Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Rytuały przyciągnięcia miłości

Jeśli jesteś samotną osobą i szukasz partnera, by stworzyć z nim szczęśliwy związek, a chciałbyś spróbować zaklęcia, które przyśpieszy jego pojawienie się w Twoim życiu, skorzystaj z naszych propozycji.

 

Przygotowanie do rzucenia zaklęcia

Znajdź miejsce, w którym będzie Ci wygodnie i w którym będziesz się czuł bezpiecznie. Zadbaj o komfort i o to, by nikt Ci nie przeszkadzał, wyłącz telefon, komputer i wszelkie urządzenia mogące Cię rozpraszać.

Przygotuj świecę odpowiedniego koloru, postaw ją obok siebie. Najlepiej, gdybyś miał również tradycyjne świeczki „podgrzewacze”.

Zabezpiecz miejsce, w którym będą palić się świece. Możesz również przygotować naczynie z wodą. Podgrzewacz lub świecę najlepiej umieszczać również na podstawce, która zabezpieczy dodatkowo podłoże.

Zanim przystąpisz do rzucania czaru, przyda się chwila medytacji. Pozwoli to na oczyszczenie umysłu ze zbędnych myśli i panującego w nich chaosu.

Zapalając podgrzewacz lub białą świecę podczas medytacji skup się najpierw na swoim oddechu, pozwól myślom spokojnie płynąć. Gdy uda Ci się osiągnąć stan spokoju i koncentracji zastanów się nad intencją zaklęcia, jakie zamierzasz stworzyć. Weź kartkę i długopis i zapisz zaklęcie, pamiętając, by być skoncentrowanym na celu zaklęcia. Pamiętaj, by zaklęcie było pozytywne, nie miało na celu zranienia lub skrzywdzenia kogoś. To niezwykle ważne, ponieważ wszystko, co złe powróci do Ciebie z trzykrotną mocą.

Najlepiej, żeby zaklęcie było napisane Twoimi własnymi słowami. Możesz, oczywiście, korzystać z już istniejących zaklęć, jednak używanie własnych słów znacznie zwiększy moc Twojego zaklęcia.

 
Serce
 
Rytuał Przyciągnięcia Miłości

Potrzebne akcesoria:
- czerwona świeca splecionych w uścisku kobiety i mężczyzny,
- kadzidełko różane,
- miseczka wody z solą,
- 7 białych świec.

Czerwoną świecę kochanków ustaw w samym centrum ołtarza, przed nią postaw miseczkę z wodą z solą. Kadzidło różane ustaw za świecą kochanków, zaś 7 białych świeczek ustaw tak, aby utworzyły krąg wokół pozostałych akcesoriów. Zapal świece zaczynając od świecy kochanków, na końcu rozpal kadzidełko.

Stań przed ołtarzem, przymknij lekko oczy i dokładnie wyobraź sobie, jak wygląda osoba, z którą chciałbyś/chciałabyś być. Ze wszystkimi szczegółami przywołaj w myślach jej obraz, określi jej cechy. Pamiętaj, żeby skupić na tym całą swoją uwagę. Wykreuj tę osobę tak, jak tego pragniesz. Mając wyraźny obraz tej osoby przed oczami powiedz:

„Tu i teraz mocą świecy kochanków otaczam (daną osobę) Miłością. Tu i teraz woda z solą oczyszcza drogę do mojego serca. Tu i teraz dym kadzidła sprowadza do mnie (tę osobę), wpuszcza ją do mojego życia, przynosząc Miłość, harmonię i bezpieczeństwo. Tu i teraz moc białych świec wzmacnia moje zaklęcie i zabezpiecza je w taki sposób, aby mój związek z (tą osobą), był pełen Miłości, harmonii i bezpieczeństwa.”

Zaklęcie wypowiedz trzykrotnie, w dalszym ciągu utrzymując w myślach obraz danej osoby.

Uwaga: Jeśli przeprowadzamy rytuał w celu zapewnienia sobie uczucia wybranej osoby pamiętajmy, aby nie brać pod uwagę kogoś, kto już jest w szczęśliwym związku. Nasz rytuał wówczas mógłby nie odnieść skutku lub też uderzyć w nas negatywnymi konsekwencjami.

 
Serce
 
Rytuał miłosny

Potrzebne akcesoria:
- czerwona świeca,
- zielona świeca,
- płatki róży w kolorze, białym, żółtym, czerwonym i różowym,
- szklana miska z wodą,
- fotografia lub przedmiot należący do danej osoby.

Na ołtarzu postaw obok siebie świece, a przed nimi naczynie z wodą. Do naczynia z wodą wsyp różnokolorowe płatki róż. Stań na wprost ołtarza. Połóż obok miseczki z wodą zdjęcie lub rzecz danej osoby. Zapal świece. Wizualizuj, jak Ciebie i tą osobę otaczają delikatnie i namiętnie kolory świec i płatki róż, które wirują lekko w wodzie. Powiedz:

 
„Tu i teraz przyciągam do siebie Miłość (imię danej osoby),
nikogo przy tym nie raniąc.”


Wypowiedz to zaklęcie trzykrotnie. Poczuj w sobie Radość i Miłość, które wypełniają Ciebie i daną osobę. Poczuj się bezpiecznie.

Serce

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2