Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Dziś piątek 13-go. Odpędź pecha wyprzedażami!


Trzynastego wszystko zdarzyć się może... zwłaszcza, jeśli trzynasty dzień miesiąca - jak dziś - wypada w piątek. My odpędzamy pecha CzaroMarowymi Wiosennymi Wyprzedażami. Nic tak nie poprawia nastroju jak zakupy świetnych pozycji w okazyjnych cenach!
 

Wśród CzaroMarowych Wiosennych Wyprzedaży znajdziesz tytuły przecenione od 30% do nawet 90%! Zwykle są to ograniczone ilości i z tego powodu zapraszamy Cię do częstego sprawdzania Wyprzedaży w naszym sklepie.

Wśród CzaroMarowych Wiosennych Wyprzedaży znajdziesz
książki o zdrowiu i rozwoju duchowym
:


Kod uzdrawiania Pokochaj swoje ciało Dieta czekoladowa Motylem będę

Piękne talie kart, ozdobne woreczki, karty Tarota, a także NIEZWYKŁĄ BIŻUTERIĘ TYBETAŃSKĄ, jednak są to pojedyncze egzemplarze:

Uzdrawiająca Moc Archanioła Rafaela Woreczek Spirit Flowers Tarot Wisior z kamieniem księżycowym

ZOBACZ CZAROMAROWĄ WIOSENNĄ WYPRZEDAŻ


Czakra podstawy
Mamy też dobrą wiadomość dla Pań ceniących oryginalną srebrną biżuterię: każdy wisior, bransoletka, kolczyki czy pierścionek ze srebra w naszej Galerii Sztuki Niezwykłej otrzymał 20% zniżki!

OBEJRZYJ GALERIĘ SREBRNEJ BIŻUTERII


Męski Warsztat

Pod koniec kwietnia (26-29 kwietnia) w Nowym Kawkowie, koło Olsztyna odbędzie się 4-dniowy warsztat tylko dla mężczyzn prowadzony przez Toma De Winter z Holandii, w całości poświęcony pracy z męską energią i tym, co to znaczy być mężczyzną w XXI wieku.

Jeśli w Twoim życiu bądź otoczeniu jest jakiś mężczyzna (brat, przyjaciel itd.), który może dużo zyskać na wzmocnieniu siebie w roli mężczyzny, uzdrowieniu relacji z ojcem czy swoimi synami, to proszę przekaż mu informację o Męskim Warsztacie 2012.


Więcej informacji o warsztacie, wraz z formularzem zgłoszeniowym, znajduje się na stronie www.MeskieWarsztaty.pl Uwaga, zostało kilka ostatnich miejsc!

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2