Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop chiński na Rok Smoka

CzaryMary.pl

23 stycznia 2012 do 9 lutego 2013 - Rok Smoka
 
Patronem obecnego chińskiego roku jest Smok. Nadchodzące w tym czasie energie przyniosą możliwość rozwiązania kryzysów – zarówno tych globalnych, jak i tych osobistych. Jednakże, aby tego dokonać należy wykazać się odwagą i siłą woli. Mimo trudnej sytuacji na świecie, rok Smoka sprzyja nowym przedsięwzięciom – dlatego jeśli masz pomysł na firmę, dodatkowe źródło dochodu lub kierunek rozwoju osobistego – nie zwlekaj, teraz nadszedł dobry czas, by działać.

Rok SmokaRok Smoka będzie trwał od 23 stycznia 2012 do 9 lutego 2013. Sprawdź, co Cię czeka! Jeśli nie wiesz, jakim jesteś znakiem w astrologii chińskiej, na końcu tekstu znajdziesz podpowiedź.

Szczur

Ogólna aura roku – W tym roku wszystkie ważne dotąd sprawy zejdą niejako na dalszy plan. Zauważysz potrzeby swojego wnętrza, zajmiesz się rozwojem duchowym lub nauką. To wszystko po to, by przyszłość przywitała Cię z nowymi możliwościami, które pozwolą Ci żyć dostatniej i bardziej szczęśliwie.

Kariera i pieniądze – W pracy Twoje relacje z innymi ludźmi mają szansę na poprawę. Współzawodnictwo i praca po godzinach nie przyniosą Ci satysfakcji, ani poczucia, że zbliżasz się do wyznaczonych przez siebie zawodowych celów. Postaw na rozwój zainteresowań oraz naukę nowych umiejętności. Choć finanse nie będą Ci spędzać snu z powiek, postaraj się być oszczędny.

Miłość i partnerstwo – Rok Smoka będzie pomyślny dla serc zarówno Szczurów poszukujących, jak i tych, którzy już są w związku. Jeśli jesteś w związku, pamiętaj o codziennym zainteresowaniu swoim partnerem, znajdź czas na uczucia i bliskość. Samotne Szczury będą miały największe szanse wiosną.


Bawół

Ogólna aura roku – Drogi Bawole, rok 2012 będzie dla Ciebie wyjątkowo pomyślny, gratuluję! Twoje umiejętności i cechy osobowości będą pożądane zarówno w pracy, jak i w innych projektach. Na Twojej drodze stanie wiele ciekawych i intrygujących możliwości. Twój czas wypełni ciekawa praca, nowe przygody i wyzwania.

Kariera i pieniądze – Będziesz dysponować wystarczającą ilością gotówki na wiele swoich wydatków, lecz zachowaj ostrożność w ich wydawaniu – zwłaszcza w pierwszych miesiącach roku, kiedy pojawi się pokusa zmian rzeczy materialnych np. samochodu. Druga połowa roku zapowiada się bardziej korzystnie pod względem finansowym – pojawi się możliwość podwyżki lub nowej, bardziej atrakcyjnej pracy. Inwestuj w swój rozwój i naukę – szybko okaże się, że nie będą to pieniądze stracone.

Miłość i partnerstwo – Jeśli jesteś samotnym Bawołem, masz szansę spotkać kogoś „do pary”, głównie w trakcie letnich wakacji. Bawoły będące już w związku powinny zadbać o swój związek. Nie grozi mu co prawda nic poważnego, lecz zaniedbywanie partnera w małych sprawach, doprowadzi do większych konfliktów w przyszłości.


Tygrys

Ogólna aura roku – Odważny Tygrysie, ten rok będzie dla Ciebie raczej spokojny. W interesach bądź sprawiedliwy, a wszystko ułoży się pomyślnie. W planach i działaniach bądź rozważny, ostrożny i odpowiedzialny. Niestety, nie wszyscy będą Ci życzyć dobrze, tak więc bądź uważny.

Kariera i pieniądze – Finanse wyglądają stabilnie, jeśli nastąpi większy przypływ gotówki, to raczej w drugiej połowie roku. Rozwijaj nowe umiejętności i ucz się od innych osób. Jednak bądź uważny i nie daj się wykorzystywać.

Miłość i partnerstwo – Samotnym tygrysom powinno poszczęścić się wiosną i latem, lecz... bądź uważny, gdyż osoba, którą już znasz, może okazać się idealnym kandydatem do wspólnego życia. Tygrysom będącym w związku życie uczuciowe powinno upłynąć bez większych niespodzianek. Pamiętaj jednak, aby zawsze liczyć się ze zdaniem bliskiej Ci osoby.


Zając (Królik)

Ogólna aura roku – Pomysłowy Zającu, ten rok będzie dla Ciebie pomyślny głównie w relacjach rodzinnych. Jeśli planujesz ślub, chrzciny czy inne uroczystości rodzinne, wszystko powinno pójść po Twojej myśli, a radość wspólnie spędzonych chwil na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Kariera i pieniądze – Ostrożnie z wydatkami, nie bierz nieprzemyślanych kredytów i pożyczek. Twoje finanse będą stabilne, lecz dzięki mądrym działaniom. Druga połowa roku przyniesie więcej pomyślności finansowej. W pracy zostaniesz zauważony, możesz liczyć na podwyżkę. Otrzymasz wsparcie ze strony przyjaciół i wpływowych ludzi.

Miłość i partnerstwo – Samotnym Zającom będzie sprzyjać wiosna i jesień. W tym czasie możesz poznać osobę, z którą nie tylko miło spędzasz czas, lecz i zapragniesz spędzić całe życie. Jednak nie podejmuj decyzji pochopnie, jedynie wtedy, gdy będziesz pewny swoich uczuć. Zające, które są już w związku, czeka pomyślny okres.


Smok

Ogólna aura roku – Smoku, to Twój rok! Będzie on dla Ciebie wyjątkowo pomyślny, tak więc wykorzystaj każdą nadarzającą się okazję. Poznasz nowych, intrygujących ludzi, wykorzystaj okazję ciekawych podróży, lecz przede wszystkim zakończ dawne konflikty i nierozwiązane sprawy – w tym roku masz okazję na pomyślne ich zakończenie.

Kariera i pieniądze – Dla Ciebie to również rok pomyślności finansowej. Jeśli marzysz o nowej pracy – działaj, bo na pewno pojawi się okazja. Jeśli czekasz na podwyżkę, wykorzystaj okazję i dobrą energię roku Smoka. Do dobry czas na rozpoczynanie nowego interesu, kupno ziemi lub mieszkania. Pamiętaj, jeśli będziesz działać sprawiedliwie i mądrze, zdobędziesz przychylność ludzi i losu.

Miłość i partnerstwo – Zarówno samotnym, jak i będącym w związku Smokom, będzie sprzyjać szczęście. Samotne Smoki mają szanse na poznanie miłości życia, a ich małżeństwa zawarte w tym czasie będą udane.


Wąż

Ogólna aura roku – Drogi Wężu, ten rok będzie dla Ciebie spokojniejszy niż poprzednie lata. Będziesz miał ochotę odpocząć i nabrać dystansu do niektórych spraw. W kręgu Twojej uwagi znajdzie się głównie rodzina oraz duchowe obszary życia. W tym roku będziesz wsparciem dla Twoich bliskich.

Kariera i pieniądze – Finansowa strona życia będzie ustabilizowana. W pierwszych miesiącach roku będziesz miał ochotę na większe zakupy, jak na przykład kupno nowego samochodu. Awans i kariera w tym roku zejdą na dalszy plan. W tym czasie staniesz się wsparciem i inspiracją dla innych, w tym i dla współpracowników. Być może zaangażujesz się w działalność charytatywną. Dzięki temu zyskasz nowych przyjaciół, którzy później z chęcią odwdzięczą się za Twoją pomoc.

Miłość i partnerstwo – Dla samotnych Węży szanse otwierają się wiosną i latem, jednakże bądź Wężu aktywny, zamykając się w domu, nikogo nowego nie poznasz. Osoby będące już w związku będą mogły liczyć na pomoc i wsparcie partnera.


Koń

Ogólna aura roku – Drogi koniu, Twoja odwaga pomoże Ci w tym roku zrealizować swoje plany. Bądź szczęśliwy – będziesz miał wiele okazji do radości, poznasz ciekawych i interesujących ludzi, Twoja kariera ma szansę nabrać rozpędu, a stan konta wzrosnąć. To będzie dobry rok na naukę i zdawanie ważnych egzaminów.

Kariera i pieniądze – W pracy będziesz miał szansę wykazania się swoimi talentami i umiejętnościami. Jeśli myślisz o zmianie pracy, w tym roku możesz przestać myśleć i zacząć działać – rok Smoka ześle dobre okazje dla odważnych i wytrwałych. Twoje finanse będą w dobrej kondycji, a wiele „materialnych” marzeń ma okazję wreszcie się spełnić.

Miłość i partnerstwo – Zarówno dla samotnych Koni, jak i dla tych „zajętych” sprawy sercowe wyglądają wyjątkowo korzystnie. Rok Smoka to będzie dla Ciebie czas bliskości, wspólnego budowania relacji i cieszenia się sobą nawzajem.


Koza (Owca)

Ogólna aura roku – Spokojna i uduchowiona Kozo, ten rok obudzi w Tobie zdrowe pragnienie awansu i pokazania siebie w jak najlepszym świetle. Bądź dobrej myśli, gdyż energia roku Smoka pomoże w Twojej transformacji. Będziesz pełna energii i dobrych myśli. Uda Ci się pozamykać stare sprawy, zakończyć znajomości, które Ci nie służyły.

Kariera i pieniądze – Twoja praca zacznie Cię nieco nudzić i irytować. Jeśli tylko pojawi się okazja nowej, lepszej pracy, skorzystaj z niej, zmiana bardzo dobrze Ci zrobi. To będzie dobry rok na rozwój umiejętności zawodowych i poznanie nowych, ciekawych osób, na których wsparcie będziesz mogła, droga Kozo, liczyć. Kwestie finansowe zapowiadają się pomyślnie, zwłaszcza w drugiej połowie roku.

Miłość i partnerstwo – Samotne Kozy będą miały szanse na nowe znajomości wiosną i latem, jednak poważniejsze związki mogą rozwinąć się dopiero zimą. Kozy będące w związku staną się obiektem zainteresowania płci przeciwnej. Stanie się to okazją do refleksji nad obecnym związkiem, czy warto popracować nad obecnym związkiem, czy lepiej go zakończyć? Nie podejmuj pochopnych decyzji, tylko zastanów się, czego naprawdę pragniesz.


Małpa

Ogólna aura roku – Towarzyska Małpo, w tym roku poznasz strony swojego charakteru, które do tej pory być może pozostawały w stanie uśpienia. Będziesz bardziej niezależna, odważna i krytyczna. Niektórych tym zadziwisz, inni natomiast... zejdą Ci z drogi.

Kariera i pieniądze – Twoja silna strona charakteru obudzi się również w pracy. Twoje wysiłki, odwaga i dobrze wykonana praca przyniosą nagrodę. Małpo, zostaniesz zauważona. Masz szansę na awans, nawet jeśli nie przyjdzie on w tym roku, to wiedz że i tak zbliżasz się ku niemu coraz bardziej.

Miłość i partnerstwo – Również i Małpom w tym roku nie zabranie szczęścia w miłości. Dla samotnych Małp bardziej sprzyjająca będzie pierwsza połowa roku. Kogoś interesującego możesz poznać w pracy, wyjazdu służbowego lub podczas załatwiania urzędowych spraw. Małpom będącym w związku rok powinien upłynąć względnie spokojnie.


Kogut

Ogólna aura roku – Ciekawy świata Kogucie, jak zwykle będziesz poszukiwał nowych inspiracji. Jeśli już zapomniałeś jak to jest, gdy świeża, ożywcza energia przepływa przez Twoje ciało, gdy Ty próbujesz nowych rzeczy i szukasz nowych zainteresowań, to rok Smoka przypomni Ci o tym. Nie wszystko, co prawda przyjdzie łatwo, lecz wykaż się cierpliwością, gdyż efekty swojej pracy prędzej czy później zobaczysz.

Kariera i pieniądze – Sprawy finansowe będą stabilne. Uda Ci się odzyskać dawne długi. Sytuacje w pracy będą zmienne, a przy zachowaniu uważności, zmiany korzystnie wpłyną na Twoją pozycję. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, to tylko z autorytetem w interesującej Cię dziedzinie.

Miłość i partnerstwo – Sprawy sercowe wyglądają bardzo pomyślne, zarówno u samotnych Kogutów, jak i tych, którzy znaleźli swoją drugą połówkę. Ciesz się obecnością bliskiej Twemu sercu osoby, zacieśniaj wasz związek – czeka was wiele pięknych chwil. Samotne Koguty będą cieszyć się zainteresowaniem płci przeciwnej.


Pies

Ogólna aura roku – Drogi Psie, rok Smoka przyniesie Ci wiele zajęć i mniej wolnego czasu. Mimo wielu zadań i obowiązków będziesz raczej zadowolony. Pamiętaj, aby w wolnych chwilach zadbać o siebie, uczyć się czegoś nowego, podróżować, odkrywać. Działania z poprzedniego roku, w tym roku wydadzą owoce.

Kariera i pieniądze – W pracy będzie stabilnie. Spełniaj swoje obowiązki, ucz się nowych rzeczy, zawieraj nowe znajomości, a nikt nie zdoła Cię osłabić. W tym roku pojawi się więcej możliwości wyjazdów służbowych, konferencji, szkoleń. Jeśli planujesz rozpocząć nowy interes lub zrealizować odważny projekt, bądź uważny, nie wszyscy będą przychylni. Zdaj się na swoją mądrość, wyczucie i intuicję.

Miłość i partnerstwo – Rok Smoka wniesie w Twoje życie aurę romantyzmu. Samotne Psy przewartościują swoje życie uczuciowe – zapragniesz miłości, szacunku i porozumienia. Rok Smoka sprawi, że będziesz wyjątkowo interesujący dla płci przeciwnej.

Dzik (Świnia)

Ogólna aura roku – Drogi Dziku, rok Smoka przynosi pomyślność, również i dla Ciebie. Uśmiechnie się do Ciebie szczęście. Będziesz miał szansę nawiązać wiele ciekawych znajomości. Pojawią się możliwości dalekich, intrygujących podróży. Czy skorzystasz?

Kariera i pieniądze – Bądź ostrożny w wydatkach. W tym roku będzie Cię kusić by wydać na siebie i swoją rodzinę nieco więcej. Nie bierz pochopnie kredytów i pożyczek. W tym roku warto zainwestować w nieruchomości. W pracy również szykują się możliwości. Koniec roku przyniesie nagrodę za Twoje wysiłki i pomysły, nagrodę w postaci awansu, podwyżki lub propozycji nowej, lepszej pracy.

Miłość i partnerstwo – Samotne Dziki mają w tym roku szanse na spotkanie miłości swojego życia. Uczuciom i dobrym okazjom będzie sprzyjało lato oraz zimowe karnawałowe imprezy. Dziki będące już w związku powinny bardziej zadbać o swoją drugą połówkę. Jeśli będziesz myśleć tylko o sobie, nie dając nic w zamian, możesz stracić bliską Twemu sercu osobę.  Sprawdź, jakim jesteś znakiem zodiaku według astrologii chińskiej:

 

Szczur

5 luty 1924 - 24 stycznia 1925
24 stycznia 1936 - 10 luty 1937
10 luty 1948 - 28 stycznia 1949
28 stycznia 1960 - 14 luty 1961
15 luty 1972 - 2 luty 1973
2 luty 1984 - 8 luty 1985

19 luty 1996 - 6 luty 1997
7 luty 2008 - 25 stycznia 2009
 

Bawół

25 stycznia 1925 - 12 luty 1926
11 luty 1937 - 30 stycznia 1938
29 stycznia 1949 - 16 luty 1950
15 luty 1961 - 4 luty 1962
3 luty 1973 - 22 stycznia 1974
9 luty 1985 – 28 stycznia 1986
7 luty 1997 – 27 stycznia 1998
26 stycznia 2009 – 13 luty 2010

Tygrys

13 luty 1926 - 1 luty 1927
31 stycznia 1938 - 18 luty 1939
17 luty 1950 - 5 luty 1951
5 luty 1962 - 24 stycznia 1963
23 stycznia 1974 - 10 luty 1975
29 stycznia 1986 – 16 luty 1987
28 stycznia 1998 – 15 luty 1999
14 luty 2010 – 02 luty 2011

Zając (Królik)

2 luty 1927 - 22 stycznia 1928
19 luty 1939 - 7 luty 1940
6 luty 1951 - 26 stycznia 1952
25 stycznia 1963 - 2 luty 1964
11 luty 1975 - 30 stycznia 1976
17 luty 1987 – 05 luty 1988
16 luty 1999 – 4 luty 2000
3 luty 2011 – 22 stycznia 2012

Smok

23 stycznia 1928 - 9 luty 1929
8 luty 1940 - 26 stycznia 1941
27 stycznia 1952 - 13 luty 1953
03 luty 1964 - 1 stycznia 1965
31 stycznia 1976 - 17 luty 1977
06 luty 1988 – 26 stycznia 1989
05 luty 2000 – 23 stycznia 2001

23 stycznia 2012 - 9 luty 2013

Wąż

10 luty 1929 - 29 stycznia 1930
27 stycznia 1941 - 14 luty 1942
14 luty 1953 - 2 luty 1954
2 luty 1965 - 20 stycznia 1966
18 luty 1977 - 6 luty 1978
27 stycznia 1989 - 26 stycznia 1990
24 stycznia 2001 – 11 luty 2002

Koń

30 stycznia 1930 - 16 luty 1931
15 luty 1942 - 4 luty 1943
3 luty 1954 - 23 styczeń 1955
21 stycznia 1966 - 8 luty 1967
7 luty 1978 - 27 stycznia 1979
27 stycznia 1990 - 14 luty 1991
12 luty 2002 – 31 styczeń 2003

Koza

17 luty 1931 - 5 luty 1932
5 luty 1943 - 24 stycznia 1944
24 stycznia 1955 - 11 luty 1956
9 luty 1967 - 28 stycznia 1968
28 stycznia 1979 - 15 luty 1980
15 luty 1991 - 3 luty 1992
01 luty 2003 – 21 styczeń 2004

Małpa

6 luty 1932 - 25 stycznia 1933
25 stycznia 1944 - 12 luty 1945
12 luty 1956 - 30 stycznia 1957
29 stycznia 1968 - 16 luty 1969
16 luty 1980 - 4 luty 1981
04 luty 1992 – 22 styczeń 1993
22 styczeń 2004 – 8 luty 2005

Kogut

26 stycznia 1933 - 13 luty 1934
13 luty 1945 - 1 luty 1946
31 stycznia 1957 - 15 luty 1958
17 luty 1969 - 5 luty 1970
5 luty 1981 - 24 stycznia 1982
23 stycznia 1993 – 9 luty 1994
09 luty 2005 – 28 stycznia 2006

Pies

12 luty 1934 - 3 luty 1935
2 luty 1946 - 21 stycznia 1947
16 luty 1958 - 7 luty 1959
6 luty 1970 - 26 stycznia 1971
25 stycznia 1982 - 12 luty 1983
10 luty 1994 – 30 styczeń 1995
29 styczeń 2006 – 17 luty 2007


Dzik (Świnia)

4 luty 1935 - 23 stycznia 1936
22 stycznia 1947 - 9 luty 1948
8 luty 1959 - 27 stycznia 1960
27 stycznia 1971 - 18 stycznia 1972
13 luty 1983 - 1 luty 1984
31 stycznia 1995 – 18 luty 1996
18 luty 2007 – 06 luty 2008

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok
Copyright © 2004-2022 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2