Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Sprawdź swój horoskop na luty! Zobacz, czym są związki Nowej Zie

CzaryMary.pl

Nasza wróżka spojrzała w karty i odczytała w nich przyszłość dla każdego znaku zodiaku. W dzisiejszej wiadomości zapraszamy do lektury horoskopu na luty, a także do poznania sposobów tworzenia trwałych relacji partnerskich - metod na kreowanie związków Nowej Ziemi.
 


Nasza CzaroMarowa Wróżka odczytała z kart prognozy na luty 2012 roku. Sprawdź, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym miesiącu:

HOROSKOP NA LUTY 2012 ROKU

Horoskop na luty

Wodnik Od 21 stycznia do 19 lutego Słońce znajduje się w znaku Wodnika. Osoby urodzone pod jego oddziaływaniem  wykazują się dobrą intuicją, wiarą w siebie i poczuciem własnej godności. Kochają wolność, są pełni optymizmu, z łatwością nawiązują kontakty z innymi ludźmi. Cechuje je również wierność ideałom, profesjonalizm i postępowość. Potrafią posiadać skłonności do popadania w skrajności i zamiłowanie do... leniuchowania.


Związki Nowej Ziemi Co zrobić, aby miłość w związku trwała mimo upływającego czasu? Dlaczego tak się dzieje, że pragnąc kochać i być kochanym oraz tęskniąc za bliskością, często doświadczamy rozczarowań i oddalamy się od siebie?

William Weil w swej książce Związki Nowej Ziemi zawarł wyjaśnienie. Jest to przejrzysty zbiór prostych umiejętności, które przemienią każdą relację na prawdziwie życzliwą, szczerą i wspierającą, z wzajemnym szacunkiem i głęboką miłością.

Zakochać się to jedno, ale trwać w miłości to coś zupełnie innego. W tym drugim przypadku chodzi o opanowanie tego, jak w nieustanny i świadomy sposób kreować miłość dla siebie nawzajem.

William Weil, Związki Nowej Ziemi

Rady zawarte w książce mają zastosowanie do każdej relacji – przyjaciół, krewnych czy współpracowników. To sprawia, że Związki Nowej Ziemi są odpowiednią lekturą dla każdego kto chce doświadczyć wyższej mocy jaka towarzyszy świadomym relacjom.

Związki Nowej Ziemi Williama Weila oparte są na fenomenie książki Eckharta Tolle’a Nowa Ziemia i inspirują wszystkie pary, by przebudziły się do swojego wyższego celu: relacji Miłości jako drogi prowadzącej do przebudzenia.
 

Nowa Ziemia Potęga teraźniejszości Praktykowanie potęgi teraźniejszości

Jeżeli obecnie żyjesz w szczęśliwym związku, właśnie teraz jest czas, aby poznawać umiejętności i narzędzia, aby twoja relacja była długotrwała, pełna miłości, namiętności i spełnienia. Jeśli natomiast już teraz czujesz się mniej niż szczęśliwy, to jest ten moment, najwyższy czas, abyś zaczął to naprawiać.

William Weil, Związki Nowej Ziemi

Zapraszamy do CzaroMarowej Wyprzedaży Zimowej!

Znajdziesz tu amulety i talizmany, woreczki nie tylko na karty Tarota oraz kilkaset książek w świetnych cenach. W ofercie pojawiać się będą coraz to nowe grupy produktów, jednak ilość poszczególnych pozycji jest ograniczona. Zachęcam do częstego sprawdzania strony z Wyprzedażami!

CzaroMarowa Wyprzedaż Zimowa
 

facebookDołącz do nas na naszym profilu na Facebooku!
Znajdziesz tu ciekawe dyskusje, informacje o nowościach, aktualne akcje promocyjne i wiele innych.


Zapraszamy, abyś nas polubił!

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2