Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Ezoteryczne wydarzenia we Wrocławiu i w Warszawie


Końcówka obecnego tygodnia obfituje w ezoteryczne wydarzenia, z których mogą skorzystać mieszkańcy Wrocławia i Warszawy oraz wszyscy, którzy mają możliwość dojechania na planowane wydarzenia.

We Wrocławiu zapraszamy na wykład i warsztaty Tao Regeneracji Systemu Nerwowego, zaś w Warszawie na wykład Pozytywna Energia i Wsparcie na rok 2012. A to wszystko już w najbliższy weekend!
Tao Regeneracji Systemu Nerwowego

10 lutego o godz 18:00 zapraszamy na wykład do Nalandywstęp wolny!

Plac Kościuszki 12, Wrocław

11 do 12 lutego 2012 - dwudniowy warsztat w godzinach 10:00 - 19:00


Tao
Poznasz podstawowe i średnio zaawansowane praktyki Uzdrawiającego Tao, mające na celu odtworzenie lub rozszerzenie sprawności motorycznej oraz intelektualnej, która z wiekiem, gromadzonym stresem i wskutek chorób takich jak np. stwardnienie rozsiane, ulega degeneracji.

Uczestnicy wykładu dowiedzą się o podstawach praktyki taoistycznej alchemii, wskazaniach oraz przeciwwskazaniach do ich wykonywania, wskazówkach żywieniowych i potrzebnej zmianie sposobu myślenia. Duża część poświęcona będzie wpływowi emocji oraz naszych bliskich relacji na nasze zdrowie z punktu widzenia holistycznej medycyny.

Uczestnicy warsztatu poznają praktyki antystresowe, poprawiające pamięć i koncentrację, regenerujące zdrowie umysłu, według nauk mistrzyni Rosmarie Weibel:


dzień pierwszy: Uśmiech wewnętrzny, Sześć Uzdrawiających Dźwięków
dzień drugi: Mała Orbita Mikrokosmiczna


Ponieważ NFZ zostawia obecnie „na lodzie” chorych, warsztat ma specjalnie obniżoną cenę, by wszyscy którzy najbardziej potrzebują każdej formy pomocy mieli szansę z niego skorzystać.

Cena za 2 dni: 100 pln
(8 godzin dziennie z godzinną przerwą obiadową pośrodku)
Zgłoszenia: nalandaksiegarniovegekawiarnia@gmail.com

Wykład i warsztaty prowadzi Roman Fierfas: Członek Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego i Międzynarodowego Klubu Liderów. Uczeń mistrzyni Tao Rosmarie Weibel i mistrza Mantak Chia. Na bazie chińskiej medycyny praktykuje różne formy uzdrawiania (bioenergia, masaż narządów wewnętrznych Chi Nei Tsang, elementy tradycyjnego Reiki).

Materiał wykładu to między innymi nauki mistrzów Mantak Chia, dr Yang Jwing-Ming’a, Shou-Yu Liang’a.
Taoistyczna Joga Ezoteryczna
 
Refleksologia dla rozkoszy Miłosny potencjał kobiety Miłosny potencjał mężczyzny

 


Mieszkańców Warszawy i okolic
zapraszamy
na wykład Shirlie Roden i Toma de Winter

Shirlie Roden POZYTYWNA ENERGIA
I WSPARCIE NA 2012 ROK


12 lutego 2012 w Warszawie, godz. 17.00-19.00
Tom de Winter

Rok 2012 będzie Rokiem „Objawienia”. Wraz z końcem Kalendarza Majów pole magnetyczne naszej planety zmieni się, a my będziemy mieć szansę dostrojenia się do nowej wibracji i wielopoziomowych zmian. Wykorzystajmy tę szansę już dzisiaj! Musimy natychmiast się przebudzić, otworzyć Serce i mieć całkowitą pewność, że jesteśmy bezpieczni.

W trakcie wykładu Tom de Winter wyjaśni w jaki sposób poradzić sobie z procesami roku 2012. Przedstawi kilka prostych, praktycznych ćwiczeń, które pomogą doświadczać tworzenia z Serca na poziomie fizycznym. Natomiast Shirlie Roden pomoże podnieść wibracje Uczestników wykładu do nowego poziomu energetycznego Ziemi przy pomocy anielskich energii, medytacji z dźwiękiem i duchowych pieśni.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI O WYKŁADZIE


Przypominam, że wciąż trwa CzaroMarowa Wyprzedaż Zimowa!

W naszej wyprzedażowej ofercie pojawiają się coraz to nowe grupy produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, jednak ilość poszczególnych pozycji jest ograniczona. Zachęcam do częstego sprawdzania strony z Wyprzedażami!

CzaroMarowa Wyprzedaż Zimowa


 
facebookDołącz do nas na naszym profilu na Facebooku!
Znajdziesz tu ciekawe dyskusje, informacje o nowościach, aktualne akcje promocyjne i wiele innych.


Zapraszamy, abyś nas polubił!


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2