Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zaczarowanych Świąt Wielkiej Nocy!

Zbliżająca się Wielkanoc jest świętem ruchomym, przypadającym na najbliższą niedzielę po pierwszej pełni Księżyca po równonocy wiosennej. Dziś właśnie mamy pierwszą wiosenną pełnię Księżyca i z całą ekipą magicznego sklepu CzaryMary.pl składamy Tobie i Twoim bliskim serdeczne życzenia Zaczarowanych Świat Wielkiej Nocy!


Wesołych Świąt!


W przerwie między przedświątecznymi przygotowaniami zapraszamy Cię do sprawdzenia, jak obchodzone są najbliższe wielkanocne dni według tradycji ezoterycznej m.in. przez poleskie szeptuchy:

WIELKANOC WEDŁUG TRADYCJI EZOTERYCZNEJ

Żonkile


Zapraszamy Cię na

KURS HOOPONOPONO według MORRNAH SIMEONY


prowadzony przez Annę Kligert

Szczecin 14-15 kwietnia 2012r.
Poznań
5-6 maja 2012r.
Hooponopono to petycja do Miłości, aby wypełniła sobą wszystko to, co nią nie jest. Na kursie nauczysz się oryginalniej metody Morrnah Simeony.
Ho oponopono zostało przybliżone w książce Zero ograniczeń.

Hooponopono jest esencją starożytnej psychologii i filozofii hawajskiej, w której już od wieków znane było (i stosowane w praktyce) to, do czego obecnie dochodzi współczesna neurochemia, czy fizyka kwantowa. Ten prastary rytuał pojednania i wybaczenia pomaga w oczyszczeniu naszego umysłu z kodów i programów powodujących stres i problemy w relacjach, prowadzących do chorób i zaburzeń w naszym życiu. Resetując nasz biokomputer, transformując traumy, zaburzenia energetyczne, dostrzegamy jasno nowe możliwości i rozwiązania.

Gdy zaakceptujemy, że jesteśmy całkowitą sumą wszystkich minionych myśli, uczuć, słów czynów, że nasze obecne życie i podejmowanie decyzji zabarwione jest pamięcią z przeszłości, zaczynamy dostrzegać, jak proces ho'oponopono może zmienić całe nasze życie, rodzinę oraz społeczeństwo.

Czy wiesz, że 20 maja jest zaćmienie Słońca, które będzie widoczne w Egipcie? Czy nie chciałbyś być jego świadkiem i skorzystać z energii, które w tym momencie odczuwane będą w piramidzie Cheopsa? Jeśli tak, zapraszamy Cię na medytacyjny wyjazd do Egiptu:


Warsztaty

PODRÓŻ DO TWOJEGO ŚWIĘTEGO SERCA

medytacje w Piramidzie CHEOPSA i w świątyniach egipskich
prowadzi Shirlie Roden
18 - 25 maja w Egipcie

Zapraszamy na dziewiąty medytacyjny wyjazd do magicznego Egiptu organizowany dla polskich uczestników. Warsztat PODRÓŻ DO TWOJEGO ŚWIĘTEGO SERCA oraz medytacje poprowadzi niezwykłą osoba Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii, która przyjeżdża do Polski regularnie od wielu lat. Wyjazd zawiera specjalny program obejmujący dwudniowy warsztat oraz już tradycyjnie medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa, w świątyni Karnak i Abydos. Ponadto zwiedzimy Kair, Luksor, Abydos, Denderę oraz pojedziemy do uzdrowiciela Adela El Atara.

Shirlie Roden Nadszedł czas, aby otworzyć się i doświadczać życia z poziomu Serca. Czy jesteś gotowa/-y, aby świadomie wybrać Miłość i uwolnić się od lęku? Właśnie teraz masz szansę na tę pozytywną transformację Duszy, ponieważ rok 2012 jest rokiem kosmicznych i planetarnych zmian. W tej Duchowej Podróży poprowadzi Ciebie Shirlie Roden.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WARSZTACIE W EGIPCIE

 Kwiatek


Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt,
Ekipa sklepu CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2021 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2