Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Hawajska mądrość - Huna drogą do szczęśliwszego życia

CzaryMary.pl

Starożytna nauka Hawajczyków, z której powstała tradycja Huny, przez wieki była strzeżona i przekazywana z pokolenia na pokolenie. Na szczęście Huna staje się dla nas co raz bardziej dostępna. W najbliższy weekend zapraszamy do Wrocławia na niezwykłe warsztaty Mistycyzmu Hawajskiego. Dla Przyjaciół CzaryMary mamy specjalny rabat.
 

 
Mistycyzm Hawajski
 
Serdecznie zapraszamy na
warsztaty Mistycyzmu Hawajskiego
Wrocław 24-26 lutego 2012

prowadzi Martyn Carruthers

Martyn Carruthers Martyn jest uczniem kahunów hawajskich, od których otrzymał błogosławieństwo przekazywania wiedzy jako Kumu (nauczyciel), zaszczytny tytuł Alaka'i (leader - pierwszy na drodze) i imię Kahekili (Grzmot). To niezwykła okazja poznania hawajskiej rdzennej tradycji wprost ze źródła. Zobacz więcej o Martynie.

W planach warsztatów znajdują się: Ho'oponopono - podstawy hawajskiej kultury Aloha, Oli – Pieśni Mocy, La'au kahea - magia uzdrawiania, komunikacja z Aumakua - duszami przodków, Ho'omanamana - wzmacnianie poziomu energii i szczęśliwych zbiegów okoliczności. Moe uhane - hawajskie śnienie oraz stany Hakalau (świadomości Kahuny) stanowią potężne wyzwanie dla sposobu postrzegania świata i zmieniają go na zawsze! Doświadczanie wspólnego śnienia - razem z partnerem odkrywanie oraz zmiana wewnętrznych i zewnętrznych okoliczności. A także wiele innych pasjonujących zagadnień. Minimum teorii, maksimum transformujących doświadczeń, niezwykła przygoda i podróż do własnego wnętrza, w którym śnimy naszą rzeczywistość.

Jeśli jesteś gotowy na prawdziwe zmiany,
to warsztaty właśnie dla Ciebie!

 
UWAGA: dla trzech pierwszych osób, które się zgłoszą
podając hasło: CzaryMary.pl 200 złotych zniżki!


Huna bazuje na siedmiu zasadach, które znajdują swoje przełożenie w różnych obszarach rzeczywistości. Każda zasada Huny w równym stopniu odnosi się do prawidłowości rządzących światem przyrody, jak i do życia ludzi.

Huna uczy przede wszystkim tego, jak zmieniać siebie w świadomy sposób po to, by móc zmienić swoje doświadczenia. Wiedza ta pozwala spojrzeć na nasze życie z zupełnie odmiennej perspektywy niż dotychczas. Czyni bowiem z nas ludzi odpowiedzialnych za jego kształtowanie i uświadamia nam, jak olbrzymia moc spoczywa w naszych dłoniach.


 
 
Huna Starożytny Hawajski Sekret - King Serge Kahili


Jeśli chcesz zmienić swoje życie i zacząć realizować marzenia, sięgnij po tę książkę. Otrzymasz receptę, dzięki której spojrzysz na siebie z zupełnie innej perspektywy i zapragniesz działać. W każdym drzemie siła twórcza, a dzięki tej...

 
 
Sztuka uzdrawiania według kahunów - Serge Kahili King


Długo oczekiwana, niewydana dotychczas w naszym kraju, klasyczna, legendarna wręcz pozycja, będąca kopalnią wiedzy na temat filozofii oraz psychologii Huny - starożytnej wiedzy hawajskiej. Książka oparta jest na pracy doktorskiej autora, dostarcza...

 
 
 
 
Natychmiastowe uzdrawianie - King Serge Kahili


Książka zawiera nie wymagające użycia lekarstw metody, pozwalające uzdrowić ciało i powstrzymać ból - metody te stosowane są od czasów starożytnych rytuałów i medycyny holistycznej.

 
 
Zero ograniczeń - Joe Vitale, Ihaleakala Hew Len


Mistyczna nauka Ho’oponopono w Twojej codzienności: Uzdrawianie własnego życia i otaczającego świata Oczyszczanie umysłu z toksyn i traum Akceptacja pełnej odpowiedzialności Wypełnianie całej istoty Miłością i Wybaczaniem Jesteś przyczyną,...

 
 
W głębi każdego z nas drzemie siła twórcza, o której istnieniu zazwyczaj nie mamy pojęcia. Huna wskazuje nam, jak z nią postępować i w jaki sposób zrobić z niej użytek do tworzenia lepszego i szczęśliwszego życia. Jedynym warunkiem jest zmiana naszych – niekiedy ograniczających- przekonań i odrzucenie tego, co w naszej świadomości nie należy do nas.
 

W życiu każdego mężczyzny przychodzi dzień, w którym trzeba wziąć byka za ogon, unieść go i spojrzeć prawdzie w oczy.
 
Wszystkich Panów zapraszamy na
 
MĘSKI WARSZTAT
 
26-29 kwietnia, Nowe Kawkowo k/Olsztyna
 Prowadzi: Tom de Winter z Holandii
 
Męski Warsztat
 
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEMAT MĘSKIEGO WARSZTATU
 

 
facebookDołącz do nas na naszym profilu na Facebooku!
Znajdziesz tu ciekawe dyskusje, informacje o nowościach, aktualne akcje promocyjne i wiele innych.
Zapraszamy, abyś nas polubił!
 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2