJI

kwiat

Łódź – 7.07 Gdańsk – 8.07 Szczecin – 10.07 Poznań – 11.07
Wrocław – 12.07 Kraków – 14.07 Warszawa – 15.07

 

Drodzy Przyjaciele,

7 lipca rozpoczyna się pierwszy z siedmiu warsztatów Koniec Świata Iluzji, organizowany z ogromnym zaangażowaniem od kilku miesięcy przez kilkadziesiąt osób w całej Polsce.

Niestety stała się rzecz nieprzewidywalna. Don Jose Ruiz, w drodze na lotnisko na lot do Polski zasłabł i z silnymi bólami klatki piersiowej i brzucha został odwieziony do lekarza. Nie przyjechał do Polski. Czekaliśmy na informacje jaki jest stan zdrowia don Jose i czy dostanie pozwolenie od lekarza na podróż samolotem, aby przylecieć do Polski. Jesteśmy w stałym kontakcie z jego ojcem, don Miguelem Ruizem i już teraz wiemy, że przylot don Jose do Polski jest w tej chwili niemożliwy.

Tak bardzo don Jose cieszył się na przyjazd do naszego kraju, tak bardzo my cieszyliśmy się na jego przyjazd. Irena została zaproszona przez don Miguela Ruiza do współpracy i poprowadzenia części praktycznej we wspólnym warsztacie z don Jose Ruizem.

W pierwszym odruchu chcieliśmy odwołać warsztaty, jednak Irena zdecydowała, czując ogromną odpowiedzialność za całe przedsięwzięcie, udźwignąć ciężar warsztatu sama. W innej konwencji niż zamierzaliśmy i planowaliśmy, ale warsztaty we wszystkich miastach odbędą się. Temat każdej z pięciu umów będzie opracowany szerzej, więcej czasu zostanie poświęconego na pracę warsztatową, a następnie na szerokie omówienie doświadczeń.

Nie mamy wpływu na wypadki losowe, na nagłą chorobę, ale proszę przyjąć od nas szczere przeprosiny i w imieniu Ireny Polkowskiej-Rutenberg oraz wszystkich organizatorów zapraszamy do uczestnictwa i skorzystania z wiedzy i mądrości Ireny. Te osoby, które miały możliwość pracy z nią, wiedzą jak wartościowe są jej warsztaty.

Życzymy don Jose Ruizowi zdrowia, czekamy na lepsze wieści o stanie jego serca.
W imieniu wszystkich organizatorów,
Elżbieta Barska

PS.

Zanim podejmiecie decyzję w zgodzie ze sobą, My jako organizatorzy właśnie doświadczamy, że Rok 2012 to rok wielkich wyzwań dla nas wszystkich… rok kiedy stary system, rządy, poczynania korporacji, zaczynają się błyskawicznie odsłaniać, kiedy PRAWDA być może jeszcze do niedawna utajona zaczyna się budzić i docierać do serc i umysłów coraz szerszych kręgów społecznych na całym świecie… rok walki sił wstecznych z miłością i światłem…

Po tylu miesiącach ogromu pracy włożonej w organizację tych warsztatów i nadziei na wielką zmianę energetyczną jaką miała wnieść wizyta don Jose i spotkania z nim, wszyscy zastanawiamy sie o co chodzi, dlaczego tak się stało, że osoba, która miała przedstawić nam swoje przesłanie nagle dostaje ataku serca tuż przed wylotem do Polski i nie dotrze do nas….

Rok 2012 to ROK PRÓBY… więc być może jest to kolejna próba dla nas wszystkich… najłatwiej byłoby teraz się poddać siłom, którym zależy na tym, aby nie dokonywała się ZMIANA i przemówiła PRAWDA…
IRENA nie poddała się, my też się nie poddajemy… te piękne spotkania mają wyzwolić to, co mamy w sobie od urodzenia, przesłanie miłości i prawdy, wzmocnić je i nieść ich rezonans w świat. Jeśli spotkania miałyby nie dojść do skutku, wsteczne siły odniosą kolejny sukces, nie pozwólmy im na to, bądźmy razem w tym przełomowym dla Ziemi, naszej Matki i dla wszystkich jej dzieci roku 2012.

Jakąkolwiek podejmiecie decyzję to jest ona Właściwa i przyjmujemy ją z Wdzięcznością. My realizujemy nasze założenia na miarę sytuacji w jakiej się znaleźliśmy najlepiej jak możemy, bo to, co nam przychodzi  w refleksji, że jest to ogromna lekcja życia,że dzisiaj to,co jest pewne to gotowość na niepewność… Do Zobaczenia…

 

Warsztaty według Pięciu Umów Don Miguela Ruiza i Don Jose Ruiza
prowadzi: Irena Polkowska - Rutenberg

NIE WIERZ MNIE, NIE WIERZ SOBIE, NIE WIERZ NIKOMU.

Prawda nie wymaga, byś w nią wierzył; prawda po prostu jest i będzie istnieć, obojętnie, czy uwierzysz w nią, czy nie.
To kłamstwa potrzebują twojej wiary. Jakie jest twoje przesłanie dla świata?
Odzyskaj zdrowy rozsądek i świadomość swojego prawdziwego JA,
stań się posłańcem prawdy.

Nie wierz w to, że istnieje jakaś inna misja, wyższy cel, niż to, byśmy uczynili siebie szczęśliwymi.
W darze od Przodków otrzymaliśmy świat, piękny Dom – Planetę Ziemię. Czas przestać niszczyć ją i siebie nawzajem. To jest możliwe, choć być może często wydaje się graniczyć z cudem. Musimy jedynie być świadomi własnych czynów i wrócić do swojej wewnętrznej prawdy.

Rok 2012 to rok opadania kurtyn iluzji, jest to coraz silniej widoczne we wszystkich sferach życia, otwieramy oczy coraz szerzej, nie godzimy się już na świat pogrążony w szaleńczym cierpieniu. Kiedy wszelkie metody przestały już przynosić efekty, kiedy już wiesz, że ani ślepa walka, ani wyszukane techniki magicznej poprawy rzeczywistości nie przynoszą skutków, pozostaje poddanie się PRAWDZIE i świadome podążanie jej drogą. Proste, praktyczne narzędzia (w tym również ćwiczenia, które zaprezentuje Irena Polskowska-Rutenberg), wiedza starożytnych Tolteków przekazywana współczesnym językiem przez Don Jose Miguela, pomogą ci oczyścić się i uwolnić przez gromadzonego latami bagażu kłamstw, przekonań i uzależnień.


Esencja przekazu Tolteków zawarta została w Pięciu Umowach:

I. SZANUJ SWOJE SŁOWO;
II. NIE BIERZ NICZEGO DO SIEBIE;
III. NIE ZAKŁADAJ NICZEGO Z GÓRY;

IV. ZAWSZE RÓB WSZYSTKO NAJLEPIEJ, JAK POTRAFISZ;
V. BĄDŹ SCEPTYCZNY, ALE NAUCZ SIĘ SŁUCHAĆ.

Piąta umowa to narzędzie transformacji snu rzeczywistości, rzeczywistości wewnętrznej i zewnętrznej. Oferuje potężne narzędzie: MOC ZWĄTPIENIA. Mocą zwątpienia zdołasz podważyć każdy przekaz, który otrzymujesz i wysyłasz. Rzucasz wyzwanie każdemu z przekonań zawartych w księdze prawa. Następnie burzysz przekonania rządzące społeczeństwem, aż w końcu pryska czar wszelkich kłamstw i przesądów, które do tej pory sprawowały władzę nad twoim światem.
Za pomocą komputerów i takiego Internetu, jaki znamy dzisiaj, kłamstwa mogą błyskawicznie przemieszczać się po świecie i wkrótce możemy zupełnie stracić nad nimi kontrolę.
Nachodzi chwila, gdy ludzie przestaną już wierzyć w fałsz. Dokonajmy zatem zmiany na tym świecie. Wygrajmy wojnę w swoich umysłach i przemieńmy cały świat. Jak wiele czasu to zajmie? Dwa, trzy, cztery pokolenia? Tak naprawdę nieważne, jak długo to potrwa. Nigdzie nam się nie spieszy, choć zarazem nie ma czasu do stracenia. Pomóż mi zmienić świat. (Don Miguel Ruiz i Don Jose Ruiz Piąta umowa, wyd. Medium, 2010 r.)

Warsztat przeznaczony jest zarówno dla osób prywatnych, jak i terapeutów, którzy pragną zdobyte umiejętności wykorzystać w swojej pracy.

Łódź – 7.07 Gdańsk – 8.07 Szczecin – 10.07 Poznań – 11.07
Wrocław – 12.07 Kraków – 14.07 Warszawa – 15.07

Inwestycja: do 20.06.2012 cena 170 zł , po tym terminie 200 zł.
Szczegółowe informacje i kontakty znajdują się na stronie: www.donjoseruiz.pl

Numery kont dla konkretnych miast znajdują się na stronie www.donjoseruiz.pl w zakładce Kontakt
W celu zgłoszenia się na warsztat proszę przejść do zakładki Formularz zgłoszeniowy i wysłać zgłoszenie do konkretnego miasta.

Organizator: Kolory Ciszy
Partnerzy: 

Partnerzy

Wydawnictwo Manawa; Arli-Angels Centrum Terapii Holistycznej; Kreo Planeta Kreatywnej Edukacji, Marta Targońska.

Patroni medialni:

Patroni

Wróżka; Ezoter.pl; CzaryMary.pl; Ezoteria.pl; NewMind.pl; WysokieWibracje.pl; Duchowa Rewolucja; KsięgarnioKawiarnia Nalanda; Portal rozwoju osobowości Solaris; Merhlin.pl; Active Women.

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2021 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2