Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Wypróbuj nowe akcesoria magiczne (dla dorosłych magów)

CzaroMarowa oferta powiększyła się o nowe kolory i rodzaje świec do tradycyjnej magii. Do kompletu kolorowych świec z całości barwionej parafiny dołączyły dwie specjalne świece: złota i srebrna. Świece gałkowe, nowy wzór, pomogą we wzmacnianiu zaklęcia przez siedem dni rzucania czaru.

Złoa świeca

Niektóre z magicznych rytuałów wymagają obecności złotej lub/i srebrnej świecy. Złota świeca symbolizuje naszą wolę, srebrna świeca służy do neutralizowania każdej sytuacji. Złote i srebrne świece odróżnia od innych świec z barwionej parafiny to, że z zewnątrz zostały pokryte metaliczną farbą.

Srebrna świeca

Wśród naszych nowości pojawiły się również świece w dość nietypowym kształcie siedmiu kul połączonych jednym knotem. To tzw. świece gałkowe, znane również pod nazwą świece życzeń. Zazwyczaj są one wykorzystywane do rzucania czarów, które potrzebują siedmiu dni na ich odprawienie.

Czarna świeca Czerwona świeca Biała świeca Zieolna świeca Fioletowa świeca

Kiedy świeca płonie, osoba korzystająca z jej energii myśli swoje życzenie i skupia się na nim. Codziennie spalana jest jedna gałka i proces ten trwa przez siedem dni. Można również, przed zapaleniem świecy, napisać na kartce treść swojego życzenia i zamieścić ją pod świecą na czas jej spalania. Krótkie, sprecyzowane życzenia można również wyrzeźbić drewnianym patyczkiem na każdej z siedmiu części świecy, bądź wypisać na każdej różne strefy życia, które mają ulec oczyszczeniu lub poprawie. Świece gałkowe wykonane są w całości z barwionej parafiny.

Zestaw Magia Świec
Magia świec jest skuteczna i prosta, a jeśli chciałbyś wypróbować ją w praktyce, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną promocję. Komplet 10 świec z barwionej w całości parafiny wraz z książką Współczesny podręcznik magii świec jest aż o połowę tańszy!

ZOBACZ ZESTAW: KSIĄŻKA MAGIA ŚWIEC
I KOMPLET 10 KOLOROWYCH ŚWIEC

TAŃSZY O 50%Jeśli chciałbyś wypróbować rytuałały związane z magią świec, przeczytaj nasz praktyczny poradnik: Rytuały i zalkęcia. Magia świec w praktyce.

A może chciałbyś poznać arkana magii kolorów? Wystarczy sięgnąć po książkę MAGIA KOLORÓW dla początkujących, gdzie w prosty i przejrzysty sposób opisano, jakie wibracje niosą ze sobą poszczególne kolory, i jak wykorzystać te informacje w codziennym życiu. Wiedza o wibracjach kolorów i ich zastosowaniu do wywołania pozytywnych zmian w życiu jest bardzo pomocna podczas praktykowania magii świec.


Seria dla początkującychOstrzeżenie: aby magia świec nie zmieniała drastycznie Twojego życia,
nie pozostawiaj zapalonych świec bez nadzoru! :)

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2