Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Dowiedz się, jak możesz być jeszcze szczęśliwsza ze swoim mężczy

Wiosenne CzaryMary.pl

Dzień dobry,

Pod koniec kwietnia (26-29 kwietnia) w Nowym Kawkowie, koło Olsztyna współorganizuję 4-dniowy warsztat tylko dla mężczyzn prowadzony przez Toma De Winter z Holandii, w całości poświęcony pracy z męską energią i tym, co to znaczy być mężczyzną w XXI wieku.

Jeśli w Twoim życiu bądź otoczeniu jest jakiś mężczyzna (syn, ukochany, przyjaciel itd.), który może dużo zyskać na wzmocnieniu siebie w roli mężczyzny, uzdrowieniu relacji z ojcem czy swoimi synami, to proszę przekaż mu informację o Męskim Warsztacie 2012.


 
www.meskiewarsztaty.pl

Jak pokazują relacje partnerek mężczyzn, którzy brali udział w pierwszej edycji tego warsztatu, udział w nim ma ogromnie pozytywny wpływ na związki i relacje partnerskie - wszyscy na tym korzystają.

Więcej informacji o warsztacie, wraz z formularzem zgłoszeniowym, znajduje się na stronie www.MeskieWarsztaty.pl Uwaga, zostało kilka ostatnich miejsc!

Jeśli jednak nie znasz osoby, której możesz polecić Męski Warsztat, to w dalszej części wiadomości zapraszam Cię do sprawdzenia naszych wyprzedaży, a zwłaszcza tytułów z Doskonałej Dziewiątki - tańszych o 30% oraz propozycji majowego wyjazdu na Saharę.

Pozdrawiam serdecznie,
Łukasz Kierus

www.CzaryMary.pl

ZOBACZ CZAROMAROWE WIOSENNE WYPRZEDAŻE

Wśród naszych Wiosennych Wyprzedaży znajduje się Doskonała Dziewiatka, w której znajdziesz dziewięć wyjątkowych tytułów z rabatem 30%. Przekonaj się sama, dlaczego te dziewięć pozycji otrzymało określenie DOSKONAŁEJ Dziewiątki! Talia kart z mudrami leczącymi ciało, umysł i ducha czy z przesłaniami Archanioła Rafaela, książki o zdrowiu specjalnie dla kobiet, doskonałe poradniki rozwoju duchowego - każdy z tytułów Doskonałej Dziewiątki jest tańszy o 30%, lecz tylko do końca marca.

Karty Uzdrawiająca Moc Archanioła Rafaela Jak
            rozbudzić szósty zmysł? Medycyna energetyczna Karty Mudry dla ciała, umysłu i ducha
ZOBACZ WYPRZEDAŻ DOSKONAŁA DZIEWIĄTKA

Doskonała Dziewiątka


www.CzaryMary.pl

Nie masz pomysłu na majówkę? A może zmienisz dziś swoje plany - zapraszamy Cię na Jeep Safari do Egiptu!


Sahara

WYPRAWA NA SAHARĘ
 
Jeep Safari, Biała Pustynia
  oazy Dakhla, Kharga i Farafra, Luksor
  27  kwietnia – 4 maja w Egipcie
 
To będzie niezwykła podróż w poszukiwaniu wewnętrznej ciszy
i głębokiego kontaktu z Matką Naturą
.
 
SaharaPo pustyni będziemy podróżować jeepami (4 osoby w jednym jeepie), spać na materacach pod kocami lub we własnych śpiworach. Mamy wynajętego doświadczonego przewodnika pustynnego oraz kucharza, który codziennie w pobliskich oazach uzupełnia zapasy świeżej żywności, wody oraz gotuje dla nas tradycyjne potrawy.
 
Czy pragniesz poczuć piękno, ciszę i harmonię Ziemi oraz zwiedzić miejsca, do których nie docierają inni turyści? Zapraszam Cię na tę unikalną wyprawę.
 

Z pozdrowieniami,
Łukasz Kierus i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2