Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Procenty, które na pewno Ci nie zaszkodzą.


Co się stanie, jak połączymy numerologię, Tarota i mocne procenty? Będzie wesoło! Nasze CzaroMarowe Wiosenne Wyprzedaże, w których znajdziesz doprawdy mocne obniżki procentowe, powinny poprawić nastroje oraz zachwycić każdego tarocistę i łowcę cenowych okazji!


Wśród naszych Nowości pojawiła się książka z nowej serii Ezoteryka od podstaw. Celem jej powstania jest przedstawienie wiedzy najlepszych praktyków w swojej dziedzinie w sposób przystępny dla każdego. Tom pierwszy serii nosi nazwę Numerologa. Jak wykorzystać magię liczb w Twoim życiu, nauce badającej wpływ liczb na nasze życie, a jego autorką jest znana nam z wnikliwych książek o numerologii Emma Lange.
Numerologia
 
W najnowszej książce Emmy Lange Numerologia znajdziesz metody obliczania i znaczenie Liczby Drogi Życiowej, cykli numerologicznych czy Liczby Psychologicznego Rozwoju.
Autorka wprowadzi Cię w podstawy Numerologicznego Kwadratu Pitagorasa, Numerologii Wedyjskiej i w znaczenie zera w numerologii.
Tarociści również znajdą dla siebie cenne informacje - na temat liczb w odniesieniu do Wielkich i Małych Arkanów Tarota.
Książka Numerologia Emmy Lange jest więc nie tylko odpowiednią pozycją dla osób początkujących, uzupełni również wiedzę doświadczonych numerologów.

Najnowsza książka Numerologia w chwili obecnej nie tylko ma świetną cenę (Sprawdź!), ale z okazji jej premiery możesz kupić także

warsztat Numerologia karmiczna na DVD
Emmy Lange

który tylko do poniedziałku 2 kwietnia
jest tańszy aż o 40%!
Numerologia karmiczna DVD

- ZOBACZ KSIĄŻKI O NUMEROLOGII -


 

 

Dla każdej tarocistki i każdego tarocisty, dla kolekcjonerów talii Tarota mamy wiadomość, która umili Wam wiosenne coraz dłuższe popołudnia!

 

Możesz zamówić wyjątkowe talie Tarota w cenach, jakich jeszcze nie było! Ilość talii jest BARDZO OGRANICZONA do zapasów w naszym magazynie, podobnie jak ilość ochronnych woreczków na karty Tarota. Po opanowaniu podstaw, korzystanie z kilku talii Tarota pozwala poszerzyć nasze możliwości interpretacji kart. Poza tym może okazać się, że odnajdziesz wśród kilku talii tę JEDYNĄ :)

 

Tarot Egipski Contemplative Tarot Vision Quest Tarot Cruel Thing

ZOBACZ CZAROMAROWE WIOSENNE WYPRZEDAŻE


A jeśli szukasz podręcznika do nauki Tarota w równie atrakcyjnej cenie,
z pewnością poprawi Ci dzisiejszy nastrój informacja, że cena książki TAROT autorstwa Jimeny Fernandez Pinto została obniżona o 50% !
Książka równie dobrze nadaje się do nauki dla początkujących osób, jak i dla pasjonatów Tarota. Eleganckie wydanie – w pełnym kolorze na kredowym papierze – czyni ją odpowiednim prezentem i przyjemnością dla oka. Książka kładzie duży nacisk na praktyczną pracę i samodzielne zdobywanie doświadczenia w czytaniu kart. A cena książki na CzaryMary.pl jest jej kolejnym plusem! Recenzję książki znajdziesz na naszym CzaroMarowym blogu.
Tarot
Karty Uzdrawiająca Moc Archanioła Rafaela
 
Aby okazyjnych promocji procentowych było jeszcze więcej przypominam, że wśród naszych Wiosennych Wyprzedaży o nazwie Doskonała Dziewiatka znajdziesz dziewięć tytułów, które otrzymały rabat 30%. Przekonaj się sam, dlaczego te dziewięć pozycji otrzymało określenie DOSKONAŁEJ Dziewiątki!

ZOBACZ WYPRZEDAŻ DOSKONAŁA DZIEWIĄTKA

Doskonała Dziewiątka


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2018 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu ważne przez 7 dni
Kod otrzymasz tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!