Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Nie pozwól, by ominęło Cię najlepsze w Zimowej Wyprzedaży!

CzaryMary.pl

W końcu za oknem zagościła zima, a w naszym sklepie zawitały Wyprzedaże Zimowe. Zapraszamy do sprawdzenia listy produktów w atrakcyjnych cenach.  Zachęcamy także do zapoznania się z fragmentem najnowszej książki do nauki geomancji, która już niedługo pojawi się w naszej ofercie.
 

Od kliku dni w naszym sklepie trwa CzaroMarowa Wyprzedaż Zimowa. Jej początek miał odpędzić ewentualnego pecha związanego z piątkiem 13-go. Od soboty pada u nas śnieg, a chciałabym widzieć jedynie pozytywne zbiegi okoliczności :) W końcu - czym byłaby Zimowa Wyprzedaż bez śniegu za oknem!

W CzaroMarowej Wyprzedaży Zimowej znajdziesz amulety i talizmany, woreczki nie tylko na karty Tarota oraz kilkaset książek w świetnych cenach. W ofercie pojawiać się będą coraz to nowe grupy produktów, jednak ilość poszczególnych pozycji jest ograniczona. Zachęcam do częstego sprawdzania strony z Wyprzedażami, gdyż wszystkie pozycje mają bardzo atrakcyjne ceny!

Światło życia

Światło życia - Brennan Barbara Ann

Nasza cena: 15.00 zł 
Cena rynkowa: 58.90 zł

Woreczek ze skarabeuszem

Aksamitny woreczek ze skarabeuszem

Nasza cena: 27.79 zł 
Cena rynkowa: 39.00 zł

Amulet Ochronny Algiz


Amulet Ochronny Algiz, wisior srebrny

Nasza cena: 48.58 zł 
Cena rynkowa: 63.50 zł


Sentymentalny Relaks - CD z muzyką relaksacyjną

Nasza cena: 16.80 zł 
Cena rynkowa: 30.00 zł

Aby ułatwić przeglądanie CzaroMarowej oferty w poszukiwaniu pozycji w najlepszych cenach, stworzyliśmy specjalną stronę Wyprzedaży. Prowadzi do niej do niej link zamieszczony na samej górze sklepu, tuż pod jego logiem. Po wejściu na stronę z wyprzedażami, sklep przestawia się w "tryb wyprzedażowy" i wyświetla tylko produkty w promocji w poszczególnych kategoriach tematycznych.

Ilość produktów w CzaroMarowej Wyprzedaży Zimowej jest ograniczona,
w wielu przypadkach do pojedynczych sztuk.

ZOBACZ WSZYSTKIE
CZAROMAROWE WYPRZEDAŻE ZIMOWE


W dziale naszych CzaroMarowych NOWOŚCI pojawiła się zapowiedź książki z Serii dla początkujących, w całości poświęconej starożytnemu systemowi przepowiadania przyszłości, jakim jest geomancja.

Geomancja Geomancja dla początkujących
Sztuka wróżenia z Ziemi

 Richard Webster

Richard Webster przedstawia w swojej książce techniki geomantyczne, opisuje metody wykonywania wróżb, podpowiada, jak odczytać informacje uzyskane w oparciu o otrzymane symbole oraz jak stworzyć własne narzędzia do geomancji.

Książka dostępna będzie od 1.02.2012 r, ale już teraz zapraszamy do zapoznania się z jej darmowym fragmentem.
 

ZOBACZ DARMOWY FRAGMENT KSIĄŻKI


Rok 2012 będzie Rokiem „Objawienia”. Wraz z końcem Kalendarza Majów pole magnetyczne naszej planety zmieni się, a my będziemy mieć szansę dostrojenia się do nowej wibracji i wielopoziomowych zmian. Wykorzystajmy tę szansę już dzisiaj! Musimy natychmiast się przebudzić, otworzyć Serce i mieć całkowitą pewność, że jesteśmy bezpieczni.

Zapraszamy na wykład Shirlie Roden i Toma de Winter
 
POZYTYWNA ENERGIA I WSPARCIE NA 2012 ROK
12 lutego 2012 w Warszawie, godz. 17.00-19.00

W trakcie wykładu Tom de Winter wyjaśni w jaki sposób poradzić sobie z procesami roku 2012. Przedstawi kilka prostych, praktycznych ćwiczeń, które pomogą doświadczać tworzenia z Serca na poziomie fizycznym. Natomiast Shirlie Roden pomoże podnieść wibracje Uczestników wykładu do nowego poziomu energetycznego Ziemi przy pomocy anielskich energii, medytacji z dźwiękiem i duchowych pieśni.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI O WYKŁADZIE


facebookDołącz do nas na naszym profilu na Facebooku!
Znajdziesz tu ciekawe dyskusje, informacje o nowościach, aktualne akcje promocyjne i wiele innych.


Zapraszamy, abyś nas polubił!
 
PS. Zachęcam też do odwiedzin naszego CzaroMarowego Bloga, na którym znajdziesz wiele ciekawostek związanych z magicznym życiem oraz recenzje nowych tytułów, ale także i takich, które są wciąż warte uwagi.

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2