Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Starożytna sztuka wróżenia - teraz w zasięgu Twojej ręki!

CzaryMary.pl

Wróżenie to sztuka patrzenia na sytuacje z różnych punktów widzenia, umożliwiająca odkrycie i zbadanie możliwych rezultatów naszych działań. Pozwala dostrzec prawdę, wzmacnia naszą intuicję, otwiera dostęp do nowych pomysłów.
 
Geomancja W dzisiejszej wiadomości prezentujemy gorącą nowość, kolejną książkę
z magicznej Serii dla początkujących:


Geomancja dla początkujących.
Proste techniki wróżenia z Ziemi.


autorstwa
Richarda Webstera.
Geomancja uważana jest za jedną z najstarszych technik wróżebnych. Najbardziej popularna forma geomancji posługuje się szesnastoma figurami. Powstają one po nakreśleniu losowej liczby znaków, a uzyskane w ten sposób symbole interpretuje się, by uzyskać odpowiedzi na zadane pytanie. Figury powiązano z astrologią, znakami zodiaku, miesiącami, żywiołami, dniami tygodnia, a nawet częściami ciała i różnymi typami sylwetki, dzięki czemu geomancja choć z pozoru prosta, pozwoli Ci uzyskać odpowiedzi na każde, nawet najbardziej szczegółowe pytanie: począwszy od spraw osobistych, takich jak miłość, pieniądze, zdrowie i rodzina, do sytuacji w kraju i na świecie. W geomancji nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o rodzaj zadanego pytania.

Jeśli interesujesz się wróżeniem, szybko odkryjesz, że geomancja stanowi równie fascynującą dziedzinę, co astrologia i tarot. Może stać się dla Ciebie idealnym narzędziem do uzyskiwania wglądu w przyszłość, ułatwiającym podejmowanie decyzji oraz wybieranie najbardziej korzystnych rozwiązań.

Książka Richarda Webstera w bardzo przejrzysty sposób objaśnia różne sposoby korzystania z geomancji. Jest doskonałym podręcznikiem, dzięki któremu poznasz tajniki tej sztuki i z powodzeniem zaczniesz wykorzystywać ją na co dzień. Nauczysz się tworzyć własne narzędzia do geomancji, które będą dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, a liczne diagramy i wykresy zawarte w książce sprawią, że bardzo szybko opanujesz arkana wróżenia.

 

Z okazji swojej premiery przez najbliższy tydzień, do 10 lutego,
możesz skorzystać ze specjalnej promocji
i kupić książkę Geomancja dla początkujących aż o 15% taniej!

Geomancja

PRZECZYTAJ DARMOWY FRAGMENT GEOMANCJI

Książki z Serii dla początkujących zawierają obszerną wiedzę z zakresu swojej tematyki, zaczynając od podstaw. Każdy kto zaczyna dopiero przygodę z daną dziedziną ezoteryki bez trudu ją sobie przyswoi. Szczegółowo opisane informacje zainteresują także zaawansowanych użytkowników danej dziedziny wiedzy ezoterycznej.
 


Zapraszamy na wykład Shirlie Roden i Toma de Winter

Shirlie Roden POZYTYWNA ENERGIA
I WSPARCIE NA 2012 ROK


12 lutego 2012 w Warszawie, godz. 17.00-19.00
Tom de Winter

Rok 2012 będzie Rokiem „Objawienia”. Wraz z końcem Kalendarza Majów pole magnetyczne naszej planety zmieni się, a my będziemy mieć szansę dostrojenia się do nowej wibracji i wielopoziomowych zmian. Wykorzystajmy tę szansę już dzisiaj! Musimy natychmiast się przebudzić, otworzyć Serce i mieć całkowitą pewność, że jesteśmy bezpieczni.

W trakcie wykładu Tom de Winter wyjaśni w jaki sposób poradzić sobie z procesami roku 2012. Przedstawi kilka prostych, praktycznych ćwiczeń, które pomogą doświadczać tworzenia z Serca na poziomie fizycznym. Natomiast Shirlie Roden pomoże podnieść wibracje Uczestników wykładu do nowego poziomu energetycznego Ziemi przy pomocy anielskich energii, medytacji z dźwiękiem i duchowych pieśni.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI O WYKŁADZIE


Korzystaj z naszej CzaroMarowej Wyprzedaży Zimowej!

W naszej wyprzedażowej ofercie pojawiają się coraz to nowe grupy produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, jednak ilość poszczególnych pozycji jest ograniczona. Zachęcam do częstego sprawdzania strony z Wyprzedażami!

CzaroMarowa Wyprzedaż Zimowa
 
facebookDołącz do nas na naszym profilu na Facebooku!
Znajdziesz tu ciekawe dyskusje, informacje o nowościach, aktualne akcje promocyjne i wiele innych.


Zapraszamy, abyś nas polubił!

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

PS. Zachęcam też do odwiedzin naszego CzaroMarowego Bloga. Opisujemy nowe, ale i wcześniej wydane, wartościowe tytuły, piszemy też o ciekawostkach związanych z magicznym życiem.
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2