Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Timothy Leary otwiera przed Tobą drzwi psychodelicznej ekstazy

W dzisiejszej wiadomości chcielibyśmy przedstawić długo oczekiwaną premierę oraz zaprosić Was do poznania wyjątkowych ludzi – pionierów, którzy otworzyli przed nami wrota do poznania tego, co znajduje się po drugiej stronie świadomości. Zapraszamy więc na szlak rewolucji psychodelicznej, która potrafiła ogarnąć swym zapałem i rozmachem umysły ludzi na całym świecie.

Nowość! Modlitwy psychodeliczne

31 maja 1996 r. odszedł z tego świata Timothy Leary – legendarna postać, która zdaniem wielu przyczyniła się do powstania i przebiegu rewolucji hippisowskiej w latach 60 XX w. O jego wpływie może świadczyć fakt, że prezydent Nixon nazywał go „wrogiem publicznym numer jeden”.

Niewątpliwie Leary był człowiekiem, który nie pozwolił pozostawać wobec siebie obojętnym. Jego życiorys to barwna i skandalizująca historia profesora Harvardu, który spożywaniu LSD nadał charakter sakramentu.
Z okazji rocznicy jego śmierci Wydawnictwo ILLUMINATIO wydało unikalną i limitowaną edycję książki Leary’ego – „Modlitwy psychodeliczne. To jedyny tomik poezji medytacyjnej w dorobku Leary'ego, który został zainspirowany starożytnym dziełem  – Tybetańską Księgą Umarłych autorstwa Laozi.

Leary postanowił, że przepisze każdą z sutr Księgi i przełoży je na język psychodeliczny. Dzięki jego staraniom powstał niezwykły modlitewnik, który zgodnie z intencją autora ma służyć jako przewodnik ku wyjściu, z życia po śmierci.

Premierowa cena na www.CzaryMary.pl 15% rabatu:

Timothy Leary, Ralph Metzner, Richard Alpert

Uzupełnieniem lektury „Modlitw psychodelicznych” jest inna książka Timothy’ego Leary’ego, prowadząca czytelnika po menadrach wizji psychodelicznych  – „Doświadczenie psychodeliczne”.

Podobnie jak Modlitwy książka została zainspirowana Tybetańską Księgą Umarłych i stanowi jej kontrowersyjną interpretację. Leary, Alpert i Metzner traktują Tybetańską Księgę Umarłych jako scenariusz wydarzeń, z którymi mamy do czynienia także w codziennym życiu, podczas snów, inicjacji, wizji psychodelicznych oraz wszystkich doświadczeń chwilowego wyjścia poza własne ego.


Doświadczenia psychodeliczne.
DMT. Molekuła Duszy
Rick Strassman
DMT. Molekuła Duszy

Doświadczenia z pogranicza życia i śmierci oraz osiąganie stanów transcendentalnych to także temat jednej z bestsellerowych książek, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród czytelników. „DMT: Molekuła Duszy” stawia ciekawą tezę, w myśl której każdy człowiek jest nosicielem i fabryką niezwykłej substancji produkowanej w szyszynce – DMT.

Ricka Strassam w warunkach badań klinicznych podawał pewne dawki DMT ochotnikom, co sprzyjało wyzwalaniu przeżyć mistycznych oraz wtrącało człowieka w stany uniesienia bliskie seksualnej transcendencji.

Według Strassmana to naturalnie uwalniane DMT jest jednym z najpotężniejszych psychodelików i towarzyszy doświadczeniom narodzin i śmierci i osiąganiu najwyższych stanów medytacyjnych.

Przedstawiona książka to jedna z nielicznych pozycji, które może poszczycić się charakterem opracowania naukowego.

Zobacz książkę DMT. Molekuła Duszy w CzaryMary.pl


.

Meskalina  to substancja o właściwościach halucynogennych, występująca w naturze w niektórych gatunkach kaktusów, np. w pejotlu, która była znana Indianom od stuleci. W laboratorium wytworzono ją pod koniec XIX wieku, ale jej działanie długo jeszcze pozostawało dla naukowców zagadką. 

Aldous Huxley postanowił osobiście poznać skutki jej zażycia i wyruszyć w najdalszą podróż w głąb własnego umysłu, do świata wizji i znaczeń ukrytych przed naszym codziennym wzrokiem.

Drzwi percepcji

Owocem tego eksperymentu stała się książka „Drzwi percepcji”, w której Huxley dokładnie opisał i zinterpretował swoje wizje. Wyciągnął z nich daleko idące wnioski, a samo psychodeliczne doświadczenie na zawsze odmieniło jego sposób patrzenia na otaczającą go rzeczywistość, religię, sztukę i innych ludzi.


Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Stankiewicz i ekipa sklepu CzaryMary.pl 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2