Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na styczeń i amulety dla znaków zodiaku

CzaryMary.pl
 
Przywitaliśmy Nowy Rok 2012 i każdy z nas zapewne z nadzieją patrzy w przyszłość. Dziś zapraszamy do lektury horoskopu na styczeń, a także dla każdego znaku zodiaku prezentujemy oryginalne ozdoby, które mogą być amuletem towarzyszącym każdego dnia.

 
Nasza CzaroMarowa wróżka spojrzała w karty i odczytała prognozy na styczeń 2012 roku. Sprawdź, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym miesiącu:


Horoskop na styczeń

ZOBACZ HOROSKOP NA STYCZEŃ

W naszej ofercie pojawiły się srebrne wisiorki z symbolami
12 znaków zodiaku, które są nie tylko pięknymi upominkami,
ale także magicznymi ozdobami
:

Ryby Panna Rak Waga
Do 20 stycznia Słońce znajduje się w znaku Koziorożca. Osoby, które urodziły się pod jego oddziaływaniem wykazują takie cechy jak: ukierunkowanie na cel, upór i wytrzymałość, samokontrola i opanowanie, duże ambicje, duma i niezależność. Koziorożec realizuje się w pracy i spełnianiu obowiązków, co obrazowo przedstawia poniższa historia. Koziorożec
W ściennym kalendarzu na rok 2012 Mandale znaków zodiaku, oprócz pięknej mandali dla każdego znaku, znalazła się opowieść o tym, jak Bóg zesłał na Ziemię każdy z dwunastu znaków oraz jakie dary i jaką misję im przydzielił:
Od Ciebie Koziorożcu żądam trudu, aby ludzie nauczyli się od Ciebie pracować. Nie masz łatwego zadania, gdyż starania wszystkich ludzi będą na Twoich barkach. Za brzemię Twoich ciężarów składam na Twoje ręce odpowiedzialność za człowieka.
Według Horoskopu na rok 2012 Sekrety zodiaku Davida Harklay Koziorożce w pierwszej połowie roku 2012 mają doskonałą aurę dla swojej twórczości i miłości. Hasłem na cały rok dla Koziorożców jest zdanie: Znajdź w tym roku dość siły, by zmierzać do celu obranego przez siebie już w styczniu.

Kalendarz księżycowy mini Mandale Znaków Zodiaku 2012 Horoskop 2012 Nostradamus i jego przepowiednie na rok 2012

ZOBACZ AMULETY DLA TWOJEGO ZNAKU ZODIAKUJeżeli chciałbyś poznać swój horoskop na cały Nowy Rok 2012, zobacz:

HOROSKOP NA 2012 ROK

Życzymy samych pomyślnych wróżb!
 

Z pozdrowieniami,
Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2