Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zaproś magię do swojego ogrodu!

 
Wraz z nadejściem maja wszystko zaczyna rozkwitać, a piękna pogoda w długą majówkę z pewnością umilała prace pielęgnacyjne zarówno w ogródkach, jak i na miejskich balkonach. Wiosną każdy ogród budzi się do życia! Dziś podpowiadamy, jak możesz uczynić swój ogród jeszcze bardziej magicznym miejscem.
 

Sezon na piękne, magiczne ogrody rozpoczęty!

Oczywiście, poza rozkoszowaniem się promieniami słońca w ogrodzie, jest teraz znacznie więcej pracy. Kiedy jednak uporamy się z pieleniem i usuwaniem niepożądanych roślin, posadzimy rozsady warzyw i kwiatów, wygląd naszego ogrodu da nam wiele satysfakcji. Odpowiednia dekoracja sprawi, że za każdym razem, na jej widok poprawi się nasze samopouczucie. Dzwonki wietrzne, lampiony czy baśniowe posągi upiększą przestrzeń i będą radością dla oczu.
Wiatraczek

Rozwieszone w kilku miejscach dzwonki wietrzne według sztuki feng-shui mają działanie terapeutyczne i tworzą wspaniałą atmosferę w swoim otoczeniu. Dzwoneczki podnoszą energię, czyli oczyszczają naszą przestrzeń. Dźwięk dzwonków poruszonych przez wiatr uspokaja i pomaga w koncentracji umysłu.

Dzwonki bambusowe Dzwonki wietrzne Świecznik wiszący Świecznik wiszący

A może zaprosisz do swojego ogrodu baśniowych przyjaciół? Bez obawy możesz pozostawić ich na świeżym powietrzu. Każda zdobiąca ogród figura wykonana została tak, aby wytrzymać zmienne warunki pogodowe.

Smoki ogrodowe na powitanie Wesoły smok ogrodowy Smok ogrodowy na powitanie


ZOBACZ WIĘCEJ OZDÓB OGRODOWYCH

Nie tylko ozdoby ogrodowe znajdziesz w CzaroMarowej ofercie. Możesz wypróbować działanie piramid ogrodowych, które wzmocnią  Twoje rośliny.

Piramidki ogrodowe rozmieszcza się na wybranej części działki, na której uprawia się cenniejsze rośliny lub warzywa. Są to piramidki aluminiowe, przeznaczone do wzmocnienia nasion i roślin. Rośliny poddane działaniu piramidek rosną znacznie szybciej, są większe, zdrowsze i mocniejsze, a także nie są atakowane przez szkodniki. Na działkach z  piramidkami nie zaobserwowano szkód wyrządzanych przez krety.
Piramida ogrodowa na krety
 


Jeśli chciałbyś sprawdzić, jak na pielęgnację roślin wpływa postępowianie zgodnie z pozytywnymi wpływami Księżyca, wielką pomocą będzie książeczka Rok księżycowy 2012. Również w książce Kalendarz Księżycowy znajdziesz wiele przydatych wskazówek. Magiczne kalendarium wskaże Ci najlepsze dni na wysadzanie rozsad, zbieranie ziół i kwiatów według wiedzy poleskich szeptuch.

 

Niech Twoja praca w ogrodzie czy przy posadzonych na balkonie kwiatach
da Ci wiele satysfakcji i poczucie bliskiego związku z żywiołem ziemi!


Oddzielnik

 

Shirlie Roden
Z pewnością pamiętasz z naszych wcześniejszych wiadomości Shirlie Roden, piosenkarkę i specjalistkę pracy z dźwiękiem z Wielkiej Brytanii. Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii, uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz do podnoszenia stanu świadomości. W CzaroMarowej ofercie znajdziesz trzy płyty z utworami z jej pięknym głosem. Shirlie jest autorką książki Uzdrawianie dźwiękiem, która niedługo ukaże się w języku polskim.

Już za kilka dni

11  -  17 maja 2012 w Warszawie

Uzdrawiająca siła dźwięku
Kąpiel w dźwięku, warsztaty, konsultacje indywidualne

Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii, uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz podnoszenia stanu świadomości.

Program:

11 maja (piątek): KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00  Uczestniczenie tylko na zapisy. Opłata: 45 zł

12 maja (sobota): nowy warsztat PRZYGOTUJ SIĘ NA POZYTYWNE ZMIANY W 2012!, 10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A

13 maja (niedziela): warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU,  10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A

14-17 maja: Indywidualne konsultacje. Możliwość tylko dwóch konsultacji dziennie (każda ok. 1,5 godz.): 10.30 i 12.30.

Zapraszamy!


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2