Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Podróż do Twojego Świętego Serca 18-25 maja 2012 r w Egipcie

 
Warsztaty

PODRÓŻ DO TWOJEGO ŚWIĘTEGO SERCA

medytacje w Piramidzie CHEOPSA i w świątyniach egipskich
prowadzi Shirlie Roden
18 - 25 maja w Egipcie

 
Zapraszamy na dziewiąty medytacyjny wyjazd do magicznego Egiptu organizowany dla polskich uczestników. Warsztat PODRÓŻ DO TWOJEGO ŚWIĘTEGO SERCA oraz medytacje poprowadzi niezwykłą osoba Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii, która przyjeżdża do Polski regularnie od wielu lat. Wyjazd zawiera specjalny program obejmujący dwudniowy warsztat oraz już tradycyjnie medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa, w świątyni Karnak i Abydos. Ponadto zwiedzimy Kair, Luksor, Abydos, Denderę oraz pojedziemy do uzdrowiciela Adela El Atara.

Shirlie Roden Nadszedł czas, aby otworzyć się i doświadczać życia z poziomu Serca. Czy jesteś gotowa/-y, aby świadomie wybrać Miłość i uwolnić się od lęku? Właśnie teraz masz szansę na tę pozytywną transformację Duszy, ponieważ rok 2012 jest rokiem kosmicznych i planetarnych zmian. W tej Duchowej Podróży poprowadzi Ciebie Shirlie Roden.

Zobacz wywiad z Shirlie, w którym opowiada o majowym wyjeżdzie.

Nadszedł czas, aby otworzyć się i doświadczać życia z poziomu Serca. Czy jesteś gotowa/-y, aby świadomie wybrać Miłość i uwolnić się od lęku? Właśnie teraz masz szansę na tę pozytywną transformację Duszy, ponieważ rok 2012 jest rokiem kosmicznych i planetarnych zmian. W tej Duchowej Podróży poprowadzi Ciebie Shirlie Roden.
 
Podczas warsztatu i medytacji w miejscach mocy uwolnisz swoje Serce od lęku, smutku i innych negatywnych emocji oraz oczyścisz przeszłość. Poczujesz Lekkość i Światło. Nauczysz się jak możesz żyć w Harmonii z Wszechświatem. Odczujesz także Czystą Energię Serca i Wewnętrzną Równowagę. Otworzysz się także na czystą bezwarunkową Miłość i Radość. Podczas medytacji dzięki świętym dźwiękom połączysz się z Boską Świadomością oraz z energią Ziemi. Shirlie poprowadzi medytację Kwiatu Lotosu połączoną ze starożytnymi symbolami (Ankh, Oko Horusa, Filar Dżed i Kwiat Życia). Z Egiptu wyjedziesz z wykreowanym przez siebie podczas medytacji Skarabeuszem chroniącym Twoje Święte Serce.
 
Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl , tel: 501 625 528

Pełna informacja:
http://agnieszkajurko.pl/shirlie-roden-warsztaty/494-shirlieroden-egipt.htmlSklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2