Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Wiosenny rabat na ciepły weekend.

CzaryMary.pl

Przed nami słoneczny weekend i wszyscy będziemy mieć okazję poczuć wiosenne ciepło na swojej skórze! CzaroMarowy top zmienił już wygląd na wiosenny, akcentuje też panowanie Smoka w tym roku według astrologii chińskiej.
Pierwszy ciepły weekend wiosny celebrujemy kuponem rabatkowym :-)

 
Cały asortyment sklepu CzaryMary.pl będzie dla Ciebie tańszy o dodatkowe 6%, gdy podczas składania zamówienia użyjesz kodu:


WIOSENNE_CZARY

Kod rabatowy jest aktywny do 19.03.2012r. (poniedziałek) do godz. 23:59.
Wpisanie kodu podczas wybierania sposobu płatności (Krok: 2 z 3 ) przy składaniu zamówienia i aktywowanie go poleceniem
Aktywuj bon
pomniejszy cenę Twoich zakupów o 6% ich wartości.


Jeśli poniżej nie widać elementów graficznych, prosimy załadować obrazki do tej wiadomości, bądź przejdź tutaj aby przeczytać tą wiadomość online.
 

Zajrzyj koniecznie na stronę naszych Wyprzedaży: ceny niektórych pozycji są bardzo atrakcyjne i wciąż pojawiają się w nich nowe tytuły. Zwykle jednak są to pojedyncze egzemplarze i z tego powodu zapraszamy Cię do częstego sprawdzania Wyprzedaży w naszym sklepie.
 

- ZOBACZ AKTUALNE WYPRZEDAŻE -


Najnowsza wyprzedaż nosi nazwę Doskonała dziewiątka. Dlaczego doskonała - przekonaj się sam! Tylko teraz dziewięć świetnych tytułów można nabyć na CzaryMary.pl z 25% rabatem (a z wiosennym kuponem będą jeszcze tańsze).

Wiemy z Magicznego kalendarium, że noszenie na sobie zielonych ubrań w określone dni ma za zadanie przyciągnąć do nas wiosnę, pomóc jej wyrwać się z objęć panującej zimy. Jutro, w sobotę, jest właśnie taki dzień: załóżmy coś zielonego, na ochronę siebie miejmy przy sobie jakiś srebrny amulet (zima może być wściekła i dzielnie walczyć o pozostanie z nami), wspomóżmy nadejście wiosny!

 

Dołącz do nas na stronie Ezoteria.pl

Ezoteria.pl jest ezoteryczną alternatywą dla Facebooka. Każdego dnia pojawiają się na niej nowe wiadomości i artykuły dotyczące Rozwoju Duchowego, Numerologii, Magii, Psychotroniki, Eko-życia czy Roku 2012.

Poznawaj bogatą bibliotekę wiedzy ezoterycznej. Stań się aktywnym członkiem społeczności i pokaż, co Cię interesuje, jakie jest Twoje zdanie, dołącz do Grup określających Twoje zainteresowania lub twórz swoje i odszukaj ludzi, którzy myślą tak jak Ty. Na Ezoteria.pl znajdziesz przyjaciół o wspólnych zainteresowaniach. Zapraszamy!
 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2