Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na cały rok 2008

HOROSKOP NA 2008 ROK - od wróżki Any Moonlight

Baran

aTen rok będzie obfitował w różne, nieprzewidziane zdarzenia. Barany powinny przykładać więcej uwagi i skupienia na wydarzeniach teraźniejszych. Istnieje szansa na odniesienie sukcesu. Nagroda za ciężko wykonaną pracę jest w zasięgu ręki. Wypadało by również zajrzeć w głąb siebie, gdyż tam znajdują się odpowiedzi na ważne pytania.
Wszystko w życiu ma swój początek i koniec. Świętujcie, cieszcie się, bawcie, nie skupiajcie się na przeszłości ani przyszłości, żyjcie chwilą obecną.

 

Byk

aTen rok może przynieść Bykom zakończenie pewnych ważnych spraw, zamknięcie pewnych rozdziałów, które już dawno powinny zostać zamknięte. Jeśli w Waszych myślach znajduje się poczucie winy, warto sprawdzić, co się za tym/pod tym kryje. Warto także podążać za biegiem wydarzeń. Może się w Was pojawić dużo zrozumienia dla innych. Spróbujcie także zrozumieć samych siebie. Z każdej sytuacji istnieje wyjście, warto go więc poszukać.

 

Bliźnięta

aCzasem nie warto odkładać spraw na później. Ten rok jest więc odpowiedni na załatwianie przeróżnych spraw. Jest szansa na uzdrowienie w relacjach z innymi i z samym sobą. Macie szansę odkryć swoją własną siłę. Staną przed Wami nowe możliwości. Nauczcie się przyjmować to, co się wydarza, jako dary. Nic bowiem nie dzieje się przypadkowo i wszystko ma swój cel. Jeśli nauczycie się przyjmować dary Wszechświata, odczuwać będziecie błogość i zadowolenie z życia.

 

Rak

aPostarajcie się uważnie rozważyć każdy kompromis w jaki zamierzacie wejść. Zastanówcie się, czy warto porzucać własne idee, przekonania aby jedynie coś zyskać. Przemyślcie dokładnie, czy chcecie porzucić samych siebie jedynie dla nagrody, która wcale nie musi być korzystna. Rozmyślając nad tym w głębi własnego serca macie szansę uzyskać wewnętrzną harmonię. Pomimo, że przed Wami rysuje się konieczność podjęcia trudnych decyzji nie poddawajcie się. Pozbądźcie się skrywanych emocji, gdyż są szkodzi to nie tylko Wam, ale i osobom w Waszym otoczeniu.

 

Lew

aIstnieje duża szansa na pomyślność w życiu uczuciowym, np. szczera przyjaźń.
Warto jednak przyjrzeć się osobom w otoczeniu, nie wszyscy bowiem są szczerzy i mają dobre intencje. Potrzebna jest Lwom duża uważność. Jeśli dacie się wciągnąć w manipulacje możecie potem odczuwać głęboki żal. Ten rok jest dobrym czasem na wyrażanie siebie poprzez jakąkolwiek twórczość. Wzbogaceni o wiedzę płynącą z doświadczenia możecie ją wykorzystać aby tworzyć.

 

Panna

aTo rok przemian. Czas odrodzenia. Zamiast walczyć sami ze sobą, powinniście raczej pójść za swoimi marzeniami. Jest to dobry czas na to, aby pójść dalej. Życie ciągle nas czegoś uczy. Warto przyjąć tę naukę. Możecie teraz wejść na kolejny stopień wiedzy i doświadczenia. Możecie zdjąć z siebie pancerz wojownika i przestać walczyć sami ze sobą. Pozwólcie sobie na przyjmowanie darów Wszechświata i dzielcie się nimi.

 

Waga

aTen rok może upłynąć Wam na podróżach. Będzie intensywny i przyniesie obfitość. Warto zastanowić się, czy aby na pewno wszystko trzeba kontrolować. Zbytnia kontrola może bowiem doprowadzić do Waszej samotności i izolacji połączonej z dużym smutkiem. Po pierwsze nie wszystko da się kontrolować, po drugie nie wszystko kontrolować trzeba.

 

Skorpion

aNadchodzą zmiany na lepsze. Macie teraz możliwość wyjścia poza własne iluzje i poza iluzje stworzone przez innych. Słuchajcie swojego serca i podążajcie za jego głosem. Intuicja będzie Wam bardzo pomocna. Czeka Was wspaniała przygoda, w którą możecie wejść z ufnością dziecka, ale nie z naiwnością. Nie porównujcie się z innymi, gdyż to może doprowadzić Was jedynie do dylematów moralnych. Nie jest to Wam do niczego potrzebne.

 

Strzelec

aPamiętajcie o tym, że nie ma trudności z którymi byście sobie nie poradzili. Będzie to rok intensywny. Macie szansę odkryć swoją wewnętrzną siłę. Macie również szansę poznawać ludzi, lub rzeczy takimi, jakie są naprawdę. Warto podzielić się swoim bogactwem z innymi, gdyż to, co otrzymaliśmy od Wszechświata, do niego tylko należy. Nie dzielenie się darami Wszechświata może sprawić, że nie będziecie szczęśliwi. Nie bierzcie także na swoje barko problemów innych ludzi, możecie ich wspierać, ale nie dźwigajcie ich bagażu.

 

Koziorożec

aTen rok, to czas stabilizacji, wejścia w głąb siebie, zwyczajności. Warto jednak puścić to, co już było, aby móc cieszyć się tym, co jest. Przeszłość, bez względu na to, jaka była, już przeminęła i nic się na to nie poradzi. Nie warto więc trzymać się jej kurczowo. Nikomu to na dobre nie wyjdzie. Czas, aby zacząć przeżywać to, co się dzieje tu i teraz.

 

Wodnik

aMacie szansę połączyć w sobie dwie wielkie siły: męską i kobiecą, które mieszczą się w każdym człowieku. Ich zjednoczenie da Wam siłę. Wasza gotowość i siła sprawi, że będziecie mogli zaufać sobie i innym. Z ciemności zawsze rodzi się światło – warto o tym pamiętać. Możecie w pełni rozwinąć skrzydła. To dobry czas na samorealizację.

 

Ryby

aNie wchodźcie bezmyślnie w sytuacje, których nie jesteście pewni. Kierujcie się przy podejmowaniu decyzji głosem serca. Nie pozwólcie, aby ktoś lub coś Was od siebie uzależniło. Z takiej zależności/uzależnienia trudno potem wyjść. Bądźcie cierpliwi, a otrzymacie swoją nagrodę. Skupcie się na chwili obecnej i wykorzystajcie wiedzę i doświadczenia, jakie do tej pory zdobyliście. Ostrożność, uważność i dystans są Wam potrzebne do właściwej oceny sytuacji.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2