Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Ty też możesz pomóc!

Dołącz do wielkiej akcji serc, by wspomóc wyjątkowy projekt tego lata łączący ze sobą dawną mądrość rdzennych kultur z naszym współczesnym światem i duchowymi poszukiwaniami. To także okazja, by poznać fascynujace kultury rdzennych mieszkańców USA, Nowej Zelandii i Kanady! Jeśli interesuje Cię przyjazd Babć (przedstawicielek rdzennej Starszyzny plemiennej) do Polski, albo byłeś w ubiegłym roku na tych magicznych wydarzeniach z nimi, to właśnie teraz możesz pomóc!

Teraz jest czas, aby zebrać fundusze na bilety lotnicze oraz inne koszty organizacyjne (ok. 43 tysięcy złotych).

Będą też potrzebni chętni do przenocowania Babć, zapewnienia im posiłków i transportu, a także tłumacze i być może kucharze, przewodnicy, itd.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się zaangażować!


Jeśli czujesz, że możesz i chcesz wesprzeć Babcie, prześlij pieniądze na:

Bartosz Drelichowski
eMAX EUR - PL67 1140 2004 0000 3312 0197 8584
MAX USD - PL62 1140 2004 0000 3512 0197 8576
eMAX PL - PL43 1140 2004 0000 3102 7423 2896

Więcej o przedsięwzięciu:

Starszyzna kobiet radzi światu Wierzymy w nowy, lepszy świat jaki my ludzie możemy stworzyć, w harmonii ze wszystkim co jest. Uzdrawiające mądrości starszych z rdzennych plemion Hawajów, Nowej Zelandii, Ameryki Północnej i innych miejsc na Ziemi mogą stać się inspiracją dla nas, Polek i Polaków, Słowianek i Słowian - aby zwrócić się ku dawnej, głębokiej mądrości - korzeni które są w Ziemi a także w głębinach naszych Dusz.

Nadszedł szczególny czas. Rady Dziadków i Babć będą podróżować niosąc dary rdzennej mądrości swoich Przodkiń i Przodków.

Po niesamowitych wydarzeniach w 2011 roku, które przemieniły życie i serce tak wielu osób, Babcie z rdzennych plemion po raz kolejny przybywają do Europy, by dzielić się mądrością przodków, magią, naukami, jednocząc nas i wzmacniając, byśmy mogli wprowadzić zmianę w świecie, przywrócić harmonię i stworzyć raj na ziemi.

Relacje z pobytu Babć w Polsce znajdziesz tutaj: Rada Starszyzny Okrąża Świat http://radastarszyznyokrazaswiat.blogspot.com/

Kasia Emilia Bogdan w graniczący z cudem sposób, w ciągu niespełna dwóch miesięcy zorganizowała kilkutygodniową wizytę w Polsce Babć z Rady Starszyzny Wyspy Żółwiej, którym towarzyszył Dziadek Keya Wright. Wiele osób uczestniczyło w niosących proste, uzdrawiające przesłania wykładach, warsztatach oraz ceremoniach prowadzonych przez Starszyznę. Wielu z Was nie pozostało obojętnych na Wezwanie, dziesiątki osób swoje domy, serca i pomocne dłonie, aby to niezwykłe wydarzenie mogło dojść do skutku. Po wizycie Babć powstaje coraz więcej kręgów kobiet i mężczyzn, koncentrujących się na odnawianiu stanu wspólnoty i świętego połączenia z naszą tradycją i Przodkami.

Dzieje się. Duchu prowadź!!!

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2