Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

KURS HO'OPONOPONO według MORRNAH SIMEONY

 


Zapraszamy na
KURS HO'OPONOPONO według MORRNAH SIMEONY


prowadzi Anna Kligert

Szczecin 14-15 kwietnia 2012r.
Poznań
5-6 maja 2012r.

Ho'oponopono to petycja do Miłości, aby wypełniła sobą wszystko to, co nią nie jest. Na kursie nauczysz się oryginalniej metody Morrnah Simeony. Fundacja Pacyfica Seminars, pod której egidą organizujemy kursy w Polsce, sprawuje pieczę nam tym, aby Ho'oponopono Morrnah przetrwało w niezmienionej formie. Ho’oponopono zostało przybliżone w książce Zero ograniczeń.

Ho'oponopono jest esencją starożytnej psychologii i filozofii hawajskiej, w której już od wieków znane było (i stosowane w praktyce) to, do czego obecnie dochodzi współczesna neurochemia, czy fizyka kwantowa. Ten prastary rytuał pojednania i wybaczenia pomaga w oczyszczeniu naszego umysłu z kodów i programów powodujących stres i problemy w relacjach, prowadzących do chorób i zaburzeń w naszym życiu. Resetując nasz biokomputer, transformując traumy, zaburzenia energetyczne, dostrzegamy jasno nowe możliwości i rozwiązania.

Gdy zaakceptujemy, że jesteśmy całkowitą sumą wszystkich minionych myśli, uczuć, słów czynów, że nasze obecne życie i podejmowanie decyzji zabarwione jest pamięcią z przeszłości, zaczynamy dostrzegać, jak proces ho'oponopono może zmienić całe nasze życie, rodzinę oraz społeczeństwo.


Morrnah Morrnah Nalamaku Simeona (1913 - 1992) Kahunka Lapa'au. Jako dojrzała kobieta zachorowała na złośliwy nowotwór. Był to przełomowy moment w jej życiu. Wyzdrowiała dzięki swoim zdolnościom, wiedzy oraz zastosowaniu starożytnego hawajskiego procesu uzdrawiania - Ho'oponopono.

Doświadczywszy mocy Ho'oponopono postanowiła zaadaptować je w taki sposób, aby mogło być opanowane i stosowane indywidualnie przez każdego przeciętnego człowieka, nawet, jeśli nie specjalizuje się on w uleczaniu innych. Morrnah otrzymała duchowe prowadzenie - tak powstała SELF I-DENTITY, SAMO-I-DENTYCZNOŚĆ POPRZEZ HO'OPONOPONO - proces oczyszczania, uwalniania.

W roku 1980 Morrnah opuściła Hawaje żeby podzielić się tym darem ze światem zachodnim. Należała do trójki osób, obok Serge'a Kahili Kinga i Abrahama Kawaii, które jako pierwsze zaczęły otwarcie nauczać psychologii i filozofii hawajskiej. Wykładała i nauczała w wielu stanach Ameryki Północnej oraz w Europie i na pozostałych kontynentach. W spotkaniach z nią brała udział ogromna ilość osób, podczas wizyty w Chinach liczba uczestników kursu przekroczyła piętnaście tysięcy. Jej prace zostały przetłumaczone na kilkanaście języków. SAMO-I-DENTYCZNOŚĆ poprzez Ho'oponopono okazała się być tak głęboko działającym i skutecznym narzędziem, że zainteresowały się nim instytucje naukowe, medyczne, uczelnie oraz organizacje społeczne i międzynarodowe. Organizacja Narodów Zjednoczonych trzykrotnie zaprosiła ją na wykłady oraz poprosiła o przeprowadzenie szkolenia. Była zapraszana również na posiedzenia Światowej Organizacji Zdrowia. Procesu nauczyło się dzięki niej ponad półtora miliona osób na całym świecie.

W latach siedemdziesiątych założyła fundację Pacifica Seminars, która sprawuje pieczę nad zachowaniem dla potomnych oryginalnej wersji procesu ho'oponopono wg Morrnah. W 1983 roku w uznaniu za jej zdolności, pracę i oddanie hawajskiemu językowi, kulturze oraz kultywowaniu sztuki uzdrawiania i nauczanie SAMO-I-DENTYCZNOŚCI poprzez Ho'oponopono władze Stanu Hawaje oraz Misja Hongwanji w Honolulu uhonorowały ją tytułem Living Treasure of Hawaii (Żyjący Skarb Hawajów). ONZ oraz Uniwersytet Cambridge opublikowały jej biografię podkreślając
zasługi dla społeczeństwa. Morrnah odwiedziła również Polskę. W 1989 roku nauczała procesu w Warszawie (jej asystentem był wówczas dr Hew Len, a tłumaczką i inicjatorką jej przyjazdu - Anna Kligert).

Więcej informacji i zapisy: Wydawnictwo Manawa, tel. 695 09 05 71

Zapraszamy!

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2