Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zapraszamy na warsztaty Mistycyzmu Hawajskiego 24-26 lutego 2012


Zanim zaistniał czas, I’o niezamanifestowane Źródło Kreacji, wysłało oddech Mana poprzez Po (ciemność) i stworzyło Kane (manifestację uniwersalnej energii męskiej)– jednego z Twórców Kreatorów, następnie stworzyło Wahine (manifestację energii żeńskiej). Zamieszkali oni w domu słońca (Hale a ka La).
 
Kumulipo to polinezyjska pieśń kreacji, w ujęciu holograficznym przedstawia nie tylko powstanie Wszechświata i Życia, symbolizuje narodziny każdej idei i działania, dla których rozkwitu niezbędna jest równowaga pomiędzy energią męską i żeńską. Harmonia ta jest obecnie zachwiana w wielu dziedzinach naszego życia, warto więc skorzystać z okazji jej przywrócenia.
 
Mistycyzm Hawajski
 
Warsztaty Mistycyzmu Hawajskiego
Wrocław 24-26 lutego 2012

prowadzi Martyn Carruthers

Martyn Carruthers Martyn jest uczniem kahunów hawajskich, od których otrzymał błogosławieństwo przekazywania wiedzy jako Kumu (nauczyciel), zaszczytny tytuł Alaka'i (leader - pierwszy na drodze) i imię Kahekili (Grzmot). To niezwykła okazja poznania hawajskiej rdzennej tradycji wprost ze źródła.

Martyn to postać niemal legendarna. Spadkobierca wiedzy hawajskich kahunów, pasjonat badań międzykulturowych i technik rozwoju osobistego, znany z ogromnego zaangażowania w pracę z klientami oraz wyjątkowej skuteczności. Podczas spotkań z Martynem często "żartujemy", że należy uważać na życzenia wypowiadane podczas zajęć. Przekonałam się o tym na własnej skórze, kiedy ponad 7 lat temu podczas warsztatów Mistycyzmu Hawajskiego (dawniej Huna Kalani) od niechcenia rzuciłam, iż chciałabym przetłumaczyć jakieś ciekawe warsztaty, o czym natychmiast zapomniałam... Trzy tygodnie później otrzymałam propozycję tłumaczenia kursów Bruce'a Moena, z którym nie tylko współpracowaliśmy przez kilka lat, lecz także zostałam współautorką III stopnia jego warsztatów Podróż w głąb siebie samego. Moje życie zmieniło się o 180 stopni, rzuciłam poprzednią pracę i od tej chwili moja największa pasja stała się moją pracą, sprawiającą mi nieustannie niepisaną radość i satysfakcję. Po drodze spełniło się też marzenie z dzieciństwa, założyłam wydawnictwo, udało się nam wydać niezwykłą książkę, o którą ubiegały się największe domy wydawnicze w Polsce - Co my tak naprawde wiemy!? (What the Bleep do we know!?). Tak więc bardzo gorąco polecam Wam niezwykłą okazję spotkania z Martynem podczas obu opisanych poniżej szkoleń, oraz sesji indywidualnych.

W planach warsztatów znajdują się: Ho'oponopono - podstawy hawajskiej kultury Aloha, Oli – Pieśni Mocy, La'au kahea - magia uzdrawiania, komunikacja z Aumakua - duszami przodków, Ho'omanamana - wzmacnianie poziomu energii i szczęśliwych zbiegów okoliczności. Moe uhane - hawajskie śnienie oraz stany Hakalau (świadomości Kahuny) stanowią potężne wyzwanie dla sposobu postrzegania świata i zmieniają go na zawsze! Doświadczanie wspólnego śnienia - razem z partnerem odkrywanie oraz zmiana wewnętrznych i zewnętrznych okoliczności. A także wiele innych pasjonujących zagadnień.
Pierwsze z czterech fascynujących spotkań ze sztuką uzdrawiania i transformacji starożytnej Polinezji wprost ze źródła. Tylko dla tych z Was, którzy są gotowi na prawdziwe zmiany.

Minimum teorii, maksimum transformujących doświadczeń, niezwykła przygoda i podróż do własnego wnętrza, w którym śnimy naszą rzeczywistość. Od nauki pieśni, poprzez inicjacje z Aumakua, Elementami, Awaiku, medytacje, (których Martyn jest absolutnym mistrzem), demo i ćwiczenia w parach. Polecamy przygotowanie tematów, nad jakimi chcemy pracować, przemyślenie intencji, pożądanych celów i kierunku zmian.

Nauczycielami Martyna byli między innymi: Aunty Margaret Machado kahunka la'au lapa'au and lomilomi, Papy Henry - jeden z najbardziej szanowanych uzdrowicieli hawajskich, uznany za kahuna nui, Uncle George Naope kumu hula i nauczyciel Pieśni, Uncle John Kaimikaua, będący skarbnicą Pieśni i tradycji hula, Aunty Mona Kahele, której specjalnością była sztuka la'au lapa'au i ho'oponopono, Aunty Maile nauczycielka masażu lomilomii i la'au lapa'au w Kohala and Waimea, Daddy Bray rdzenny kahuna hawajski. Zobacz więcej o Martynie.
Inwestycja: 850 zł (rabaty dla uczestników poprzednich kursów Manawy)

UWAGA: dla trzech pierwszych osób, które się zgłoszą podając hasło: CzaryMary.pl 200 złotych zniżki.


Godziny zajęć: piątek 17.00- 20.00, sobota-niedziela: 10.00 - 18.00.
Spotkanie jest tłumaczone symultanicznie na język polski. W cenie kursu przerwy kawowe. Dla wszystkich chętnych zamawiamy catering (lunch). Możliwość noclegu w Centrum - prosimy o bezpośredni kontakt.

Ze względu na intensywny charakter pracy ilość miejsc jest ograniczona
(decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłat).

Zapisy online

Kontakt
: Wydawnictwo Manawa; tel. 695 090 571; mail: manawa@manawa.com.pl
 
 
 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2021 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2