Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Uzdrawiająca siła dźwięku z Shirlie Roden 11-17.05.2012

CzaryMary.pl

 

Uzdrawiająca siła dźwięku
Kąpiel w dźwięku, warsztaty, konsultacje indywidualne

11  -  17 maja 2012 w Warszawie

Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii, uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz podnoszenia stanu świadomości.

Program:

11 maja (piątek) KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00  Uczestniczenie tylko na zapisy. Opłata: 45 zł

12 maja (sobota), nowy warsztat PRZYGOTUJ SIĘ NA POZYTYWNE ZMIANY W 2012!, 10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A

13 maja (niedziela): warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU,  10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A

14-17 maja: Indywidualne konsultacje. Możliwość tylko dwóch konsultacji dziennie (każda ok. 1,5 godz.): 10.30 i 12.30.

 
Więcej informacji o Shirlie Roden: kliknij tutaj
Artykuły Shirlie oraz relacje z jej z warsztatów: kliknij tutaj
Wywiad video z Shirlie: kliknij tutaj

UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU

Czy masz ochotę zrelaksować się i odreagować stresy dnia codziennego? Czy chciałabyś/-byś dotknąć uczuć, do których nie masz stałego dostępu? Jeżeli tak to przyjdź na niezwykłe spotkanie z Shirlie i posłuchaj anielskiej muzyki. Shirlie będzie śpiewać, grać na gitarze, gongu i dzwonkach tybetańskich.

Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe oraz wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa).  Doświadczysz pełnego wyciszenia, uspokojenia myśli i wewnętrznego spokoju. Ten piątkowy wieczór jest dla Ciebie - podaruj go sobie.

Podczas sesji grupowej uczestnicy będą leżeć, proszę zabrać koc lub śpiwór oraz obuwie na zmianę.
 
PRZYGOTUJ SIĘ NA POZYTYWNE ZMIANY W 2012!

Kalendarz Majów kończy się 21 grudnia 2012  i wraz z przesileniem zimowym nastąpi Galaktyczne Wyrównanie (następne dopiero za 26 tys. lat). Być może zauważyłaś/-eś, że ostatnio doświadczasz różnorodnych wyzwań na wszystkich poziomach życia spowodowanych ogromnymi falami energetycznymi, które przepływają przez Ciebie i Ziemię.

Już nadszedł czas, aby otworzyć się na pozytywne zmiany i wyzwania oraz aby żyć z poziomu Miłości a nie lęku. Podążaj za swoją transformacją. Połącz komórki swojego ciała z nową magnetyczną wibracją Ziemi przy pomocy medytacji z dźwiękiem. Otwórz Serce i zaufaj temu procesowi. Podnieś swoją wibrację dzięki specjalnym mantrom uwalniającym blokady energetyczne a doświadczysz jasności umysłu i pomożesz Matce Ziemi w jej duchowej podróży.

To będzie dzień pełen dźwięków i pozytywnych wibracji. Wszyscy połączymy się z poziomu Serca i Duszy, aby wspierać się nawzajem i pomagać naszej Planecie. A Ty nawiążesz połączenie z Twoim Prawdziwym Ja.

Co to jest Wyrównanie Galaktyczne? - Tego samego dnia w jednej linii w stosunku do środka Drogi Mlecznej ustawią się planety naszego Układu Słonecznego. Będzie można zaobserwować to zjawisko „gołym okiem” nad horyzontem. 21 grudnia 2012 roku nastąpi wyrównanie planet: Marsa, Jowisza, Merkurego, Wenus, Uranu i Neptuna. To niecodzienne wydarzenie, zgodnie z obliczeniami ma poprzedzić dwukrotne zaćmienie Księżyca i zakrycie tarczy słonecznej przez planetę Wenus, które będzie bardzo spektakularne. Zjawisko Wyrównania Galaktycznego będzie finałem całego szeregu zjawisk, które już się dzieją.

UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU - warsztat dla kobiet i mężczyzn.

Jakie masz pozytywne i negatywne wzorce przekazane przez rodziców i wcześniejsze pokolenia? Czy pragniesz uwolnić obciążające Ciebie wzorce zakodowane w komórkach Twojego ciała?

Bez względu na to czy jesteś mężczyzną czy kobietą Twoje kobiece i męskie energie powinny zostać oczyszczone, aby były w równowadze i wspierały się wzajemnie. Podczas tego warsztatu połączysz się z poziomu serca ze wszystkimi Mężczyznami z Twojego rodu i uzdrowisz swojego Wewnętrznego Mężczyznę. Będziesz pracować z dźwiękiem, aby wzmocnić męską energię (logiczną, analityczną, obiektywną), podnieść poziom wibracji i otworzyć się na przyjmowanie.

W trakcie najważniejszego procesu obejmującego pracę z dźwiękiem, medytację, wizualizację i regresing połączysz się z energią wszystkich swoich Przodków. Z poziomu serca nawiążesz kontakt ze swoim Tatą, Dziadkiem, Pradziadkiem, prapra..  i uwolnisz się od negatywnych wzorców zapisanych w Twoim ciele. Po tym etapie otrzymasz od nich Dary a w Twoim Rodzie pojawi się stały przepływ Miłości. Poczujesz w sobie Moc i wsparcie Przodków w życiu codziennym. Poprawi się jakość Twoich relacji w najbliższej rodzinie oraz pojawi się wybaczenie, zgoda, zrozumienie i bliskość.
 
INDYWIDUALNA KONSULTACJA

Pierwsza sesja może być sesją oczyszczającą lub uzdrawiającą konkretny problem. W trakcie konsultacji prowadzę medytację, aby wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu. Następnie intonuję dźwięki nad centrami energetycznymi ciała (czakrami) zaczynając od głowy poprzez całe ciało. W ten sposób  usuwam "starą" energię i wprowadzam w jej miejsce energię światła. Ta metoda jest niezwykle skuteczna, ponieważ mój dźwięk o bardzo wysokiej wibracji jest silny i ma moc uzdrawiania. Często otrzymuję także informacje i wskazówki uzyskane podczas channelingu (kontakt z Aniołami, Duchami Opiekuńczymi). Bardzo ważnym elementem sesji jest uświadomienie i uwolnienie blokujących emocji. Dzięki temu procesowi pojawi się w Tobie przestrzeń na miłość, radość, współodczuwanie i wybaczanie. Shirlie Roden

OPŁATY: Jeden dzień warsztatów: 270 zł. Opłata za dwa dni warsztatów zamiast 540 zł specjalna cena 450 zł.
Kąpiel w dźwięku: 45 zł.
Sesja indywidualna: bez tłumacza 230 zł lub z tłumaczem 290 zł. Zaliczka 150 zł jest warunkiem rezerwacji miejsca, zaliczka jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 24 godziny.

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2