Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop CZERWIEC 2012


1.06.2012 - 30.06.2012 r.BARAN
 

To dla Ciebie czas szczególnie ważny. W Twoim życiu będzie się teraz wiele działo. Otrzymasz pomoc i prowadzenie podczas załatwiania wielu różnych spraw. Nawet, jeśli pojawią się drobne zawirowania i mętlik, uda Ci się z nich wyjść cało. Mętlik zaś zostanie zastąpiony przez jasność myśli. Bądź niezwykle uważny w sprawach urzędowych. Nie działaj pochopnie. Korzystaj z pomocy ekspertów z różnych dziedzin, jednak ostateczną decyzję podejmij samodzielnie. Nie pozwól, by ktoś podjął ją za Ciebie, bo odpowiedzialność, która na Ciebie spadnie, nie będzie miła w skutkach. Poddaj się wydarzeniom i nie zatrzymuj się ani na tym, co było, ani na tym, czego jeszcze nie ma.

Zobacz Amulety i talizmany dla Barana

 
BYK
 

Możesz odczuwać głęboką samotność, a nawet odrzucenie. Znajdź sobie wygodne i ciche miejsce tak, aby nikt Ci nie przeszkadzał i skup się na swoim wnętrzu. Czas przestać użalać się nad sobą i swoją sytuacją. Każdy ma jakieś problemy, ważne jest to, aby umieć sobie z nimi radzić i ponosić odpowiedzialność podejmowanych przez siebie decyzji. Zastanów się, co możesz zrobić i zacznij działać. Przyda Ci się nieco cierpliwości, pamiętaj, że wszystko ma swój czas i miejsce. Odnajdź w sobie ciszę. Pozwoli Ci to na odnalezienie spokoju i siły, które przydadzą Ci się w każdej sytuacji. Postaraj się unikać nadmiaru stresu.

Zobacz Amulety i talizmany dla Byka

 
BLIŹNIĘTA
 

Nie bierz na siebie zbyt wiele obowiązków, bo możesz załamać się pod ich ciężarem. Postaraj się realnie mierzyć swoją siłę w stosunku do planowanych działań. Nie warto być nazbyt obciążonym. Nie odkładaj na później podjęcia ważnych decyzji. Teraz nadarza się najlepsza okazja do ich podjęcia. Nie zwlekaj! Drugiej takiej okazji możesz już nie mieć. Będziesz miał możliwość uczestniczenia we wspólnym projekcie. Współdziałanie podniesie Twoją samoocenę, a tym samym zwiększy szansę odniesienia sukcesu. Nie poddawaj się drobnym przeciwnościom,  ani porażkom. Niech, jeśli już się przydarzą, będą dla Ciebie wskazówkami. Pamiętaj również, że każdy napotkany w Twoim życiu człowiek, może stać się Twoim lustrem, odzwierciedlającym to, co znajduje się w Twoim wnętrzu. Wykorzystaj to.

Zobacz Amulety i talizmany dla Bliźniąt

 
RAK
 

Spójrz poza iluzje, jakie roztacza nad Tobą świat, jakie roztaczasz sam przed sobą. Zacznij obserwować i patrzeć głębiej i szerzej, zarówno na rzeczy poza Tobą, jak i w Tobie. Nie poddawaj się złudzeniom, bo do niczego dobrego to nie doprowadzi. Nie odkładaj nic na później, wszystko, co istotne rób od razu. Później może nie być czasu, okazji, czy możliwości. Działaj teraz. Zajdzie w Tobie głęboka wewnętrzna przemiana. Wykorzystaj to i traktuj jako lekcję. Pamiętaj, że życie na każdym kroku daje Ci coś do zrozumienia, czegoś Cię uczy, to nigdy nie jest kara, to zawsze lekcja. Zauważaj i doceniaj również rzeczy małe i piękne, chwile, które potrafią przynieść niezliczone pokłady szczęścia i inspiracji.

Zobacz Amulety i talizmany dla Raka

 
LEW
 

Nie ma spraw, z którymi byś sobie nie poradził. Nawet, jeśli coś wydaje się sprawą nie do przekroczenia, murem nie do skruszenia, Ty i tak sobie poradzisz. Zapamiętaj to. Ten miesiąc, to dla Ciebie czas nowego etapu w życiu. Początek. Możesz zacząć od nowa i to z bogatym bagażem doświadczenia i wiedzy, które na pewno Ci się przydadzą. Możesz się zrelaksować. Pamiętaj również o wewnętrznej ciszy i spokoju, bądź sobą, bez względu na wszystko. Będziesz miał wiele okazji do spotkań ze znajomymi i przyjaciółmi. Będzie to intensywny czas spotkań nie tylko w gronie znajomych, ale i w gronie służbowym, czeka Cię wiele dobrych interesów. Pieniądze, które przypłyną będziesz mógł i wydawać na bieżąco, i inwestować.

Zobacz Amulety i talizmany dla Lwa

 
PANNA
 

To będzie dla Ciebie przełomowy miesiąc. Czas zacząć uwalniać się od emocjonalnego ciężaru, który z każdą chwilą niszczy Cię od środka, komórka po komórce. Jeśli Ci się wydaje, że psychika nie ma nic wspólnego z fizjologią, to jesteś w ogromnym błędzie. Wszystko, co dzieje się w Twojej psychice, w emocjach, ma swoje odbicie w ciele. Dojrzałeś już do podjęcia bardzo ważnej decyzji. To przede wszystkim czas, w którym powinieneś działać, a nie marnować czas. Nadchodzi zmiana. Nie bój się jej. Jaka by ona nie była, zawsze będzie w ostatecznym rozrachunku zmianą na lepsze, jeśli wykorzystasz naukę, którą niesie. Bądź uważny.

Zobacz Amulety i talizmany dla Panny

 
WAGA
 

Masz możliwość spełnienia swojego marzenia. Wykorzystaj tę szansę, bo inna może się już nie pojawić. Masz również okazję do tego, by stać się twórcą i tworzyć rzeczy, które dadzą Ci nie tylko radość, ale i pieniądze. Może przydać Ci się odrobina izolacji. Taki moment też jest potrzebny, wykorzystaj go i wyrzuć z siebie wszystko, co leży Ci na sercu i spędza Ci sen z powiek. Uwolnij się od całego bólu, porzuć to, co było. Pamięć zostanie, ale nie będzie już związana z trudnymi emocjami. Nie poddawaj się i idź dalej wyznaczoną drogą, korzystając z Intuicji, a zobaczysz, że wszystko zacznie lepiej się układać.

Zobacz Amulety i talizmany dla Wagi

 
SKORPION
 

Nie rezygnuj z żadnej szansy, jaką postawi przed Tobą życie. Nie bądź samotnikiem, drzwi przed którymi stoisz można łatwo otworzyć, spróbuj, a się przekonasz. Wszechświat chce Ci teraz ofiarować ogrom możliwości. Otwórz się na samego siebie a otworzysz się na Wszystko i zaczniesz korzystać z tego, co i tak jest już dla Ciebie, a właściwie - jest już Twoje. Nie użalaj się nad sobą. Każdy ma lepsze i gorsze dni w życiu, jeśli jednak będziesz patrzył tylko na te złe, w Twoim życiu mało będzie tych dobrych. Zacznij więc dostrzegać te dobre. Życie ma dla Ciebie wiele smakowitych kąsków, spróbuj je zauważać w każdej chwili, każdego dnia, na każdym kroku. Wystarczy, że to dostrzeżesz.

Zobacz Amulety i talizmany dla Skorpiona

 
STRZELEC
 

Pamiętaj, aby nie chować swojego bogactwa. Podziel się z osobami, które potrzebują pomocy. Pokaż innym, jak można żyć, by móc co dzień cieszyć się bogactwem. Ten miesiąc przyniesie rozwiązanie ważnej dla Ciebie sprawy. Pewne elementy układanki złożą się w jedną całość. Pozwoli Ci to na chwilę spokoju i swobody. Pozostań jednak niezwykle uważny, ponieważ będziesz mieć do czynienia z osobą, która będzie się starała manipulować, aby osiągnąć swój cel, czyli zaszkodzić Tobie. Nie daj się zwieść pozorom i uważnie słuchaj tego, o czym mówi się między wierszami. Nie podpisuj niczego, zanim dokładnie nie przeczytasz. Unikaj fałszu i krętactwa, a ujdziesz cało z wielu trudnych sytuacji, jakie mogą się pojawić.

Zobacz Amulety i talizmany dla Strzelca

 
KOZIOROŻEC
 

Będziesz miał okazję do świętowania. Wykorzystaj ten czas najlepiej jak potrafisz, zrelaksuj się, odpocznij. Uwolnij się od wszelkich napięć i negatywnych emocji. Koniecznie znajdź konstruktywny sposób wyrażania emocji. Jeśli będziesz je dalej w sobie trzymał, może to się skończyć poważną chorobą, nawet zawałem serca. To nie żarty. Nic nie dzieje się przypadkiem. Postaraj się traktować wydarzenia ze swojego życia jako lekcje. Dostrzegaj przekaz, jaki otrzymujesz na co dzień. Może Ci to bardzo pomóc w zrozumieniu samego siebie, jak również tego, co dzieje się wokół. Nie buduj wokół siebie iluzji, bądź tym, kim naprawdę jesteś, odnajdź samego siebie, a Twoje życie nabierze zupełnie innych barw.

Zobacz Amulety i talizmany dla Koziorożca

 
WODNIK
 

Coś ulegnie całkowitemu zburzeniu. Sprawi to, że teraz będziesz mógł zbudować coś znacznie silniejszego niż dotychczas. Będziesz bowiem tworzył bogatszy w wiedzę i umiejętności, których dotąd nie miałeś. Zobacz ile się nauczyłeś przez ten czas i wykorzystaj to. Nie załamuj się, to dla Ciebie nowy początek. Nie noś w sobie poczucia winy, nawet, jeśli zawiniłeś. Weź odpowiedzialność i zastanów się, co możesz zrobić, żeby zmienić coś tu i teraz. Otwórz się na świat, a świat otworzy się na Ciebie. Pozwól również sobie na chwile emocjonalne, wylej łzy, nie masz ich po co w sobie trzymać. Przerwij tamę, zanim nadmiar emocji ją przerwie, zalewając wszystko, co usiłujesz stworzyć.

Zobacz Amulety i talizmany dla Wodnika

 
RYBY
 

To będzie dla Ciebie czas uzdrawiania, zarówno fizycznego, jak i w relacjach z innymi. Masz ogromną szansę poprawić relacje z samym sobą, odbędziesz swego rodzaju duchowe oczyszczenie. Odrodzisz się. Pamiętaj, że możesz teraz uwolnić się od schematów myślenia i działania, uwolnić się od stereotypów – zrób to i zacznij w końcu myśleć po swojemu. Nie pozwól, aby czyjeś myśli i przekonania determinowały Twoje zachowanie. Działaj zgodnie z Intuicją i sumieniem. Odnajdziesz w sobie swojej własne i niewyczerpane źródło mocy. Pamiętaj o tym, że z tej mocy możesz korzystać zawsze kiedy tylko chcesz i kiedy potrzebujesz. Nie ma dla Ciebie przeszkody, której nie mógłbyś pokonać.

Zobacz Amulety i talizmany dla Ryb

 

Horoskop przygotowała nasza CzaroMarowa Wróżka - Ana Moonlight

Pozdrawiamy,

Załoga CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2