Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Obniżyliśmy koszt pobrania z 15,90 zł na jedyne 12,90zł.


Jeśli składając zamówienie wolisz płacić przy odbiorze przesyłki - mamy dla Ciebie świetną wiadomość!

PocztaBrutalnie obniżyliśmy koszty wysyłki "za pobraniem" (czyli z płatnością przy odbiorze) Pocztą Polską - z 15,90 zł na jedyne 12,90 zł. To aż 3 zł taniej.
Twoje zamówienie wyślemy przesyłką biznesową, nową usługą Poczty Polskiej.

 

Poczta Polska gwarantuje, iż takie przesyłki zostaną doręczone na terenie Polski w 2 dni robocze po ich nadaniu. Jeżeli składając zamówienie jako numer kontaktowy podasz numer telefonu komórkowego, przed doręczeniem przesyłki Poczta Polska wyśle SMS zawierający numer przesyłki, przewidywany termin jej doręczenia, kwocie pobrania (przy przesyłce wysłanej z płatnością przy odbiorze) oraz informację o możliwości odbioru przesyłki w placówce pocztowej, gdyby próba doręczenia przesyłki okazała się nieskuteczna.

 
Niezależnie od wiadomości SMS, gdy przesyłki nie można doręczyć odbiorcy – Poczta pozostawi w skrzynce oddawczej adresata zawiadomienie o próbie doręczenia przesyłki wraz z informacją o terminie jej odbioru i adresie placówki pocztowej, w której jest ona przechowywana. Gdy przesyłka nie zostanie odebrana - po 7 dniach zawiadamia się adresata powtórnie – wyłącznie poprzez wysłanie SMS-a.
 
W sytuacji braku na nalepce adresowej numeru telefonu komórkowego adresata - doręczanie i ewentualna awizacja przesyłki odbywa się na dotychczasowych zasadach, tj. w formie pozostawienia papierowego zawiadomienia o nadejściu przesyłki.

Pozostałe sposoby wysyłki: możesz wybrać wysyłkę do Paczkomatu 24/7 Inpost (jedyne 6,99 zł), przesyłkę biznesową Pocztą Polską (kosztuje 9,9 zł) , firmą kurierską UPS (12,90 zł dla przedpłaty i 16,90 zł w przypadku płatności przy odbiorze). Oczywiście jeśli Twoje zakupy przekroczą kwotę 190 zł - wyślemy je na nasz koszt.
 


Podsumowując zalety przesyłki biznesowej:
.
 
 
..

niska cena płatności przy odbiorze, jedyne 12,90 zł, 9,90 zł w przypadku przedpłaty na konto,
.
   

 

 
.
.
 
w przypadku podania telefonu komórkowego - powiadomienie SMS ze szczegółami nadania,
.
   

 

 
.
.

czas dostarczenia - już po 2 dniach roboczych od nadania!
.
   
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2021 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2