Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Uniwersalne lekarstwo na wszystko - Twój głos.

Jaki jest Twój głos: silny i radosny, cichy i łagodny? A może masz przekonanie, że przysłowiowy słoń nadepnął Ci na ucho i dla dobra innych ludzi powstrzymujesz się od śpiewania? Nie ma to znaczenia, bo Twój głos ma siłę uzdrawiania i jeśli tylko będziesz chciał, możesz korzystać z niego w każdej sytuacji.
 
Uzdrawianie dźwiękiem
Twój głos jest narzędziem uzdrawiania, którego możesz używać otwarcie lub w tajemnicy, na sobie lub swoich przyjaciołach i rodzinie. Shirlie Roden w swojej książce
udowadnia, jak doskonałym, prostym i efektywnym narzędziem uzdarawiania jest nasz własny głos.

TYLKO DO PONIEDZIAŁKU 28. MAJA PREMIEROWA CENA!
TERAZ KSIĄŻKA UZDRAWIANIE DŹWIĘKIEM
JEST TAŃSZA35%!


Shirlie przedstawia w książce metody pracy z dźwiękiem w prosty i zrozumiały sposób, stosując jedynie podstawowe odniesienia do skal muzycznych, dlatego że uzdrawianie dźwiękiem jest czymś, z czego może korzystać i doświadczać każdy z nas, bez względu na to, czy przeszedł wcześniej muzyczne przeszkolenie. Bez względu na to, jak dobrze śpiewasz, ważne jest częste używanie głosu, by go wzmocnić. Poznasz więc sposoby dbania o głos a także czynniki, które pozwolą Ci na uzyskanie jak najlepszych rezultatów. Nauczysz się oczyszczać ciało, napełniać je energią i medytować z dźwiękami. Tym samym będziesz w stanie pomagać innym ludziom, zwierzętom i nawet naszej planecie, jeśli taka jest Twoja wola.

Dr David Schweitzer w Instytucie Maxa Plancka przeprowadził badania, w których analizował próbki krwi pacjentów przed i po intonowaniu przy nich dźwięku OM. Krew była później czystsza, jaśniejsza, a tworzące szarą masę zanieczyszczenia zostały usunięte z wnętrza komórek krwi poza ściany komórkowe. A to wszystko dzięki niecałej minucie wydawania dźwięku!

Bądź świadomy, jak wielka jest Twoja moc i pamiętaj,
jak radosna jest czysta muzyka Twojego śpiewającego ducha.

Najlepiej uczyć się od osób, którzy z pasją rozwijają swoje zainteresowania i stają się mistrzami w tym, co robią. Shirlie Roden z zamiłowania jest piosenkarką i specjalistką pracy z dźwiękiem z Wielkiej Brytanii. Uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii, uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz do podnoszenia stanu świadomości. Nagrała solowe płyty, z których trzy: Grateful, Angels of Sound oraz Endless Love znajdziesz w CzaroMarowej ofercie.

Shirlie Roden

Dzięki książce Uzdrawianie dźwiękiem i prostym narzędziom dowiesz się, jak rozwinąć siłę własnego głosu i ją właściwie wykorzystywać, a dzięki ćwiczeniom krok po kroku nauczysz się pozbywania emocjonalnych blokad. Polecam ją zwłaszcza terapeutom, nauczycielom i każdej osobie, która chce świadomie rozwijać się i pomocy własnego głosu pomagać sobie i innym ludziom.

Jeśli chciałbyś rozpocząć pracę z dźwiękiem, książka Shirlie Roden będzie dla Ciebie odpowiednim podręcznikiem. Zapraszam również do naszego działu z Muzyką medytacyjną i relaksacyjną. A może zainteresują Cię terapeutyczne misy dźwiękowe? Praca z dźwiękiem wspaniale usuwa emocjonalne blokady, uspokaja i jest wspaniałym doświadczeniem.


 

Zapraszamy Cię na portal Samouzdrawianie.pl. Znajdziesz na nim wiele artykułów dotyczących zdrowia, właściwego odżywiania czy alternatywnych metod uzdrawiania. Wszystko związane z tym, jak samodzielnie możesz zadbać o swoje ciało i duszę oraz podnieść jakość swojego życia.

Samouzdrawianie.pl


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2