Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Tego jeszcze nie było! O karmie psa w CzaryMary.pl

Czy wierzysz w reinkarnację? Jeśli tak, to czy byłbyś w stanie uwierzyć, że reinkarnować mogą również zwierzęta? Okazuje się, że czworonożny bohater książki Misja na czterech łapach będzie musiał przeżyć kilka wcieleń, zanim uda mu się odkryć sens swego życia. Dowiedz się, jak Bailey wypełnia tytułową misję!
Misja na czterech łapach
 
MISJA NA CZTERECH ŁAPACH
W. Bruce Cameron

Okazuje się, że nie tylko koty mogą żyć po kilka razy. Główny bohater książki – Bailey – to uroczy psiak, który po serii niefortunnych zdarzeń odchodzi z tego świata. Ku swemu zdziwieniu odradza się ponownie, by trafić w ręce ośmioletniego chłopca imieniem Ethan. Wkrótce stają się nierozłącznymi przyjaciółmi a Bailey dożywa szczęśliwej starości u boku chłopca w poczuciu, że spełnił swoją misję.

Jednak zamiast udać się do psiego raju, Bailey przychodzi na świat ponownie w kolejnym psim wcieleniu. Czy uda mu się wreszcie odkryć, jaki jest cel jego życiowej misji?

Dowiesz się tego po lekturze Misji na czterech łapach! Ta wspaniała powieść o nierozerwalnej przyjaźni łączącej człowieka i psa z pewnością trafi do serc wszystkich czytelników, którzy mają lub mieli kiedyś ukochanego psa.
Fragment książki
Zestaw Książkę Misja na czterech łapach możesz również zakupić aż 25% taniej w zestawie z najnowszą ksiażką słynnego psiego behawiorysty – Cesara Millana – autora książki Zaklinacz psów i gwiazdy programu National Geographic Channel o tym samym tytule.

W najnowszym poradniku pt. Jak zostać przywódcą stada Cesar radzi co zrobić, aby przenieść relację z psem na wyższy poziom oraz jak rozwijać w sobie umiejętności niezbędne do tego, by stać się spokojnie asertywnym właścicielem.

Wszystkie psy idą do Nieba… chyba że mają niedokończone sprawy, tu na Ziemi. A niektóre z nich mają też do spełnienia ważną misję. Misję na czterech łapach!

Misja na czterech łapach


Jeśli interesuje Cię tematyka karmy i ponownych narodzin,
zapraszamy do CzaroMarowego działu Reinkarnacja i życie po życiu

Wędrówka dusz Dziecięce dusze Odważne dusze Życie między wcieleniami


ZOBACZ INNE KSIĄŻKI O REINKARNACJI
ORAZ ŻYCIU PO ŻYCIU


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.plSklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2