Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Masz nadwagę? To już nie jest problem!

CzaryMary.pl

Drakońskie diety, głodówki, oczyszczanie, forsujące ćwiczenia? Jeśli znasz to wszystko, bo próbowałaś zrzucić zbędne kilogramy, a jednak mimo to nie osiągnęłaś zamierzonych efektów… teraz masz szansę, aby poznać innowacyjny wymiar odchudzania! Dowiedz się, jaki wpływ w procesie odchudzania odgrywa Twoja DUCHOWOŚĆ.
 

Choć pozornie wydaje się, że utrata wagi ma charakter wyłącznie fizyczny, okazuje się, że aby osiągnąć zadowalające rezultaty, warto zaangażować także siłę własnej podświadomości.


przedstawia 21 duchowych lekcji, które nauczą Cię, jak połączyć się ponownie z duchową inteligencją, uzyskać głębszy wzgląd w swojego ducha i pokochać swoje ciało.
Kurs odchudzania

21 duchowych lekcji Kursu odchudzania Marianne Williamson przede wszystkim uczy szacunku do siebie i pomaga powrócić do pierwotnej pięknej postaci, do której każdy został stworzony. Dowiesz się, jak zmienić stosunek do swojego ciała,  odzyskasz szacunek do samej siebie i przekonasz się, że szczupła sylwetka zawsze była w zasięgu Twoich możliwości.

Dzięki tej niezwykłej książce zrozumiesz, że zawsze byłaś i jesteś piękną, harmonijną istotą, a twoja Dusza gorąco pragnie zamieszkiwać ciało w najzdrowszy i najszczęśliwszy sposób. Gdy tylko ponownie nawiążesz łączność ze swoją prawdziwą istotą i powrócisz do prawdy o tym, kim jesteś, krok po kroku dotrzesz do miejsca, w którym problemy z nadwagą odejdą w przeszłość. Wystarczy że zaczniesz jej słuchać, a tym samym otworzysz się na swoją wewnętrzną doskonałość i pozwolisz jej dokonać cudownej przemiany.

Z pomocą dwudziestu jeden lekcji Kursu odchudzania Twoje ciało z lekkością pozbędzie się nadmiaru kilogramów, ponieważ w odchudzanie się zaangażujesz potężną siłę własnego ducha i umysłu.

Marianne Williamson Marianne Williamson jest światowej sławy autorką książek, wykładowczynią, przez miliony osób uznawana za mistrzynię duchowego odrodzenia. Wiele z jej publikacji osiągało pierwsze miejsce na liście bestsellerów New York Timesa, a Newsweek uznał ją za jedną z 50 najbardziej wpływowych osób urodzonych po drugiej wojnie światowej. W 1989 roku w Los Angeles Marianne założyła charytatywną fundację Project Angel Food, niosącą pomoc osobom chorującym na AIDS. Dzięki swej aktywnej działalności Marianne jest określana „naczelną mistyczką Hollywood”.

Sięgając po książkę Kurs odchudzania, przygotuj się na duchową podróż i pracę nad sobą obejmującą wiele aspektów Twojego życia. Doświadczysz wewnętrznego odrodzenia, którego owocem będzie zdrowe i piękne ciało – już na zawsze


Teraz do 20 lutego (poniedziałek) do godz. 23:59,
możesz skorzystać ze specjalnej promocji
i kupić książkę Kurs odchudzania aż o 25% taniej!

Kurs odchudzaniaSerdecznie zapraszamy na warsztat

WEWNĘTRZNY ALCHEMIK

Poprowadzi go Tom de Winter

3 - 4 marca w Warszawie.
Tom de Winter

Wewnętrzny Alchemik poprowadzi Ciebie w podróż do przebudzenia świadomości bezwarunkowej miłości, która znajduje się w każdym z nas. Ważnym elementem warsztatów są medytacje: Medytacja z Męskością i Kobiecością, Medytacja z wewnętrznym Królem i Królową, Destylacja poprzez Ziemię.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI O WARSZTACIE
 


facebookDołącz do nas na naszym profilu na Facebooku!
Znajdziesz tu ciekawe dyskusje, informacje o nowościach, aktualne akcje promocyjne i wiele innych.


Zapraszamy, abyś nas polubił!

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2